Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Spoty wrocławskie
wygląda jak jakiś ulep z powrotu do przyszłości nie lubię takiego bajeranckiego ospoilerowania... jestem za !!! trochę przegiął ....
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
jak nie drgnie to spróbuj na rozgrzanym oleju lub podgrzej palnikiem troszkę wokół korka możne puści a jak nie to do mechanika miałem tak samo
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
36 litrów na 240km to dużo mi jara ok. 39l na 350km a co do talepania budą to stawiał bym na poduchy tzn silnik lata jak chce i to moze być też przyczyna złego wbijania biegów (przesunie sie o parę milimetrów i d*pa ) ... z reszta mam tak samo
-
Spoty wrocławskie
podobny przypadek jak u mnie też ecu trzeba było wymienić bo ładowało ponad 1 bar chyba ze właśnie ktos coś przy nim na przestawiał ....
-
Spoty wrocławskie
potwierdzam !
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
no taki lekarski tyle ze na kocówce jest rurka .... pompe bede wymieniał za rok bo ma termin wymiany rozrządu teraz na dworku sie zrobiło cieplej to juz niema takiego dźwięku tylko przy przymrozkach ,, niewiem o to moze być
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
a no tyle lat ostatnio usłyszałem taki dźwięk u kolegi w aucie ale w 1.8 adr był identyczny ale on tez nie wie co to może być ;/ moze te rolki ,niewiem
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
odświeżam temacik możne ktoś sie natknął na taki dźwięk ?
-
Spoty wrocławskie
ja tak samo ...
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
No bardzo mi sie podobaja takie i za***istym rancikiem twoja tez ladna ... a jakie oponki dales na te 8,5 cala ?
- problem z pompą paliwa
-
Spoty wrocławskie
ja mam odboje z volviaka tzn z autobusu bycze jaja przy nich to gąbka
-
Spoty wrocławskie
Ja laduje swoje s3 raz dziennie ... juz mam 5% bateri ..
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Tylne lampy poszly ala lexus teraz ori i w ogóle jest wszystko seria oprócz wydechu ktory i tak bedzie ori za niedlugo ; ) a no i gwincik zostaje z felunkiem
-
problem z pompą paliwa
Hej dzis zaobserwowalem ze pompa paliwa mi sie nie nie odzywa po przekreceniu kluczyka ... jak odpale to dziala , nie mam problemow z odpalaniem i na vagu nic ... co to moze byc ? Co sprawdzic ?
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
no miałem heheh trochę mnie poniosło
-
Spoty wrocławskie
no jestem !!!
-
Spoty wrocławskie
a gdzie mam byc pod magnolią ?
-
Spoty wrocławskie
milenijny ? 17:30 ?
-
Spoty wrocławskie
będzie cos dziś i gdzie ?
-
Najzwyklejsze 1,8 T :)
ładna !!! tylko te Lampy wymień na ori i będzie pięknie
-
Duże spalanie paliwa w Audi A4 B5 1.8T
dodał bym jeszcze czujnik tem. nieszczelność za turbo raczej nie bo ja mam niezłe pękniecie na turbo a spalanie ok stawiał bym wtryski
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
fajne foteczki
-
Spoty wrocławskie
a uszczelki miałem tak ze spoko ale dzięki
-
Spoty wrocławskie
Tzn ja nie biorę 200zl za to tylko tak krzycza na miescie , ale dobrze wiedziec ze bierzesz 80zl wpadne jak mi sie znow zj**ie telefon na glebe