Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. 7 nowy egr ori wyrzuca błąd?
  2. co dokładnie? błąd wyrzuca? nowy wkładasz egr, używany ??
  3. czy w Q5 też trzeba robić zbieżność po wymianie oleju z filtrami w skrzyni?
  4. dzięki, nie widziałem tego 2 linku a to trochę więcej już informacji
  5. Na czym polega pakiet serwisowy audi 4+ 6+ ??? Ma ktoś może? Tylko jakiś rabat na części??
  6. no właśnie czyli poprzednie błędy są mylące
  7. jw - układ dolotowy, wydechowy, wtryskowy itd... bez kompa nic nie poradzimy, masa czujników od których może być błąd
  8. podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy, bez tego wróżenie ...
  9. ważne są aktualne błędy a najlepiej pełny auto scan
  10. podjedź do kogoś kto dobierze na miejscu
  11. spróbuj na małym, najmniej widocznym miejscu
  12. jak dobrałeś kolor? wg nr czy jakas próbka?
  13. co ma większy priorytet i co jest wyświetlane na fis? odczytany znak przez kamerę np: ograniczenie 70 czy dane z nawigacji np:50 (stare dane w nawigacji)????
  14. nie tak jakość skór, trzeba dobrać kolor
  15. w którym miejscu się przetarło?
  16. jak zlałeś całość?
  17. pytanie ile takich przypadków i co się dzieje, jak wada materiałowa to może być nawet wymiana silnika i duże koszty, trudno uwierzyć aby remontowali silniki
  18. widocznie coś poprawili, masakra...
  19. możesz zaryzykować dolać markowego do pełna ale sugeruje zlać to "kiepskie" bo nie wiadomo co to było
  20. jaki zbiornik? było mało że dolewałeś?
  21. ile litrów no-name wlałeś? może dotankowanie świeżego adblue pomoże - jak pełno to trzeba spuszczać...
  22. to poinformuj co zdiagnozowali
  23. nie ma gwarancji?? niecałe 2 lata auto? jedź do serwisu..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.