Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Aaa to dlatego nie było Cie na forum...
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Siemka po pracy:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  4. Dzięki! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  5. Dzięki za spocisza! Teraz na nockę...
  6. Tak ;2 Majki, będziemy jak ostatnio, 18:20-30
  7. Ale z pełną walizką eurasów
  8. Mario, B8 to całkiem inne auto i to już robi robotę, takie 2.0 albo 3.0tdi w Q przeważnie jest dobrze wyposażone, a takie rzeczy jak kierownica, fotele, zderzaki czy wydech można łatwo zmienić, na pewno będzie ciężko o taki wypas jak mam teraz.
  9. Szyderco... Jak się robi po 6-7 dni w tygodniu to się zarabia Zawartość dodana 0 minutes later Jak tak każdy jutro przyjedzie to będzie spora ekipa
  10. Ja na spota mógłbym wpaść...mam nocki więc do ogarnięcia Miron, dobrze napisane, ale popracuj jutro do 19 i wpadnij na spota, Osiek niech może nie rusza B8 z garażu bo niech się coś jeszcze stanie...odpukać! Majki, jak spot będzie to Cię znowu zabiorę
  11. Siema, nie jestem chory i nie czuje sie staro, po prostu nic w aucie nie grzebie bo praktycznie wszystko mam a szkoda mi kasy pakować skoro do roku chce zmienić, teraz cisnę w dom. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Dzięki, ale nie, zero modów, tylko eksploatacja:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Miron, z jednej strony tak, ale mi po prostu ON nie pasuje do takiego auta, takie fury kupują starzy pierdziele którzy mają nie za duży worek kasy a chcą wyrwać młodą laskę do lansu i... Taki fajny mesio był by idealny, w BMW też będzie git.
  15. Jest git Mario... ja też dzisiaj zmieniam na letnie, ale buty na nogach
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Siemka No i Stasiu to dobrze podsumował, mx5 to jak Miron w hjundaju, Ośka widzę w mesiu albo dobrym bmw... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Jak sie chce odmłodzić to niech najpierw uderzy do doktora Szczyta i Sablewskiej
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cholera, gdybym tu zajrzał to też bym wpadł, ale właśnie skończyłem browara
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.