Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałeś S3 i tęsknie za takim autem tylko tym razem inna marka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
b2 zrobię, ale to będzie auto do upalania w weekendy a ja chce na co dzień, coś co będzie też komfortowe zresztą już się napaliłem a jak coś chce to i tak to będę miał, tylko musze się pozbyć bety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czerwony albo nagaro blue są najlepsze nie chce ktoś przejąć leasingu mojej bety ? bo po wczorajszym spocie zachciało mi się zmienić na coś mniejszego i szybszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nie bedzie padać to będe o 22
-
[B5 AJM] Dziwny wyciek oleju
sprawdź rurę idącą od intercoolera do turbiny, być może sparciała i przecieka bo jakby się się zsunęła to czułbyś stratę mocy ta plama może też być z klimatyzacji
-
[ALL] Wzór obliczenia spalania na 100km
oooo chłopie dzięki, już myślałem że tego wzoru nigdy nie znajdę teraz spokojnie sobie obliczę spalanie ktoś mi kiedyś mówił, że ze zwykłej proporcji to zrobię ale Twój wzór jest lepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weźcie też pod uwagę, że Pablo z jednej strony ma dystans założony, który też powoduje opory toczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
! :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wole ze sprzęgła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja się mogę b2 z Wami scignąc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ehh zielony... Nieważne EDIT Dopisany: 25 Maj 2010, 16:51 Nie B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik równie dobrze może nową dacie kupować Dacie quattro Dacia Duster 4x4 Test- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13344576- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik równie dobrze może nową dacie kupować- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html;highlight=kasowanie+inspekcji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fedor Emelianenko Vs. Tim Silvia fedor vs rywal pudziana- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak podrywa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :kox: [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę tylko na szlak nie dojedziesz od długiej Pablo i tak zawsze podjeźdza i mówi yyyyy yyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyy yyyy yyyyy i słyszy od Ciebie 200 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to i tak więcej niż Ty bierzesz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O ku***a mówisz że wypróbowałeś to pewnie dobrze działa skoro w końcu dopomogłeś sobie :polew: :kox: [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 23:51_________________________________________________Dobra pany jadę na miasto bo wolne jutro to trza odreagować tylko bez skojarzeń bo pier***e kolejną szyderę tylko na szlak nie dojedziesz od długiej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie- S3 weekendowe
no to czekamy zapowiada się ciekawie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie łatwiej się przez telefon umówić ? ot taka sugestia Pablo, masz za wysoki podpis- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem zobaczyć jak tam stan Wisły w mogile masakra, zaraz wrzucę zdjęcia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do amatorskich zdjęć wystarczy - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!