Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to był na bank RS, czarny RS, te poszerzenia to nie trudno zauważyć, na felach S4, oczywiście avant bo innych nie było spieracie się, a mój ADR by wam pokazał klase, poczekajcie tylko zimowe się założy to będzie jazda... Diman, ja bym nie ryzykował, jeszcze zapali się ta czerwona dziwka mówiąca w Twoim przypadku "przegiołeś panie, teraz czeka Cie remont za 6 koła"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaak miał na SR.... sam się zdziwiłem, chyba że ktoś sobie tylko przerobił na RS, ale wątpie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa żebym go dogonił... widziałem go tylko raz, jak będzie to cudo gdzieś zaparkowane to z chęcią zapodam mu kalendarzyk pod wycieraczkę jak się okazało to wtedy nie było łożysko, tylko opona wyząbkowana! mechanik mi je wymienił bez potrzeby:/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wymianą łożyska nie jest tak łatwo, tej sztuki nie opanowałem może złota rączka coś podpowie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja do katowic też jeździć nie muszę bo od paru dni po rybniku jeździ czarna RS4... normalnie jak to widziałem, te poszerzenia jednym słowem mega kox!!!
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
wszystkie trzy rodzaje takie sobie, moim zdaniem do B5 nie pasują
-
[ALL B5] Wymusił - drzwi do wymiany, a dzisiaj poprawka - uderzył mnie na parkingu
sprawa że tak powiem dalej jest w toku, gdyż, jak pisałem wtedy policja dała se siana, nawet znajomości nie pomogły, ale dzisiaj, stoje sobie na parkingu, gość wyjeżdza golfem III, i przywalił mi w te drzwi... dodam że miałem dalej nie zrobione, nowe drzwi leżą w domu, więc wyskakuje i robie dym co to zrobił... on do mnie gadka że za blisko stałem i wogule, a gość albo ślepy albo coś, wyjeżdzał na max skręconych kołach, zamiast patrzeć gadał przez fona:/ mówi że mi da 50 zł, no to śmiech, ja mu na to że 100 zł to dam za polerowanie, a ciekawe kto mi to wyklepie i pomaluje, no to kombinujemy, nie miałem jak napisać oświadczenia:/ wymiana numerami tel. ja zapisałem jego i puszczam sygnał, jest ok, zapisuje, zaznaczam że jest to na monitoringu, odrazu zjawił się stróż, więc mam świadka i numery jego auta, nie chcieliśmy wzywać glin bo się bardzo śpieszyłem, jesteśmy na dzisiaj wieczór umówieni u jego mechanika, ciekawe co mi tam powiedzą, ale ja odrazu będe nalegał że piszemy oświadczenie i załatwiam to gotówkowo. zobacze jak się sprawy potoczą.. a do znawców tematu...JEŚLI ODRAZU NIE NAPISALIŚMY OŚWIADCZENIA, CZY LEGALNIE MAM PRAWO TERAZ TO ZROBIĆ? jak by nie było, jest świadek, jest jego numer rejstracyjny, jest nagranie z kamery, więc gdyby chcieli mi wmówić że szpachla załatwi sprawe i lekka poprawka lakieru, a ja się nie godze to co mogę zrobić? wiem że znów dałem ciała, teraz będe woził ze sobą długopis i wydrukowany wzór do napisania tego oświadczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem dzisiaj do 19:00 w domu jak na mnie to duży przebieg, do przykładu ojciec też ma A4, on zrobił w 2 lata 15 tyś km, no ale jego trasa do robota, dom, robota...sklep tyle gdybym miał diesla to napewno mój przebieg był by podobny do Waszego :> a Mirona nie wliczam bo to wkońcu PREZES- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
10 litrów to ten mój bierze... ale na pocieszenie, pobiłem tych od "auto świata" napisali że mój parch jedzie 205 a jechałem 215 no gaz gazem, kumpel w każdym aucie ma gaz, poprostu fajnie by było gdybym mógł dużo jeździć a połowe z tego co daje teraz mieć w kieszeni, a tak? 600 zł na paliwo:/ szkoda mi tego, dlatego kupuje dzisiaj rower bo nigdy nie nazbieram na inne auto:/ właśnie, gdyby Gregory tam wystartował, CHCIAŁBYM WIDZIEĆ ICH ZDZIWKO...byli tacy pewni siebie że tu S4, tu taka integra, tu ibiza coupra...a tu podjeżdza Gregor i pozamiatane, na koniec by im pokazał zbiornik z gazem :polew: chciałbym to widzieć, chciałbym widzieć ich zaskoczenie, ten wielki szok to Gregor ale tam musisz mieć wtryski konkretne do gazu...- [ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
prawidłowo takie radia, tuby, wzmacniacze takich firm sobie darujcie, to jest dobre do malucha liczące się firmy to ALPINE, CLARION, ew. PIONEK, nie wspominając o radiach z najwyższej półki miałem pionka za 300 zł, kupiłem alpine za 700 zł niestety dalej słaby model ale szok był taki że szczęka mi opadła- [B5 AVV] Zapach LPG w aucie
noo to by było...PRAWIE JAK W SYLWESTER tu nie ma się co zastanawiać, tyle ryzykujesz, ile to razy pisali ludzie jak auto zrobiło sobie BUUUM w garażu, nie ma co pytać tylko jedz do gazownika! daj potem znać co i jak- [S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
miód, malina, baaaaaardzo fajny wypas, zastanawiam się nad "czymś takim" ale to spalanie mnie zabija, za to ten dźwięk silnika :kox: powodzenia w modach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heeheh Witam po "auto świat" zaraz jade, kuurde zapomniałem:/ noo i dzisiaj znów miałem incydent:/ gość golfem 3 variant przywalił mi w te poobijane drzwi od kierowcy, odrazu wysiadka, panika, co on to zrobił, i nabrał się nic nie tracę, bo drzwi i tak miałem do wymiany po tamtym wymuszeniu, nowe mam w domu, a jedynie malowanie, najważniejsze to to że mam wiarygodnego świadka, na jego zderzaku jest mój lakier więc gdyby się chciał wymigać to mam go w kropoce, gliny i te sprawy czyżby trochę szczęścia mnie dopadło??? on kasiasty gość bo lekarz więc może płacić wiem jestem wredny, ale to jest taki kraj Miron a ja jakoś nie widzę tego jak podjeżdzam takim na wypasie B6, a tu cyk "gazu do pełna" dla mnie siara na maxa, ale ta oszczędność spalanie tam spalaniem, to mi jest jedno, ALE ja robie dosyć dużo kilometrów:/ w 2 lata zrobiłem w B5 ponad 30 tyś, a ja jeżdze tam gdzie muszę, żadnych dalekich wypadów, nie licząc spotów i tego podobnych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co ukrywasz coś???- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie powiem- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
bo czarne to czarne czarny matt grill do ciemnego autka najlepiej pasuje, jakoś z chromem na grillu i wokół szyb mi się nie widzi... fajne autko, ja bym większe alu i glebe zapodał :>- [ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
sam nie mam klimy, ja bym nie kupił takich, nie dość że kolor za jaskrawy i ogólnie dupiaty, to pozatym nie chce pływać w swoim pocie na tej skórze... szukam kubełkowych, nie skórzanych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaa on będzie pamiętał...jak wyjdzie z tego kina to włosy roztrzepane i ręce obolałe przecież to lovelas mam nadzieje że już w piątek zobacze tą glebe na zielonych springach Gregory, no myślałem nad gazem do 1.8T ale w B6, tylko głupio by to wyglądało gdybym pod dystrybutor podjechał wypasionym B6... aha no i w następnym aucie założyłem że 200 kucy musi być więc program nie wystarczy ps. Miron gdyby mi sprzedał swoje, a jak by zobaczył że mam eeL Pii Giii to obstawiam że by mnie wykastrował- [B5 AFN] Używane zawieszenie - co wybrać ?
Solar pomyśl a potem pisz... ja na ori amorach ze obniżającymi sprężynami jeździłem rok, po roku skuteczność wynosi 69/70% ale miałem ORI amory jak by nie było gwint to gwint, ustawiasz na ile chcesz i masz, ale kosztuje swoje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam z południa więc zauważyłem już sam że kolektor w 1.8 T jest całkiem inny, taki jak ten mój na allegro kosztuje od 50 do 150 zł więc nie będe kombinował... zrobie dzisiaj fotke, ale nikt za free tego nie pospawa, więc wole kupić używany taki i będzie okej wiem Pelex...kupiec jest od ręki, mam takich dwóch napalonych za 14 koła bez gadki, zresztą teraz każdy młodzik napali się na taki wygląd, ten brak klimy sobie daruje 1.8T, nie no daruje sobie, tego mam pewnego, wiem co mam, nawet to jakoś jedzie, wyglada dobrze, silnik sprawny, tylko 220 tyś przebiegu, nie kopci ani nie wcina oleju...a tak co za taką kase kupie? jak już to szukałbym coś z wypasem i z konkretnie zrobionymi modami narazie utkwiło mi w głowie tamte S..tylko sedanik i jest ogień, ale cena tych części i serwisu a jak nie to najwyżej B6 1.8T albo ARL z big turbo- [B5 ADR] gdzie kupić sprężynkę od klamki
no właśnie, mi też się urwała od kierowcy, teraz klekocze mi ta klamka że niewiem, nerwicy dostaje, kombinowałem z klamerkami - LIPA, z sprężynkami od długopisów, ze spinkami do włosów i dalej nic... chyba kupie na all... całą klamke z dobrą sprężynką, a nie są za drogie- [ALL B5] Malowanie listw ozdobnych
każdy reza po cichu żeby ktoś inny tego mu nie wyczaił sam miałem plan żeby conieco w środku zrobić, ale najpierw zewnątrz a potem działam w środku też nie powiem co zrobie buhehe SomeS a ty walisz te posty niemożliwie... ja Ci mogę powiedzieć że jak pourywasz w drzwiach w listwach te plastikowe kołki, to amen, ja to mam przyklejone na poxipolu a dalej nie trzyma jak należy, więc powoli ale do przodu albo idz na całość i maluj na aucie ten srebrny obawiam się że okaże się taki jakby plastikowy ten środek, prędzej bym zrobił srebrny albo z odrobiną brokatu albo z odrobiną perły a najlepiej to czarny fortepianowy :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory...wal pomysłami, co moge przy okazji wymiany zrobić żeby polepszyć troche pracę silnika i może coś zyskać... no i czekam na info czy z 1.8T pasuje- [B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
ykk fajny wypas tam masz ja bym ściemnił wszystkie szybki bo jednak jakoś łyso wygląda sam tył w sedanie, te diody na tył i lotka na klape i nic tylko jeździć - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE