Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. te felgi i brewki TOTALNIE NIE PASUJA felgi za bardzo sie swieca, a brewki
  2. keżor ale Ty też wcześnie chodzisz spać
  3. no Dobranoc Dobranoc
  4. Audi się nie psuje... :> to jest chyba to czego królu oczekujesz a tak pozatym to ide się ubierać, trzeba znów zadupiać na busa, ehhh i znów do 20 w robocie a tak wogule to kto z Elyty jedzie do Keżora na zlota? bo jak widziałem to od nas będzie Keżor królu, wesoły i Gracjan... niewiem czy ktoś więcej się wybiera a niejest wpisany na listę czy też nikt więcej nie jedzie
  5. ja też spadam, DOBRANOC
  6. no tak tylko czerwone podświetlenie zegarów a czerwono pod nogami to dwa inne światy ja bym wybrał białe, a raczej na ori światełkach
  7. a ja po robocie a u mnie nie pada z tym B6 Mirka to musiało wyjść akurat teraz, na już wysrało mi się tyle spraw że niewiem jakim cudem zdobędę te pieniądze, ale staram się remoncik, meble, wyposażenie mieszkania - ogromna kasa poszła się walić, a dzisiaj dowiedziałem się że dojdzie jeszcze 1200 zł za garaż + 100 zł co miesiąc za dzierżawe ziemi gdyby nie to wszystko to dzisiaj mam urlop i jeżdzę już B6 zobaczymy co da się wykombinować
  8. królu, taka jest prawda, widocznie każda marka ma inny problem jak miałem escorta przedtem, to podłogę miałem wyłożoną blachą ocynkowaną, bo tak blacha była zgnita, woda mi się wlewała do auta progi na nitach i na takiej blasze, ale jak ponitowałem, pokitowałem, pomalowałem to każdy się dzIwił że w takim dobrym stanie jest te autko... ogólnie to sobie obiecałem że NIGDY WIĘCEJ FORDA a w tym momencie sobie obiecuje i pluje w brodę że NIGDY WIĘCEJ AUTA BEZ KLIMY I TURBO i tak zostanie a tak wogule to się ubieram bo lecę na autobus do roboty ten tydzień druga zmiana to narazie
  9. i kup sobie człowieku B7 w dieslu... to tak jak do forda, kup sobie forda, a do niego wiadro kitu
  10. hhehehehhe taaa dogadamy, pewnie będę sprzątał Ci w mieszkaniu, mył auto, czyścił buty ale dostane B6 za 45 tyś nie no brakuje mi brakuje, a na dużo zadłużyć się nie mogę bo jak wiadomo jest kryzys i pracuję tylko 4 dni wiesz że u mnie te autko miało by się najlepiej...................................to może darowizna???
  11. nooo to jednym słowem za dużo nie przepłacisz a ja dalej spać nie mogę że B6 pójdzie "do żyda" niestety nie jestem w stanie naruchać 15 tyś zł zbierać te puszki koledzy... :>
  12. u mnie możliwe że to te drażki, bo założyłem te super mega Master Sporty, każdy mi mówił żeby dać inne ale na próbe dałem, prawy mam wybity, a lewy już też prawie, no ale nawet jak założyłem całe zawieszenie nowe to luz na kierownicy i tak miałem
  13. hheheh gdyby nie te znajomości :gwizdanie: orientowałeś się już ile teraz Cie wyjdzie całe ubezpieczenie?
  14. nooo widziałem że nie wytrzymałeś i się pochwaliłeś ja bym na Twoim miejscu pokazał się na ogólnopolskim dopiero
  15. i co hamulce się robią już? jak tam sprawy rejestracyjne?
  16. dostałem w dupe bo miałem sporo paliwa, a na tym spocie byłem na resztkach i wtedy auto mi tak zapitala że szok, niewiem czy coś z odpowietrzaniem nie mam bo to nie możliwe Guru jechał z Gracjanem, żeby miałem jakieś szanse, to odsadził mnie na sam koniec o pól/długość auta, widzieli to obserwatorzy a teraz to Ci skopie dupsko Czester, dobry start to podstawa :> a odnośnie auta Darka, to niewiem jak to mogło się stać skoro on tam ma 180 kuca
  17. no właśnie, mam podobnie, ale wiem też że końcówki drążka mam wywalone, najpierw wymienie końcówki, a potem biorę się za przekładnie, ale to znów spore koszty, jak rozpoznać że przekładnia się kończy? podczas szybkiego poruszania kierownicą na postoju, słychać wyraźne walnięcia i czuć luz, to przekładnia czy coś innego?
  18. Siemka Czester a to Ty odjeżdzałeś tym paskiem...a kombinowałem gdzie się podziewasz powiadasz, tam był awx? Diman wpadł takim dieslem 131 kuca w B6, avant, przejechalem się ja i Piter, i stwierdzamy że jest lipa, to nie jedzie, to jechało jak te nasze... a właśnie, prawie objechałem Guru...
  19. Piter a co alu nie kupujesz że lapka chcesz kupić??? mi pasuje ten wyjazd na Częstochowe, zresztą od piątku mam czas M@rk, nie zdziw się jak Miron objedzie Gregora, a zresztą za tydzień Miro będzie po programie, moc wyjdzie koło 260 kuca, Gregor ma podobnie, ale za to Miro ma Q i diesla więc będzie ciekawie, ale ja mam swój typ a tak wogule to przyjechał byś na spota wkońcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.