Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. to samo dotyczy Q5 FY? pasywny TPMS?
  2. nie ma sensu ryzykować, wyrzuć..
  3. no to już trochę czasu od kiedy 0w30 jest zalewany a opinii na forum mało dzięki, zerknę na Lotos Aurum - faktycznie cena szokuje
  4. podrążyłem trochę temat i audi stosuje od pewnego czasu zamiast 5w30 oleje 0w30 więc niejako 0w30 jest zamiennikiem "starego" 5w30, zapewne są to kwestie norm ekologicznych aby silniki wydzielały jak najmniej CO2 i teoretycznie mniej paliły nie zmienia to faktu że mam dylemat który wlać, 0w30 na pewno lepiej smaruje w niższych temperaturach silnik i to może będzie dla mnie klucz dla lepszej ochrony silnika
  5. pomogło w Maździe? da się to wlać bezpośrednio do zbiornika audi czy trzeba mieszać z bańką adblue? chciałem to stosować profilaktycznie...
  6. nie wiemy jakiej średnicy został założony nowy przewód, ori czy co było pod ręką... trudno powiedzieć, jak ktoś naprawiał wrócić z reklamacją
  7. na postoju raczej przegubu nie słychać, proponuje na kanał wjechać i posłuchać skąd to słychać - ktoś kręci a drugi słucha pod spodem, raczej coś ze wspomaganiem się dzieje
  8. jeździ ktoś na motulu 0w30 specific 504/507??? ACEA C3? jakieś plusy,minusy?
  9. DETA 190 koni - olej 0W30 czy 5W30? Aktulanie zalany 0W-30 CASTROL EDGE PROF. LL Ewntulnie co można lepszego od castrola ? MILLERS XF PREMIUM C3 VW 0W30 ? A moze coś z Motula ale nie wiem jaki jest c3 0W30? chyba że ori VW VOLKSWAGEN LONGLIFE III FE 0W30 504/507?? W historii auta widzę że był zalewany także 5W30 a teraz 0w30 - pytanie co zalać? Oczywiście wymiana co 10-12 tys
  10. nie, mówi że tak może być będę to obserwował - mam gwarancje na auto
  11. Wrzucam dżwięk - w tle leci woda w rurach bo deszcz pada więc nie bierzemy tego pod uwagę - około 18s jakby zwalnia i cichnie to w 20s też woda w rurach Co to za dźwięk? elektryczna pompa wody? dżwięk.mp4
  12. Po każdym zgaszeniu auta na około 20-30 sek buczy pod maską (nie jest to wentylator), czy to pompa wody aby schłodzić chłodnicę spalin?
  13. przebieg jest około 140 tys - niby udokumentowany ale auto jeździło trochę w mieście więc jak piszecie możliwe że nie zdążył się wypalić a użytkownik nie zwrócił na to uwagi stąd komunikat, podobno temat był z rok dwa temu (jeśli wierzyć sprzedawcy) i serwis zalecił jazdę na drodze szybkiego ruchu celem wypalania i temat nie wrócił reasumując najlepiej podpiąć pod komp i sprawdzić wartości dzięki
  14. Oglądałem q3 i właściciel mówi że kiedyś zapaliła mu się kontrolka dpf i przegonił auto i niby spokój Pytanie czy faktycznie tak jest bo w a4b8,q5 nigdy nie miałem takiej kontrolki przez ostatnich 8 lat. Ta kontrolka czy nie zwiastuje problemów z dpf?
  15. trudno powiedzieć może być około 16k - trzeba dzwonić do PL i pytać
  16. po co wymieniać skrzynie skoro to może być dwumasa, podjechać do mechanika na weryfikację
  17. na czym polega przedłużenie żywotności skrzyni?co się zmienia w skrzyni aby przedłużyć żywotność skoro jest większe obciążenie?
  18. rozumiem po demontażu filtra przeciwpyłkowego lanca w lewo w stronę środkowego tunelu?
  19. podłączyć pod komputer i sprawdzić błędy
  20. właśnie widziałem tą firmę że polecają - długo stosujesz Tunap 988?
  21. Widzę na znanych portalach są środki do czyszczenia układu SCR, nawet zalecają profilaktykę - czy ktoś stosuje te środki aby utrzymać w czystości układ ADBLUE?
  22. potwierdzam jest led - właśnie wymieniłem
  23. Czy w podświetleniu rejestracji Q5 FY wymieniamy całe lampki led czy wymienia się same żarówki?
  24. RALF76 odpowiedział(a) na krzemien7 temat w 2.0TDI
    czy adblue różni się jakościowo? np: to z Orlenu, Shella czy BP vs np: ASO??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.