Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. ten zakret jest juz zmniejszony idzie praktycznie wczesniej jak sie konczy belka bo z tym kolanem nie wypalilo , a czujnik jest zamontowany ma zrobiona mala kryze tego na fotkach nie widac , ogolnie musze caly ic odwrucic i rury poscic pewnie nizej
  2. kolo Sida to codziennie przejezdzam ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 20:17 ---------- po wielu przymiarkach i dopasowaniach stanolem na takim etapie pierwszy raz montuje fmica wiec jesli ktos juz montowal niech podpowie co robie nie tak bo za wiele miejsca nie mam i zderzaka nie moge zamontowac , mysle ze tak , rura po prawej str za bardzo wystaje musze pewnie dac mniejszy luk zeby bylo miejsce na halo i ogolnie ic pewnie musze odwrucic do gory nogami zeby mocowania wlotu i wylotu byly nizej a calu ic pasuje podniesc deko do gory z czym sie wiaze docinanie belki, ogolnie nie mam doswiadczenia w montazu tego wiec prosze o jakies rady i podpowiedzi bo jak tak dalej pojdzie to na swieta bede jezdzil ta kosiarka co stoi obok:facepalm: tak wyglada ze zderzakiem jeszcze nie moge go przykrecic bo orurowanie przeszkadza wytloczeniom halogena
  3. http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/przyciemnianie-wkladow-lamp-przednich-260553/
  4. wcale nie , w b6 jest ciezko a b7 to juz inna bajka
  5. dokladnie cala krata z esy nie pasi minimalnie w gornych rogach i deko odstaje u dolu , ja ja tak wcisnolem i siedzi jak wsciekla mialem docinac ale raczej tak zostawie tylko ramke malne na czarno---------- Post dopisany 28-03-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 19:06 ---------- paka doszla teraz tylko poskladac dziekuwa dev ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 08:05 ---------- maly szoping u Sida pomalu przymiarka do montazu centralnego ic no i przy okazji zalozona dokladka z cupry, ciekawe jak dlugo z nia pojezdze
  6. tez to samo mialem na wiazsce drzwi kable sie poprzerywaly i nic nie dzialalo, popatrz mozliwe ze sie ktorys przerwal
  7. no mysle wlasnie ze kazdy machanik ktory posiada podnosnik i migomata ogarnie to bez problemu
  8. dokladnie przeciez koncowek nikt nie bedzie spawal elektroda:wink:
  9. i kto tu po galeriach chodzi:grin:
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    no to ciesze sie:hi: kurde jak bedziesz mial taki gratis kiedys to z checia przygarne:grin:
  11. w następnym tyg możesz ściągać i dawać na warsztat.
  12. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Jarek nie na szopingu i nie znowu tam bo wtedy byłem w milenium co do pachołka posiadam info kto zayebal.
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    no w koncu Lukasz , swietnie teraz wyglada ty no powiem ci ze koncowki masz kozackie co to za firma:slina: teraz do tego przod sline i listwy s4:wink:
  14. Tomek podczas jazdy tez dziala?
  15. bo sedany zawsze byly ladne:decayed:
  16. swietna s4:jerk: nie chciales zostawic jej u siebie?
  17. hammerku w podobny sposob powstawal twoj felunek
  18. ja tez mialem porysowane dekory rybia luske , zrobilem tak ze poprostu je przemalowalem kilka warstw podkladu zeby byla gladka pozniej farba polerka i ani sladu nie ma ze to kiedys byla rybia luska, ale rysek juz raczej z tego nie usuniesz
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    sluszna decyzja
  20. jak wstawisz koncowe przeloty to jeszcze da sie wytrzymac, kat ok mozna wyciac ale jak usuniesz srodek to nie idzie wytrzymac
  21. najs:naughty: jest szeroko nie chciales zostawic srebrnych felg?
  22. to tez ja bym bral nad thule nie ma sie co zastanawiac jesli ma sluzyc jedynie do przewozu roweru wiec opcja raczej dobra i w rozsadnych pieniadzach
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    laduj s4 zderzaka sline na czarnym aucie nie bedzie widac:wink:
  24. tomekhxc odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    sa takie polaczenia i nie tak zle to wyglada:wink:
  25. wyglada bardzo ladnie , thule ma cene dosc wysoka a tutaj belki tez sa z amelinium wiec powinno byc ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.