Treść opublikowana przez RALF76
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 2014 - nieznane dźwięki
możliwe że to opona, łożysko w kole, popatrz też czy zacisk nie blokuje
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
ok dzięki, q7 to wiedziałem a q5 nie miałem wiedzy Muskel z jakiej strony są te rysunki? carprog2 prześledziłem i nie znalazłem umiejscowienia tego sterownika
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
w Q5 FY też jest pod podłogą czy w bagażniku sterownik adblue?
-
Błędy przepustnicy P2108 w A4 B7 2.0TDI
w Q3 wymiana na ori z tymi samymi numerami i po odpaleniu check nie zgasł więc pojechałem po kompa ale auto stało chyba z 1h i po ponownym odpaleniu już check się nie zapalił (profilaktycznie skasowałem błędy)
-
Klekotanie silnika 2.0TDI w A4 B9
na jakim oleju auto jeździ?
-
Katalizator SCR a olej silnikowy
Przeglądając oleje 0w30 czasami są wpisy w specyfikacji że jest kompatybilny z katalizatorami SCR Czy tylko chodzi o niskopopiołowość oleju czy coś jeszcze?
-
Q5 FY 2.0 TFSI 252HP
krótko terminowe wskazania są z ostatniej trasy na innej zakładce od nowości wskazania nie kasowane
-
Ostrzeżenie o przekroczonej predkosci przy 120km/h
poszukaj w samym mmi tej opcji, u siebie to znalazłem i podwyższyłem prędkość bez vcds
-
Q3 2013 2.0 tdi CFFB egr
Założona przepustnica ori vdo/siemens w Q3
-
Q3 2013 2.0 tdi CFFB egr
Jakiej firmy przepustnica egr? ori czy jest dobry zamiennik? Wyskakuje co 2 tyg p2000
-
Jakich silników unikać w Audi A4 B9?
rozwiń temat, u mnie R działa tak samo jak D bez zwłoki
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
lej zgodnie z normą producenta
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
do aut które miały normę 504/507 ASO lało 5w30 a od kilku lat zalecają 0w30 twierdząc że nie ma negatywnych skutków przy przejściu na 0w, podobno ten olej jest bardziej ekologiczny i lepiej smaruje na zimnym silniku ale czy tak jest może ktoś się wypowie, sam mam zalany 0w przez ASO i zastawiam się czy nie przejść na 5w
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Skrzynia się zgadza ale to nie ten wątek, jak rozumiem 0w30 to w naszym klimacie wydanie 10zł na litrze więcej nie jest konieczne? innych plusów/minusów 0w vs 5w nie ma?
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
0w30 czy 0w40 lepiej smaruje na zimnym silniku bo szybciej się rozprowadza więc wg mnie to lepiej chroni silnik na zimnym, jeśli się mylę to popraw...
-
wypalanie dpf
sporo przekroczona zawartość popiołu w oleju, wypala się dpf prawidłowo? co ile km?
-
Filtr DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI i masa sadzy
wg mojej wiedzy 600/800 osiągalne w b8 a w b9 już jest częściej aby normy wyższe spełnić, pewnie Muskel sprostuje, u mnie też sie wypala co około 400 ale w trasach do 500 dobije
-
Filtr DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI i masa sadzy
jeśli chodzi o średnie wypalanie to w tym silniku wg mnie normalne
-
Uwaga na rozrząd w A4 B9 2.0TDI
od nowości masz auto?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
temp cieczy 90 a temp oleju ciut ponad 90 więc wg mojej oceny masz za mało
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
prośba o rozkodowane wauzzzFY2J2141881
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Oil Ash Volume jest próg 180ml dla 2.0 tdi stąd kłopoty z wypalaniem
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
dpf do czyszczenia/wymiany
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
nie jest to normalne, silnik jest niedogrzany widać po wskazówce temp silnika, przy 17 na zewnątrz musi być 90 na wskazówce, sprawdź VCDSem temp silnika bo może wskazówka błędnie pokazuje ale wg mnie termostat do wymiany jak koledzy sugerują
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
przy takiej temp spokojnie powinien uzyskać 90 stopni po 8-10km