Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jeden jest pasek do AHU, 137 zębów poszukaj moze kogos na forum z Twojej okolicy, który na dostep do częsci i moze od niego weź bo np. pasek gatesa mozesz mieć za 50 zł rolke 531025130 za 90 zł albo z skf-u za 100 zł rolke 532012210 za 70 zł albo skf 80 zł pozdro
  2. ad do postów Roba i Nowaka
  3. zarezerwowałem wstepnie hale na ten sam termin w przyszłym tyg
  4. podobno sprzedajesz je, to po co Ci ?
  5. byłem chwile temu za Krakowem, w Igołomii i tam piździ strasznie sniegiem ciekawe czy zima jeszcze bedzie
  6. no to slaweq musisz teraz kupic przynajmniej 18
  7. też to zacząłem robić i tak wrzuce
  8. MAX BIERZE JEDNEGO !!!![br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 17:09 _________________________________________________ nie potwierdzałem
  9. max bierze jednego kumpla jest tak : 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Kumpel Sokola 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.Kumpel Cubera 9.Kumpel Cubera 10.Kumpel Cubera 11.Kumpel Sokola 12.Kumpel Maxa
  10. ma ktos z was torxy ?
  11. no to mamy komplet, gramy od 19.30 - 21.00 w Zielonkach Pablo mozesz jechac i robić za chipindejke
  12. 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.Kumpel Cubera 9.Kumpel Cubera 10.Kumpel Cubera 11.Kumpel Sokola 12.........
  13. rezasz ? swoja drogą super im to wyszło
  14. 5 osób !! gramy po 6, wtedy hala wyjdzie po 15 zł na łebka
  15. widze że wrócilismy już do normlaności 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8.
  16. wiem, ze to za mało, napisałem za dużo odnośnie wartości z vaga nie dawki
  17. no przecież Ci już napisał : Napisz do mnie PW to Ci moze coś podpowiem..... :th: napisz sobie do Cubra
  18. a3 fajne auto ale wnetrze mi sie strasznie nie podoba a ten do którego dałes linka trzeba by zobaczyc bo tak po zdjeciach szczególnie z dwoma innymi lampami ciezko cos stwierdzic
  19. yhy, dzieki ze nam powiedziałes :th:
  20. yyy to chyba nie ten dział
  21. witojcie chyba tak jest teraz, jesli dobrze doczytałem 1.Sokolnh 2.Trzeniu 3.Cuber 4.Themon 5.Trueogre 6.Mad Max 7.kumpel Sokola 8. no to Max o postojówkach pogadamy dzisiaj na meczyku kogoś tam pewnie mogłbym załatwic, ale moze ktos z tych, którzy byli ostatnio na stopach sie skusi ? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 07:06 _________________________________________________quattro do sprzedania
  22. i wiecej do szczescia nie trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.