Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. jakieś odczucia w audi po zastosowaniu środka po dłuższym okresie?
  2. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    w zimie częściej wypala, ostatnio zauważyłem że po 350km a wcześniej 420, wypalanie trwało 8-9km i jechałem po śliskiej nawierzchni 50km/h - starałem się utrzymywać obroty około 1800-2000
  3. daj znać czy olej cokolwiek zmieni, mam 0w30 i jak to przeczytałem to na zimnym słucham silnika i coś tam w tle minimalnie słychać ale nie tak głośno jak na filmie
  4. są chyba dwie opcje 1) to praca pompy wody która na zimnym powoduje elektryczne przysłonięcie do uzyskania odpowiedniej temp silnika - warunek cichnie na rozgrzanym 2) praca pompy oleju z vacum - w wielu autach koncernu "normalna" praca tzw "chrobotanie"
  5. może to kwestia oleju 0 czy 5W, aczkolwiek nie wiem czy cokolwiek ma wspólnego... dekiel 13 na jaki jeździsz? 0 czy 5w???
  6. raczej trzeba iść w żółte tablice gdyż takie auta wjadą do SCT więc jakąś wartość będą posiadać, jeśli nie, wówczas zostaje własność sentymentalna do danego egzemplarza i jazda poza SCT, kolejna opcja to ktoś kupi i doprowadzi do stanu zabytku (opinie rzeczoznawcy, 75% części oryginalnych itd..) ale po modach o których piszesz za bardzo nie ma sensu wracać do oryginału
  7. czyli pewnie na gwarancji wymieniać nie chcą faktycznie w skodach też występuje to rechotanie żab - dziwna ta praca pompy...
  8. tzn jest jakaś wadliwa skoro dosyć szybko ją słychać?
  9. znaczek sline z przodu???? jakiś "chwyt marketingowy" były jakieś wersje ultra i chyba potem z tego zrezygnowali, dotyczyły aut charakteryzujących się niskim zużyciem paliwa bez Q - chyba były jakieś drobne różnice konstrukcyjne
  10. RALF76 odpowiedział(a) na qbas21 temat w 2.0TDI
    a może to metal? do weryfikacji krzywki wałka rozrządu
  11. RALF76 odpowiedział(a) na qbas21 temat w 2.0TDI
    trudno powiedzieć, może zbieg okoliczności z tym braniem oleju ale duża ilość piasku to silnik na złom gdyż oprowadzi do zniszczenia wszystkiego, jak mało to filtr oleju powinien zatrzymać
  12. RALF76 odpowiedział(a) na qbas21 temat w 2.0TDI
    na pewno to piasek? generalnie w silniku piasek może narobić szkód...
  13. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    30km przejechałeś? widać że 3.0 więcej czasu potrzebuje na regeneracje ale za to spory dystans od ostatniej regeneacji
  14. RALF76 odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    u mnie 8-10km muszę przejechać aby się wypalił dpf przy obrotach około 2k
  15. RALF76 odpowiedział(a) na Monika.K temat w Audi A4 B8
    chyba led
  16. RALF76 odpowiedział(a) na Monika.K temat w Audi A4 B8
    samopoziomowanie i nie świecąca żarówka to dwa różne tematy (jesli dobrze opis zrozumialem)
  17. RALF76 odpowiedział(a) na Monika.K temat w Audi A4 B8
    prawdopodobnie problem z silniczkami nawiewów, podpiąć pod kompa i sprawdzić błędy
  18. w nastawach powinna być opcja sprawdzenie pompy wstępnego tłocznia paliwa
  19. wygląda na wyciek adblue, tylko nie wiem skąd bo wszystko pobrudzone, może jeszcze gdzieś cieknie i stąd zapachy w kabinie nigdzie nie gromadzą się na przewodach kryształki adblue?
  20. u mnie DETA na MMI nie wskazuje ubytków od wymiany do wymiany ale nie jeżdżę niemieckimi autostradami tylko w PL a prędkości zgodnie z przepisami
  21. szukaj okopceń, nieszczelności..
  22. jak po dzwonie to może ma dwie warstwy - audi nie ma innej normy na Szwecję i resztę świata co do lakieru, idąc tym tropem najlepsze z Kanady lub Rosji - pewnie z 6 warstw mają webasto zapewne ma ale to jest kwestia wyposażenia na zimne kraje
  23. filtr jest pod autem, daj znać czy przyniosło efekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.