Treść opublikowana przez abdul81
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
fajną coupe z niej zrobili na 2 zdjęciu
-
[B5 ABC] Montaż filtra stożkowego
to skoro takie wyniki wychodzą to po co "każdy " przy tuningu silnika montuje dolot i stożek??? Stożek a "stożek" to jast różnica. najlepiej kupić jakiś dedykowany zestaw do danego silnika i tylko dobrej marki bo taki za 70zł z allegro to sobie możesz tylko pogorszyć wszystko
-
[ALL B5] SWAP
z 200 w dieselku to moment teżjest takiże 2.8 to nie będzie miało najmniejszych szans
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
hhmm tzn że nie da rad odpiąć tyłu i tylko na przodzie jeździć?
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
no dziwne żeby 125km wykończyło most chyba że ma nalatane 500tyś :gwizdanie: to weż poodpinaj tylko most i półosie i szukaj dalej mostu a nie przerabiaj na ośkę wkrótce zima [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 22:15_________________________________________________a swoją droga pytałeś sie o regenerację mostu?
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
jak sie cos spaliło to może i kompresorek nie działać i szyby zależy co padło w tej elektronice. u mnie przepaliła sie tylko ścieżka od szyb a u kolegi może od wszystkiego
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hhmm podobne odcinki tylko że sporo ruszania i hamowania itp czyli że spalanie masz podobne bo juz sie obawiałem żetrochę za dużo
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
a co ci sie z tym mostem dzieje? umiera tzn? zaciera sie czy co?
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
to wymień most a nie rezygnuj z Quattro bo nie moze "zamielić" pod remizą :kox: :kox: no z 1.8 na Quattro to nie ma mowy o zamieleniu
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no to ja tez sie pochwale :> AGB po sofcie koło 18" miasto bez deptania 18-20l trasa prędkość 150-180km/h - 15-16l trasa predkość 80-100km/h - 10-11l przy butowaniu po mieście nawet nie próbuje policzyć ale dduuużżo więc pod tym względem całujcie te swoje tdi po kółkach za takie spalania
-
[ALL B5] Pompa centralnego zamka
szyby też sterowane są z pompki u mnie tak było samochód spędził tydzień w warsztacie bo nie działały szyby rozebrali całe wnetrze przekaźniki i wogóle a okazało sie że spaliła sie scieżka w pompce centralnego i nie było prądu na szyby więc u ciebie pewnie też są z pompką połączone
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no no jak by na biednego nie trafiło to bym wtedy nie musiał nic zmieniać w rs4 B7
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
A co kler mial z tym wspolnego?? coś musiał mieć bo żeby ori pupe do rsa dostac to trzeba sie chyba dużżo modlić
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a no właśnie tylko teraz dziwnie się siedzi obok i patrzy jak kobieta butuje twoją fure a ty możesz tylko wydechu posłuchać :([br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:37_________________________________________________a oto taka mała ciekawostka.... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us tak wygladały dzisiaj moje tarcze po kilkuminutowym rajdzie po mieście........ nówki sztuki prosto z pieca a dym że samochodu nie było widać chyba pora juz zakładać większe [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:30_________________________________________________swoja droga fajne neony pod felgi Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:33_________________________________________________sorki za jakośc zdjęć ale robione po ciemku telefonem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to teraz musisz ładnie w kościółku podziekować za takie szczeście :>
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
wyniki :kox: tylko pogratulować i pozazdrościc :good:
-
[ALL B5] SWAP
duffy - spróbój może wyrezac tego swojego bo za ta kase która wsadzisz w przekładke tych wszystkich części to będziesz miał mocne tdi i oszczędne..... no chyba że po prostu brakuje ci dzwięku benzyny V6 i denerwuje cie klekot diesela to kup całą walnietą jak mówi buba i przekładak wszystko bo najtaniej wyjdzie.. jak będziesz sie bawił w pojedyńcze kupowanie to nie dość że w cholere czasu ci zejdzie to jeszcze drożej.. K2- kup tylko silnik z wiązką i kompem i reszta powinna pasowav bo też msz V-ke
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a no tak zapomniałem że ty masz v-ke w swoim... a na kiedy przewidywany koniec swapowania?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a też zostawiasz skrzynie z 1.8t tak jak ja czy zmieniasz?
-
Końcowy tłumik do A4 B5 1.8T quattro avant
ja wcześniej miałem w 1.8t tylko środkowy tłumik bez koncowego i katalizatora i bardzo fajnie było bo nie buczało a przy butowaniu był bardzo fajny dzwięk. A jak założyłem na koniec sportowy to denerwujace buczenie było.Więc niech może spróbóje całkiem bez tego ostatniego
-
[ALL B5] Zmiana zwrotnic na zwrotnice z B6
witam. Podepne sie do tematu bo mam zamiar zmienić hamulce na większe min 320mm a mam b5 1.8T Quattro może zmieniał ktos z tego forum i ma jakiś dokładny opis co i jak robił i może jakies foto i co z tymi półosiami?? Można by ten wątek przenieść do działu układu hamulcowego
-
[ALL B5] Tarcze STR - zna ktoś tą firmę?
na chwile obecna 312 a jak dorwę zwrotnice i przerobie je do 1.8t to wtedy chce jakiś zestaw 345mm ale do tej pory też coś musi hamować i właśnie nie chce kupowac drogich tarcz jak za niedługo i tak je będę zmieniał a może te też będą dobrze hamować
-
[ALL B5] Tarcze STR - zna ktoś tą firmę?
no właśnie też tak myślę ciekawe czy lepsze czy gorsze cena spoko ciekawe jak reszta
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no to widzę że ci sie trafiło jak ślepej kurze ziarno... gratuluje ciekawe za ile sie pojawią gdzies nastepne błotniki
-
[ALL B5] Tarcze STR - zna ktoś tą firmę?
zna może ktoś ta firmę?? chodzi mi o opinie na temat tych tarczy link do aukcji http://allegro.pl/tarcze-str-audi-a4-a6-passat-superb-tuning-gt-i1604244116.html