Treść opublikowana przez sokolnh
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no tak, 1420 myślałem że 1600 jak złożę swoją to zważe, w każdym razie myślę że hamulcez s2 wystarczą a na Twoim miejscu założyłbym 314 mm z A8, u mnie to odpada bo musialbym piasty rezać na 5x112 [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:14_________________________________________________ hmmmm, i tu moze być problematyczna kwestia, bo normalnie to do zimy go złoże ale mam już zamówionego anglika A4 1.8 T i jak on mi przyjedzie to pewnie chciałbym od razu silnik zmienić a jak silnik to pasuje i wydech i dolot i elektryka itp itd, a na to by pewnie zeszło trochę zimy zobaczymy, bo chętnie bym już pośmigał po śniegu aaa, dorwałem pewien rarytas, ale wszystko w swoim czasie
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
chętnie odkupię pogadamy jak się spotkamy co do wagi to nie ważyłem, ale myślę że wybebeszona + klatka + fotele ~ 1100 kg
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
szukam właśnie od S2 276 mm dwutłoczkowe, powinny dać rade bo moje auto jest pewnie z 500 kg lżejsze a Ty sprawę masz prostą http://allegro.pl/hamulce-porsche-kit-audi-s2-rs2-brembo-zaciski-i1217836916.html tylko trochę kosztowną
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
zawieszeniowo 535d różni się znacznie od 530d tym jej bliżej do M-ki, dodatkowe stabilizatory itp
-
[ALL] SWAP Z 1.8 na 2.4
sprzedaj auto i kup sobie z 2.4
- b2 quattro V8 - filmik st. 22
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
potem siedząc sam majty ściągnie ...
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
bardzo chętnie można spota quattrówek zrobić co do nowości to wyrwałem dzisiaj zawieszenie z b4-ki cel tego jest taki, że mogę teraz założyć większe hample a to fotele, Speed ST z nowości to auto jest już zupełnie wybebeszone, zostały tylko kierownica fotel i zegary w pn składam zawieszenie i w środe wyjazd na klatkę peace
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
to i to ale lepiej się jeździ PB
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
bardzo fajny setup widzę docelowo taki u mnie w b2
-
Szukam doradcy finansowego
zależy od tego jakie ktoś ma podejście sprint czy maraton sprint - dużo zarobić i raczej już nie współpracować z klientem maraton - zarobić mniej, będzie miał dobrą ofertę, będzie zadowolony to pewnie skorzysta z moich usług jeszcze dla mnie w perspektywie czasu ta druga opcja jest bardziej opłacalna[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 16:48_________________________________________________ Tak jak Żmija powiedział, nie ma żadnego związku między bankami a doradcami, premia doradcy nie jest zależna od tego w jakim banku Ty weźmiesz kredyt. Czy ty weźmiesz w PKO, Noreda, GE itp. to doradca i tak dostanie taką samą prowizję, z tym się niestety nie zgodzę
-
Szukam doradcy finansowego
no to własnie o tym mówie, że tak nie jest
-
Szukam doradcy finansowego
no to Cię zaskoczę, że właśnie u Nas pracują właśnie doradcy kredytowi jeśli chodzi o kredyty My nie wysyłamy klienta do jakiegoś banku na podpisanie umowy, tylko wszystko można załatwić nie wychodząc z domu, mają po prostu odpowiednie uprawnienia to tak w ramach ciekawości
-
Szukam doradcy finansowego
dla wyjaśnienie Open Finance to grupa Noble/Getin Banku Expander to grupa Bre banku także mają nad sobą wielkiego brata, który narzuca im produkty po drugie to myślicie skąd oni mają pieniądze na utrzymanie takich ładnych biur w centrach miast i na parterach no muszą z czegoś zarabiać a samo doradztwo to nie ściema jak sądzi sancho80, jeśli jest to oczywiście profesjonalne doradztwo, który w perspektywie ma długoterminową współpracę z klientem, a nie typu "nachapać się i się zmyć" moi klienci są zadowolenia, w ofercie mamy ponad 30 banków, jest ich więcej, ale i tak mało osób zdaję sobie sprawę że w ogóle tyle jest ostatnio miałem klienta, który przyznał się że znaleźliśmy mu lepszą ofertę niż Open Finance i to mnie cieszy, także chudineze, jak już pisałem, możemy spróbować
-
Szukam doradcy finansowego
możemy spróbować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie narzekaj ja mam b2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
cos po 10 Sokol na Mogilskiej co to za niewiaste miałes ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śnieg spadnie i na placyk http://www.joemonster.org/filmy/28370/Maklowicz_o_Jaroslawie_Kaczynskim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niech zostanie niedziela nie zmieniajcie co chwile dzieci wychowane w chaotyczno- despotyczny sposób są najbardziej poje.ane rozkręci się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w Chorwacji miałem 2 tyg bez chmurne już pod koniec miałem dość ale Chorwacja jak najbardziej ok
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
na tor i wyścigi górskie gleba będzie 35/35 więc nie aż taka jak na VT[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:10_________________________________________________doszedł do mnie kit weiteca chciałem dziś zmienić, ściągnąłem koło i na chwilę się zamyśliłem po chwili stwierdziłem, że w przyszłości będę chciał większe hamulce włożyć, a do tego potrzebne zwrotnice z b3/b4 no i założyłem koło spowrotem bo potem dwa razy robić robotę nie ma sensu jutro jadę po fotele kubełkowe, a 15- go września na wyspawanie klatki potem hydrauliczny ręczny, i na końcu silnik także można powiedzieć, że projekt rozpoczęty :mrgreen:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w końcu się umył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załapałem się na foto http://mstolarek.com/?p=715