Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masakra http://www.joemonster.org/filmy/8909/Chevrolet-kontra-Citroen-C4
-
[ALL B6] moje dosyć sprawne toczydełko...
ładnie sie prezentuje :th: założyłes juz 6k ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
agr sie zrobi, ajmowi nic juz nie pomoze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobie Ci takiego za 5 zł co tak drogo? :> ropa kosztuje, a musiałbym podjechac do sklepu po opornik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobie Ci takiego za 5 zł
-
[B5 AHU] Silnik muli a po 4000 obr/min ma kopa i dymi na czarno
w Faq masz opisane jak i które grupy logów zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy już jesteś sławny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo II Obawiam się że wtedy skończymy jak dinozaury :decayed: po dinozaurach chociaz kości zostały
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - słaba dynamika
zrób kompletne logi i umiesc je tutaj w jakis czytelniejszy sposób z tego co widac to kierowniczki do przeczyszczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciesz sie, nowy klubowicz będzie moze ma jakies fajne radio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AFN] Jedzie dopiero od 2000, czasem od 3000.
n75 podmienione, dalej to samo przepływke zostawmy w spokoju, napierw ciśnienie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za odwiedziny i przejazd przez miasto na hamowni drogowej no comments nie mart sie, bedziemy działac :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zhamowałem dzis padline i wyszło 130 KM i 330 NM :evil: AFN killer :kox: , nie themon ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AFN] Jedzie dopiero od 2000, czasem od 3000.
wężyki były sprawdzane, chcieliśmy podmienic n75 ode mnie ale niestety nie pasuje (inne sterowanie turbiny), wiec dzisiaj na spocie podmienimy z innego AFNa dziwne jest też to, że nawet jak sie go trzyma powyżej tych 3000 i turbo juz pompuje to i tak rure idąca do intercoolera mozna łatwo scisnąć tak jakby tam ciśnienia nie było, więc moze gdzie jeszcze wczesniej sie ulatnia
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
teledysk moze nie najciekawszy ale nutka fajna Firma - reprezentuje jp http://youtube.com/watch?v=QKUkH0SlFLg Tigarah - Girl Fight (z nfs carbon) http://youtube.com/watch?v=f8WSaya12ts&feature=related Dynamite MC - After Party
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo powiedz koledze że sprzedam mu moją
-
[B5 1Z] Audica odebrana po poważnej awarii oto koszty
trzeba było podjechac a nie robić u kogoś tam