Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    wygląda OK - profilaktycznie możesz wlać coś do paliwa celem czyszczenia wtryskiwaczy i sprawdż za 2k przebiegu czy wartość na 1 coś się zmieniły, generalnie chcesz mieć 100% pewności to wtryski na stół do sprawdzenia ale jak nic się nie dzieje to jeżdzić
  2. RALF76 odpowiedział(a) na lidoo temat w Audi A4 B9
    co się stało że zmieniasz?
  3. RALF76 odpowiedział(a) na lidoo temat w Audi A4 B9
    w 2 letnim aucie zdarła się?
  4. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    jaki przebieg?
  5. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    pomiar robi się na ciepłym - zerknij ponownie ale wg mojej oceny powinno się poprawić
  6. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    jeździć obserwować , nic się nie dzieje gdyby były jakieś kłopoty to pewnie wtryski na stół aby mieć 100% pewność
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    potwierdź korekty bo jak 1.7 to nic nie da a jak będą mniejsze to nie zaszkodzi dolać do paliwa co pół roku zawsze coś przeczyści i nasmaruje bo teraz paliwa suche
  8. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    powinny jeszcze wytrzymać, stosujesz jakieś środki do paliwa celem czyszczenia wtryskiwaczy? jakiś LM czy AR?
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    sprawdź dobrze bo może nie ma co szukać kłopotów - jaki przebieg?
  10. prędzej czy później dwumasa padnie ale jak jedziesz dynamicznie to później zmienia biegi jak na S, z 1 na 2 wrzuca przy powolnym toczeniu więc dwumas nie dostaje ważne abyś nie cisnął do dechy jak masz obroty na 2 biegu około 1300 to wtedy szybko wykończysz dwumase, adaptacje po wymianie oleju można zrobić ale raczej nic nie da bo to jest kwestia softu (tuner) a nie przyuczenia skrzyni
  11. w trybie S tak samo? w trybie D jak dasz więcej gazu tez powinien dłużej na 1 pociągnąć, z tego co pamiętam w poprzedniej generacji s-tronica tak właśnie było na D (jeśli masz A5 8T), w nowszych już trochę ciągnie na 1 Wymiana oleju nic nie da, tylko tuner i zmiana punktów zmiany biegów
  12. RALF76 odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    wydaje mi się +/- 0.8 dla piezoelektryków (VCDS pokazuje normy), moim zdaniem masz idealnie - coś się dzieje z autem?
  13. a jak z olejem? wymaga dolewek? jakiej mocy silnik? 204?
  14. z wyciekiem ryzyko jeździć... wymieniaj...
  15. zrobiłeś może zdjęcie tego wężyka?
  16. nie ma opcji dostać się przez filtr przeciwpyłkowy??
  17. w pierwszym kroku weryfikacja wycieku + ewentualna wymiana pompy
  18. prawdopodobnie pompa wody do wymiany skoro mokro blisko rozrządu, jaki przebieg?
  19. innej firmy turbo wsadzili niż do tej pory? z garretem się nie dogdali? ps. widzę w skodach,vw to samo na forach ludzie piszą
  20. nie ma to akcji naprawczych? przecież tych aut jest masa i jak tak biorą olej to po 100k przebiegu dpf i katalizator może już mocno być zanieczyszczony... tyle że większość już będzie poza ASO
  21. zmieniona turbina i uszczelniacze w stosunku do przedlifta np: DETA?
  22. już niedługo przestanie brać olej
  23. tylko 2022 czy od 2022 problem dotyczy?
  24. pojawił się "nowy" motul 0w30 xclean+ EFE zastępujący 0w30 specyfic 504/507 orientujecie się czy są jakieś różnice?
  25. reklamujesz dalej w ASO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.