Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Leon 5F z 2014 roku (1.4 TSI) przy dynamiczniej jeździe potrafi wypić jakieś 0.2L/1000. Pokaż mi inny samochód za ~ 50k, nie starszy niż 5 lat, z mocnym silnikiem turbobenzynowym, napędem 4x4 i dobrym automatem
  2. komoornik odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Idź i poszukaj czy masz w aucie przewody
  3. komoornik odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Na 90% ori siedzą w Twoim aucie NGK. Zaoszczędzisz na tych Denso czy są jakieś inne powody?
  4. Wszystko niby fajnie, ale kierownicę zamontowali Ci po złej stronie.
  5. komoornik odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Leniuszek z Ciebie: https://www.ngk.de/nc/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/ZK_BENZINER/AUDI/A4%20%204%20%20%288K2%208K5%29/PFR7S8EG/779/
  6. Ale z czym niby mieszać? Coś się nie zgadza, wymiana oleju nie co 60 tys.?
  7. komoornik odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    A ori w tym wypadku to zapewne NGK. Ja wymieniałem na PFR7S8EG
  8. Olej w S-Tronicu zmienia się co 60 tys. km. Swoją drogą, ciekawe jak Ci mechanik kontrolował ten olej.
  9. Poniżej 10L w mieście, pytanie w jakim. Bo w Warszawie to nierealne.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem fajne zakłócenia w radiu przez jeden rodzaj żarówek ledowych w rejestracji Chwilę mi zajęło znalezienie przyczyny.
  11. Co będzie wchodziło w skład tego MMI?
  12. komoornik odpowiedział(a) na zzz21 temat w Audi A4 B8
    Wg ETKI pierwszy wkład jest do MY2009 włącznie, drugi od MY2010. 03.2010 to ewidentnie MY2010.
  13. Masz AMI? http://pt.aliexpress.com/item/ami-mdi-usb-cable-adapter/32410489377.html?spm=2114.02010208.3.34.IvV5Fa&ws_ab_test=searchweb201556_3,searchweb201644_1_505_506_503_504_301_502_10001_10002_10016_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_5,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6450&btsid=02b8617a-3812-4c89-a519-24ff4ea9e6c8
  14. Mi bierze. Jakieś 0,3L / 1000km, więc nie płaczę.
  15. Skontaktuj się z Krasnobrodzka Racing czy podejmą się całości (ale raczej robią tylko samą obróbkę tłoków). Ewentualnie może oni wskażą Ci jakiś zaprzyjaźniony warsztat, który zrobi resztę (rozebranie, złożenie itd).
  16. Do wypięcia wtyczka a potem obraca się żarnik i go wyjmuje.
  17. Zamień między sobą żarniki.
  18. W B8.5 też było oferowane 3.0T, tak jak w S4. Tylko w zupełnie innej odmianie mocy.
  19. Gdyby była to taka prosta sprawa, każdy by sobie montował MMI. Montaż to rozbebeszenie połowy auta.
  20. To przeczytaj sobie jeszcze raz. Sterowanie nad panelem klimy mają tylko radia.
  21. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345720-deska-rozdzielcza-co-jest-po-co/#entry4720645
  22. Koszty?
  23. C10W. Długość takiej żarówki to kwestia względna. Blaszki można w prosty sposób wygiąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.