Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panstwa jak tam weekendzik spedziliscie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem...ale chyba zbłądził za 5 dych załatwimy Ci nowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kraków czeka drogowy horror http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35821,5120052.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy na spota
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Stary! Ja tu widzę, że zderzak masz od RS-A ??? przeciez napisał ze ma w planach bardzo ładne audi :th: jakie masz w niej zawieszenie ? bo fajnie siedzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... możesz spróbować rozprowadzić je boschem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee tam, nawet ładniej od avanta wyglada
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
no u Ciebie to wyglada tak jakby zawór upustowy był prawie cały czas otwarty, a że N75 steruje nim także tak jak spanky juz napisał, sprobuj go podmienić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=2zg8Un4zbd0
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
nie moge znalesc w Etce zadnej informacji na temat średnicy wieloklinów
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów dynamicznych
przepływke mozna by przeczyscic jeszcze
-
[B6 BFB] Silnik pali na trzy cylindry ?
moze padła druga cewka ? znane sa takie przypadki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 1Z] Bezpieczna wartośc doładowania po chipie
ok, dzieki :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakowska karteczka dla Warszawiaków :polew: http://www.joemonster.org/art/9111/Krakowska-karteczka-dla-Warszawiakow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Jarko :th:
-
[B5 1Z] Bezpieczna wartośc doładowania po chipie
witam, orientuje sie ktos z was jaka jest bezpieczna wartość doładowania turbiny w 1z-cie po chipie ? ~ 1.3 bara to już jakas wartośc graniczna ?
-
[ALL B5] Biały kolorek w B5
silnik
-
Opony do quattro
nalepiej wszystkie identyczne :th: rozmiar, bieznik itp
-
[ALL B5] Biały kolorek w B5
2.6 raczej odpusc
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=165232 :kox: ciekawe ilu sie zgłosi