Treść opublikowana przez Pucek
-
B8 TrOOOOp
Dzwoń do gościa bo pewnie się pomylił przy wystawianiu, jak szukałem swojej to miałem to jechać oglądać, stała za 62999zł BRUTTO, czyli auto wisi 1.5 miesiąca albo wtedy się pomylił albo teraz, dziwne że się nie sprzedało bo wygląda OK
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Fajne to masz! Moim następnym autem będzie właśnie C7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema, fajne to masz Kędzior... no i nie czarne! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdybyś nie żył tak bogato to miałbyś nowego opla i nowe BMW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, nie każdy potrafi ciulać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Spoooko Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Czym dłużej patrzę na te auto tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że polift robi mega robotę!- B8 TrOOOOp
Ok, będę wdzieczny Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- B8 TrOOOOp
Jak masz panorame to jest jeszcze do wymiany roletka która zasłania dach od środka. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Dzięki!- A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Sufit już zrzucony, ale mi chodziło o tą szmatę która zasłania dach panoramiczny.- B8 TrOOOOp
Czy ktoś wymieniał podsufitke z panoramą na czarną? Może się ktoś orientuje czy da się podmienić sam materiał z panoramy z bialego na czarny bez demontażu całego stelażu? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Jaki olej do 3.0 TDI
Tylko i wyłącznie Liqui moly top tec 4200 5w30.- Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Taniej będzie założyć powietrze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki- Myjka z LIDLa
No to gratuluje zakupu Tomi, od siebie mogę Ci napisać że lepiej kupić ADBL Yeti - przeskok pomiędzy shiny garage jest duży, a cena bardzo podobna, a odnośnie myjki, od jakiś 5 lat mam karchera k2 i daje rade do mycia auta, sam miałem kupować nilfiska c130 tyle że ciągle mi brakuje luźnej kasy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE