Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. odkopuje i jak sie zakonczyła ta historia ?
  2. witam, planuje w najblizszym czasie z koniecznosci wymiane pompy w moim klekocie i zastanawiam sie czy zalożyć "taką samą" czy moze połasic sie na jakoms wydajniejszą ?? nie wiem czy sa takie lepsze pompy typu plug&play do 1z [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 08:59 _________________________________________________taka pompa podpasuje ?
  3. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a czemu one są takie wspaniałe ?
  4. Wesołych i Zdrowych Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku niech chłopaki specjalnie dla was zaśpiewają http://youtube.com/watch?v=a_rmLmrCv6E
  5. maluch kozak :th: ale mogłes brunetce troche poprawic miedzy nogami
  6. a zderzak od S-ki to co ? tez jest poza tym pisałem że to raczej lifting będzie :gwizdanie: pierwsze robiłem sam, drugie też z tym, że Trzenio nadzorował no raggaman fajnie zrobił, ale zamiast wyciagac koła trzeba było zglebic auto, komunikat Ci sie wyswietlał po pewnie zaznaczyłes samochód na nie odpowiedniej warstwie np. na wklejonych lampach, ale ogolnie jest git :th: za to Ty Keżor faktycznie dałes troche nieproporcjonalne te fele :gwizdanie: pozdro
  7. to moze jeszcze baze dla porównania wrzucie
  8. nie miałem pensjonaciku na mysli raczej cos z ładnymi paniami :gwizdanie:
  9. pozwoliłem sobie wrzucić... dzieki [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 11:32 _________________________________________________takie małe OT : pragnę zauwazyc w projekcie Keżroka ze zostałem włascicielem hotelu oraz siedze sobie gdzies na balkonie hihihihih :oklaski: to chyba nie jest hotel
  10. A co tam jest mało realnego ? chyba rejestracja
  11. nic nie bedziemy lączyc proponuje sciagac prace na dysk bo w wiekszych wymiarach lepiej wygladają
  12. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    przyznaje sie takze Cuber jak cos to dzisiaj z Trzeniem odbieramy nagrode pod prysznicem po halówce
  13. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    też juz wyslalem do Cubra
  14. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tez w sumie skonczyłem, choc jest to raczej lifting
  15. da sie go jakos ustawic ? czy pompe trzeba zmieniac [br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 12:51 _________________________________________________nie kopci
  16. rozrząd mam zmieniony ( tzn. rolki, paski) bo nie wiem dokładnie o ktore elementy Ci dokładnie chodzi, a i tak przed zmiana mi szarpało gdzie ten n108 sie znajduje, na pompie ? i jak to naprawic ? kat wtrysku ostatnio ustawiałem mam wartosc 51
  17. to już dawno sprawdzone, wezyki i tak dla swietego spokoju zmieniłem na nowe szukam teraz nastawnika na pompe na podmianke bo jednak mozliwe jest ze to on daje w du.pe
  18. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ten rower tam na znaku rezamy
  19. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    cuber, nagroda jest ? :gwizdanie:
  20. dzieki na info no to jak opcja, to trzeba bedzie sobie dorezac, szczególnie ze zenon za niedługo zagości :gwizdanie:
  21. dzisiaj wymieniłem wkoncu n75 i nic sie nie zmieniło, tzn. dalej szarpie i cisnienie doładowania jest za niskie [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 19:18 _________________________________________________jakies inne sugestie lub rady ? czy pompa wtryskowa moze powodowac takie szarpanie ? albo komputer ?
  22. jak to jest twoja pierwsza praca w photoshopie to brawo qrde jak sie rozkrecisz to raczej nie bedziemy mieli szans z Tobą
  23. witam, mam pytanie czy regulcja elekt. świateł w b5 to była opcja ? mam dobrze wyposażone auto a nie mam tej regulacji dodam że auto bezwypadkowe
  24. kupowaliscie piny z tego nr 000 979 225 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.