Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
??216 - AXG (150KM) można zastosować do ASV AHF AFN AVG (110KM) 205 - ASV AHF (110KM) można stosować do 1Z, AHU, AGR (90KM) 216 też mozna do 90 stosowac przeciez
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc zapraszamy na spoty
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bym sobie darował 2.5 tdi
-
[B5 AFN] Falowanie szybkościomierza
widocznie gazu dodałeś na sliskim i koła straciły przyczepność
-
[B5 AHU] Tarcze 13mm - przód
dziwne ze nie sa wentylowane w twojej wersji ..... :gwizdanie: takie powinien miec w serii
-
[B5 AHU] Tarcze 13mm - przód
11 mm
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
dobry program do palenia gum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co ? chcesz miec wiekszego laga ?
-
Pilna sprawa - jutro zdaje kat. E do B a nie wiem ........
śmieszny temat
-
[B5 1Z] Jaki to silnik - pomóżcie...
1z-ta masz, nie AHU jesli masz auto z 96
-
[B5 1Z] Jaki to silnik - pomóżcie...
było już o tym, nastepnym razem najpierw poszukaj masz naklejke w bagażniku z oznaczeniem silnika, ewentualnie jak otworysz maske to turbina w 1z jest obok osłony plastikowej z napisem TDi, w AFNie jest na dole[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 20:16 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item343934481_piekne_audi_a4_1_9_tdi_krakow.html AFN http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4834626 1z
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
[B5 AHU] Szarpie samochodem - falowanie obrotów
nie wyjdzie Ci na vagu bład wtrysku sterującego ani nastawnika na pompie poczytaj: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=szarpanie+nastawnik&btnG=Szukaj+w+Google&lr= http://www.google.pl/search?hl=pl&q=czyszczenie+nastawnika&btnG=Szukaj&lr= http://www.google.pl/search?hl=pl&q=szarpie+tdi&btnG=Szukaj&lr=
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już krąży na youtube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie czy Adasiowi ? Tobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poziek Ty lepiej uwazaj bo zaraz wrzuce filmika jak Ci Schumacher pocisnał i bedzie wstyd
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
napisz ze nie chcialo Ci sie przerabiac a nie ze wszyscy maja takie czemu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to tak z 90 kunia by Ci wyszło :th: http://www.joemonster.org/art/9045/Zemsta-wkurzonej-zony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wrzucimy wykres jeszcze Rtockiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy Trzeniu chce ujawniac ile ma mocy a Twój Rex: :kox: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!