Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Pojeździj trochę, potem intercooler + dp i jeszcze się coś wyciśnie. Strojenie na 98?
  2. Myślę, że nie tak bardzo jak Ty skoro w publicznej dyskusji to jedyne co masz do powiedzenia
  3. Normalne. Chyba w każdym aucie grupy VAG przy podłączaniu do 03 mryga też kontrolka ABS.
  4. Wyłączanie przy otwieraniu drzwi to nie S&S, ale też da się dezaktywować.
  5. A Pan Łukasz zaglądał do instrukcji obsługi?
  6. komoornik odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Tak, te silniki jeszcze mocniej wychodzą po chipowaniu. Podstawowa różnica jest taka, że moim zdaniem fabryczne mapy w niesportowych modelach Audi są zbyt spokojne - po chipie czuć trochę "pazur"
  7. Odpuść sobie B8 jak planujesz LPG.
  8. Bez QQ1 nie ma.
  9. Pousuwać inne błędy (naprawić problemy?) i nie powinno go być.
  10. W jakim sterowniku? Ogólnie wskazywałby na to, że w innych sterownikach są błędy.
  11. Cieniasem mogę określić auto, ale nie osobę. Wycieczek personalnych nie robię. Kilka ostatnich postów wskazuje jednak na to, że niektórzy na siłę chcą jakoś uzasadnić posiadanie B8ki z FWD zamiast z Q. Jak to zwykle bywa, człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego - Ci posiadający Q nie chcieli by z niego zrezygnować
  12. Bo przy Q to nagle jakieś mega straty są na kołach? Czy kwestia różnicy kilkudziesięciu kg? Jeździć to można i na 3 kołach, nie wiem po co szukać takich wymówek
  13. A4 kupuje się bo za ~ 50k nie ma alternatywy dla setupu mocna benzyna + 4x4 + dobry automat
  14. Ciekawe spostrzeżenia. A takie XC60 waży jeszcze ładnych parę kg więcej niż B8 i też się nie wyrabia. Przestańcie opowiadać bajki że w B8 z FWD można w pełni wykorzystać 200KM, nawet na suchej nawierzchni Dlatego sprzedałeś B8 FWD tylko po to żeby kupić z Quattro?
  15. A gdzie pisałem, że posiadałem takie auta? Miałem po prostu okazję zrobić każdym z tych aut co najmniej kilkaset km, dzięki czemu mogę się obiektywnie wypowiedzieć o tym i o tamtym. Będzie odbiór, bo taka jest moim zdaniem idea forum. Nie obrażaj się EVO fajne auto, ale tylko żeby poszaleć w weekend. Zbyt spartański samochód. Focusem RS nie jeździłem, jedyne co widzę i słysze na filmikach z przyspieszania to brak trakcji. W najnowszym modelu poszli po rozum do głowy i jest 4x4.
  16. W jakie opony trzeba zainwestować? Z ostatnich moich perypetii: Leon 1.4 TSI 140KM Passat B8 2.0 TDI 150KM Volco XC60 2.0 D4 190KM Wszystkie auta praktycznie nówki, z fabrycznymi oponami marek premium. Każde z nich FWD i w każdym przypadku dynamiczna jazda w porównaniu do aut 4x4 nie należała do przyjemnych. Zmiana opon nie pomoże na fakt napędzania tylko jednej osi, która jest jednocześnie osią skrętna. Praw fizyko nie oszukasz
  17. Nic nie musisz udowadniać. Ja po prostu nie przyjmuję do wiadomości, że cokolwiek co ma 150+ KM / 300+ Nm przy FWD ma trakcję. Nawet na suchej nawierzchni. Chyba że przy slickach na pasie startowym lotniska Bo go nie ma. Już parę razy tłumaczyłem, że nic dobrego z takiego publicznego chwalenia się raczej nie wyniknie, wręcz przeciwnie. W avatarze masz fragment zdjęcia auta
  18. Ile km zrobiłeś jakimś autem z 4x4? Bo takie opowieści to słyszę zwykle od ludzi, którzy cały życie tylko FWD. 140 KM / 250 Nm w takim Leonie 5F to już problemy z trakcją na suchej nawierzchni - wystarczy, że jest trochę nierówna nawierzchnia. Na fabrycznie zalecanych oponach czyli 225/R17. 200 KM i ze 400 Nm w takim B8 z FWD to już mega problemy z trakcją. Chyba, że dla kogoś trakcja to "jak już jadę na prostej na 4-tym biegu, to mogę wykorzystać potencjał silnika".
  19. Latanie bokami? Mało którym Audi można latać bokiem. Nie ma to jak szukać argumentów na siłę, że FWD jest super. I tylko ciągle ten argument zimy
  20. Po co Ci ten kompresor, jak masz dojazdówkę? Każdy wulkanizator Ci powie, że stosowanie tego środka to nic ciekawego.
  21. Jak jest zestaw naprawczy to jest sam zestaw. A kolega ma lewarek, czyli musi mieć dojazdówkę - wtedy to miejsce na górze jest puste. W lewym górnym rogu jest "łopatka" do demontażu lamp - tak mówi instrukcja obsługi.
  22. Nie, wystarczyło zdjąć ramkę zegarów/ekranu MMI.
  23. Brat miał świerszcza w konsoli, którego zauważyliśmy już przy zakupie. Okazało się że w rezonans wpada podkładka jednej ze śrub trzymającej deskę rozdzielczą, tuż pod ramką zegarów/ekranu MMI.
  24. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy fotele i kanapa z A5 Sportback są takie same jak w A4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.