Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. o masz trzeba było wstapić do sklepu a nie z ukrycia fotki trzaskać
  2. o ho ho , to ASO tylko pajęczyny zamiotło po takim przebiegu i to wszystko pewnie
  3. Jak dla mnie ze wszystkich kosmetyków które przetestowałem ADBL wypada najlepiej
  4. Wiem zawsze zapominam dolać myłem środkiem plus pędzelek a na końcu karcher
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rzuć vin na pw to dobierzemy
  6. Śmieje tylko zajęcie dosyc czasochłonne zreszta zawsze tak jest że jak ide myc auto to cały dzien schodzi
  7. Przyjedz do mnie do sklepu to sobie wybierzesz ADBL mam na miejscu a np litrówka starcza na długo bo daje sie 1:9 lub 1:14
  8. Cała sobota psu w d..... bo zachciało sie mycie silnika
  9. nie był nowy był przypocony ale chwile wytrzymal aż do teraz
  10. ADBL interior QD limited, fajny produkt i świetny zapach
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest w dziale "sprzedam auto "
  12. Ostatnio tylny amortyzator skończył żywot, całkowicie się wylał, auto chodziło po całej drodze jak głupie.... Ale dzisiaj przyszły nowe Bilsteiny B8 i po pracy zabieram sie za robote plus od razu nowe odboje pod sportowe zawieszenie a między czasie odświeżenie zimówek , mycie, glinkowanie i wosk
  13. kiedys też sobie takie coś zrobie w B6
  14. na adapter daje sie po dwie nakretki jako dystans tak?
  15. czyli jak przyciac plastik jeszcze? bo ucho w odblysnikach obciete a nie widze zeby tak cos dalej zawadzało
  16. metalowe, przykrecone mam tak z czuciem, plastików w lampie nie przycinałem bo uchwyt przy soczewce podciąłem i nic sie nie opiera
  17. musze jeszcze powalczyc bo adapterki zalozone a soczewka centralnie nie siedzi tak jak ma byc takze cos nie teges
  18. Modzimy dalej, soczewki z polifta oraz nowe żarniki, stare odblysniki przepalone w cholere Rozklejanie bixów daje w kość, nie wyszło za pięknie ale po kilku godz sie udało Jeszcze wkomponowałem odblaski Usa w lampy , miałem przerzucić całe kierunki ale byly w fatalnym stanie a regenerować się nie opłaca więc zdecydowałem sie na same odblaski, jeszcze na koniec jak złoże go qpy lapmy pasuje klosze wypolerować i ma świecić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.