Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. to jak te poprzednie sprzęty były takie jak ten to sorry ale nie masz pojęcia o dobrym graniu... chcesz pakować 2 suby clariona a poco??? jedna dobra skrzynia zagra lepiej, cóż to nie temat dla mnie więc więcej tutaj się nie udzielę bo ja jestem bardziej zacofany, gdyż to dopiero moje pierwsze audio... pozdrawiam i życzę owocnej pracy ps. rozejrzyj się tutaj, a może zmienisz zdanie i pójdziesz w dobrym kierunku... http://www.tuningforum.pl/viewforum.php?f=8
  2. hhehe zaś piwko sie lało! a mnie nie było... buhehhe no serio się rozpijacie Pany jak coś to mam na sprzedaż telefonik http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597845819 w gratisie dowioze na spocik
  3. mam rozumieć że 1700 zł ma iść na suba, wzmaka, kable radio masz, a co z tym przodem? takie głośniki już posiadasz, czy chcesz dopiero kupić??? ma być wszystko nowe? czy wchodzą w grę używki... ogólnie to za szybko do tego podszedłeś, jak to kupisz to nie będzie jakości w aucie, a tylko jeden wielki łomot
  4. w pierwszym roku prawka dostałem 2 fotki za 12 pkt i 5 pkt za parkowanie od miejskich...jeździłem jak na szpilkach, punkty przeszły, kupiłem CB, jeżdze i co??? żadnego punktu od 2 lat posiadanie samo w sobie CB już człowieka ogranicza, nawet niekiedy nie włanczam a jadę spokojnie, a kto łamie przepisy??? WSZYSCY nikt nie jeździ przepisowo, nawet jak jest 50 to co jedzie ktoś 50? napewno nie... wracając do tematu, pozostaje tylko powtórny egzamin, a na psychologiczne masz iść pewnie dlatego żeby sprawdzić czy jesteś wmiare normalny powodzenia ps. u mnie na egzamin teoretyczny czeka się miesiąc, a potem na praktyczny 2 miesiące... czyli pół roku jak byś nie zdał za 1 tenn kraj jest chory:/
  5. napiszę tak: kondesator Ci wogule nie potrzebny radio średnie, wiadomo są duuużo lepsze czyt. wszystkie wersje CDA - mogłeś dołożyć, zyskał byś sporo podstawowe pytanie...ILE CHCESZ PRZEZNACZYĆ? czego słuchasz i czego oczekujesz... ja bym WOGULE takiego sprzętu nie polecił
  6. to może ja napiszę coś od siebie... posiadam PB es5c us 800.4 sub 17.5l zamknięty re Sr10d2 kable stinger mam blachę w bagażniku, i nie składające się siedzenia, czyli najgorsze co może być do dobrego grania, aha no i sedan bass z przodu mam dobry, tył czuć, regulacja dobra, ale nie gra ten sub tak jak ma, bagażnik ma rozwalić, klapa prawie odpada no i do auta nie przedostaje się tyle basu ile ma, ja wyciąłem na początek kawałek blachy, ten otwór na narty jest lepiej potem otworzyłem podłokietnik, jest lepiej i na tym się kończy, co prawda nie brzęczy mi, gra czysto i szybko, ale sobie obiecałem że z wiosny wycinam tą blachę, a do półki montuje same maskownice z ori głośników, pod nimi dziura i musi być duża poprawa obstawiam że winne też jest radio, kolega w punto I ma takie i też ma problemy z graniem, ja mam alpine ale niestety cde...więc pozostawia wiele do życzenia, podmień sobie na dobrą alpine i zobaczysz co się dzieje... ps. pionki same w sobie grają bardzo mocnym basem... czekam na dalsze rezultaty powodzenia
  7. to nic nie zrobisz... albo głośniki albo otwierające się szyby - wybór należy do Ciebie :gwizdanie:
  8. A3 ma zwykłe A6 ma te same, przynajmniej na wielowahaczu... a co się komuś sypie? poprostu jest to rzecz która przy naszych dziurawych drogach się zużywa a sypać się przestanie, jak zainwestujesz w lemfordera, zajedziesz do ASO, zamontują, dają gwarancje i wtedy pojeździsz te 60 tyś km...obstawiam że niż to przejedziesz to sprzedasz autko... cóż, gdyby nie dziurawe drogi to było by cicho na ten temat, dlaczego ludzie kupują auta z niemiec a nie z polski??? prosta odpowiedz a może jesteśmy przeczuleni na stuki i tym podobne? A6 jest lepiej wygłuszone więc tam tego może nie słychać...? niewiem
  9. z ramką sobie poradziłem poprzez zastosowanie maty dekarskiej, zrobiłem tak że ramka nie dotyka blachy z klapy, no i problem z głowy teraz mam poważniejszy problem...cała klapa bagażnika mi gra, a nie wspomnę o półce:/
  10. poprostu lekko dociagasz wszystkie wahacze, potem stajesz na równym, oczywiście na kołach już, telepiesz autem na boki, wtedy wszystko się ułoży jak powinno i w tym momencie dociągasz je na max tyle filozofii... jak mi wytrzymają te wahacze 15 tyś, to jest rok, to będę happy bo jeżdze na gwincie, na 17'' 45 profil oponek, wiadomo jakie mamy drogi, nie ma cudów
  11. ale odkopaliście temat... miałem luzy góra dół, wymiana pomogła, a dzisiaj mi się nudziło, poczyściłem ładnie zamki, wyregulowałem zawiasy, teraz jest lux... więc polecam najpierw regulacje, no chyba że jest luz góra/dół to wymiana zawiasu i regulacja pozdro odkopywacze starych kotletów :>
  12. a jakie w przyszłości planujesz audio??? od tego zależy wybór radia, bo jak ma być potem wzmak to radio za 350 zł nie wystarczy... jak się zabierzesz za audio to co znów będziesz kupował inne radyjko??? nie lepiej raz a pożądnie że pojeździsz z nim w następnym aucie? wybór należy do Ciebie...
  13. dozbieraj i kup lepsze... radio do 350 zł nie zagra jakością, np. pionki grają mocnym basem, alpine/clarion grają jakością jvc to takie no nic nadzwyczajnego, zwykłe radio planujesz jakieś większe audio czy poprostu chceszz radio inne niż ori?
  14. o jaaaaa to jak założe stożek to będe miał już 135 kucy....... napiszę tak: BUHAHHAHAHHAH ale niektórzy mają pomysły...quattro się posuje, stożek w zwykłym 1.6 da 10 kucy...no to jestem nieźle zacofany SADEK gdyby te koniki tak łatwo przybywały, to stożek byłby najlepiej sprzedającym się produktem, ale niestety te kuce przybędą...ale w naszych głowach!
  15. Miron idz lepiej do szkoły uczyć fizyki, te twoje teorie są MEGA nie wspominajcie mi o piwku...jeżdze autem do roboty i codzień o suchym pysku ale ale jutro...będzie biba Q7...hehheh nie no starszy jeździ też A4 ale ja mam lepszą ja tą zaślepke mogę przywieźć jak będę za tydzień, więc tyle wytrzymasz chyba Piterra narazie walczy z tym przednim gwintem znajomy tokaż-złota rączka, ma plan, więc narazie dzięki za chęci ps. a dali byśmy rade na spoociku przegub wymienić???
  16. hahhahah żeby potem Was nie wylali z tej polibudy ale tak jak Prezes pisze, da się im naklejki to bedą zaliczać prawdopodobnie będę za tydzień ale przyjadę autem ojca pewnie, bo moje jeszcze nie gotowe
  17. VOMIT żartujesz z tym quattro coooo??????? a jak nie to ktoś Ci niezłe brednie wygaduje, bo nie słyszałem żeby ktoś zniszczył ten napęd żadnych M-powerów nie zakładaj... mocy nie zwiększysz...chyba że wsadzisz inny silnik, ale to już KOSZTY :gwizdanie:
  18. ktoś tu wspominał o wygranej w toto lotka :>?? hehehe mało zabrakło, MAM CZWÓRKE 2 liczby i woził bym się R8... te fury Prezes które pokazałeś to są takie dla mnie beznadziejne i z innej beczki... POTRZEBUJĘ narzynke/gwintownik żeby zrobić gwint w środku tulejki/śruby bo nie mogę za żadne skarby poluzować jednej nakrętki z mojego gwintu - poprzedni właściciel widocznie ją przykleił bo tak trzyma:/ i w akcie desperacji ponacinam ją i wywale, ale niewiem czy o tak dużych rozmiarach są narzynki/gwintowniki HELP
  19. a tak wracając, to gureguru marzy mi się pare autek np. lancer VII/III albo R8 i gdybym miał takie autka a kiedyś będę miał, nieważne że za 20 lat jak to będzie stare ale będe miał to nawet ferrari tego nie przebije... bo nie lubie takich autek jak ferrari czy porsche :gwizdanie: wymyślaty jestem
  20. czester a co mi z jego gratów, bardziej mi się opłaca kupić angola i przełożyć silnik i klimke a reszte sprzedać, dużo czytałem o wsadzeniu T do mojego ale koszty są masakryczne gureguru a coś taki obeznany...chwyć się roboty a nie, walisz tylko po klawiaturce a potem kryzys, jak robić się nie chce
  21. buhehehe felg mi nie pożyczał no a lamp jednak nie wyrezałem i przy okazji spaliłem jedną diode ja to jeszcze takie bardziej sportowe autka potrzebuje, chociaż nie powiem, bo jak usiadłem i ruszyłem B6 to omało mi zwieracze z podniety nie puściły a jak Prezes rzucił hasłem" jedz na 6 biegu 80km/h, naciśnij potem na gaz" a tam przyśpiecha jak tym moim na dwójce w czerwonym polu... SZOK i tym sposobem w pare sekund byłem poza 200 na liczniku i kopara non stop przy nogach PREZES ALE CI REKLAME AUTA ROBIE... tym sposobem aluski dajesz mi w gratisie do auta
  22. kolego ja bym sobie darował stożki i strumiennice no bo POCO zmień na przodzie lampy na depo soczewka, do tego HID, z grillem bym nic nie robił bo masz kolorek taki "po środku" więc ani jak pomalujesz ramkę na czarno, ani jak zmienisz na jakiś "tuningowany" np. kamei to nic to nie da a jedynie zepsuje ja bym zrobił tak: - przód lampy depo soczewka bez ringów - xenon Hid - gleba - 30/-35 coś takiego - alu 17'' no ewentualnie 16'' ale to będzie za małe - na klapie zostawić tylko znaczek OOOO - ewentualnie dla poprawy wyglądu końcówka wydechu podwójna, NIE CAŁY TŁUMIK i tyle, będziesz zadowolony
  23. buhehehh kupić tam kupić, idziesz do banku dobierasz tyle ile zabraknie i masz wypas B6 exlusive audi color z mega wypasem którym targałem już ponad 2 paki ale ALEEEE drażni mnie to że znów będe słyszał że worze się autem starego poprostu na moje skromne prawie 22 lata nie wypada mi kupić takiego kombiacza :> dlatego alternatywą miał być leonidas z 200 KM pod maską no i w tym bym się widział... co o tym myślicie??? a w tym momencie szukam oponek, lampek, pewnego Hid-a i poluje na kubełki :>
  24. noo nooo i co jedzie ten ADR z tymi kołami??? ja po zmianie ze stali zimowej na moje 17'' + gwint to szok...ubyło kucyków autko bardzo fajne ALE mam dwa ale :> - gleba bez zastanowienia -tylne lampki mi osobiście się nie podobają, gdybym zmieniał to tylko II lift,a jak już chciałeś coś innego niż standard to mogłeś poszukać II lift na diodach, bo takie są było by duuuużo lepiej ale to tylko moje zdanie
  25. i tak mnie zagrzała że poprostu jutro zabieram swoje graty bo dłużej tego nie zniose... ide do mamy i tym sposobem szybciej zmiene furacza :> no Kris ja będę tak dopiero 24 kwiecień, bo wcześniej mi zmiany nie pasują no i gdybym wpadł wcześniej to bym nie pokazał całego efektu no zobaczymy, może wpadne innym autkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.