Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    problem jest tego typu (już pisze w kilku miejscach żeby dostac jakas konkretna odpowiedz) wskazówka na blacie ma odchylenia szczegolnie teraz w chlodniejsze dni , jak szybciej jade to zejdzie gdzies do 80 zwolnie albo postój wejdzie z powrotem na 90 , a w cieple dni tego nie ma stoi jak wryta , juz mam zalozony 3 termostat wszystkie ori aso , i słabe grzanie w srodku jest, gdzie szukac przyczyny?
  2. odgrzeje troche kotleta... jeśli różnica obu czujników jest jakiś 0,5-1 stopnien na cieplym oczywiście , to oznacza uszkodzenie któregoś ? problem jest taki ze po zmianie 3-go już termostatu wskazówka świruje na blacie , wcześniej stała jak drąg a jak ida zimne dni takie jak teraz to przy szybszej jezdzie spada na jakieś 80 jak zwolnie to podnosi sie na 90 wtf? zaznaczam ze wszystkie termostaty ori
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    i pewnie jest oznaczony jako g83? patrzyłem na wskazania na vagu i na ciepłym silniku różnica wskazań obu czujników jest jakaś 0,5-1 stopien , czy to normalne czy któryś z czujników nie teges?
  4. ja zrobiłem z gumy o grubości 6mm i tak żeby wypełniła korek wlewu , wczesniej kupilem gotowy oring ale on testu nie zdał był za cienki i za wąski , nie mówie że u ciebie też to bedzie ale u mnie ta pierdoła była przyczyną tego wszystkiego, warto sprawdzić
  5. Mialem błąd MIL ON a przy tym wypadanie zapłonów , cieżko odpalał szarpał itd , tyle szukania a tu głupia uszczelka , takze możesz sprawdzić
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w 3.0TDI
    Wlasnie znalazłem ten z drugiego rysunku bez problemu ale ten drugi za nic nie moge zlokalizować , gdzies widziałem tez foto ze moze byc na dolnym wężu chłodnicy ale czy faktycznie jest , na pewno gdzies jest skoro są dwu pinowe
  7. O ludzie , to widziałem gdzies takie za 400
  8. tak czytam , może to i głupie co powiem ale może kto wie, miałem też podobny problem a to mi zapłony wypadały a to cieżko palił ,szarpał , a to check raz był raz nie było.....wszystko miałem sprawdzane wszystkie zaworki pozmieniane wtryski te i te (lpg) .... prawie od roku czasu, co mi sie ostatnio okazało....AMB ma taki dziwny system który mierzy ciśnienie w baku paliwa jeśli wykryje nieszczelność taki cyrki sie dzieją czyli to co opisałem , naprawa wyglądała tak że w pracy wyciołem nową uszczelke korka wlewu .... od tamtej pory jak ręką odją nic nie szarpie nie krztusi , zapłony nie wypadaja ,chodzi jak żyleta , nie mówie że u ciebie jest to samo ale warto sprawdzić
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ktoś coś pomoże? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/374733-czujnik-g2-i-g62/
  10. tomekhxc opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Pany , który mi powie gdzie sie znajdują te czujniki w ASB, jeden znalazłem od sciany grodziowej koło turbiny ale za cholere nie moge zlokalizować dugiego a chce zmienic ?ktoś coś? problem jest w tym ze nie jest to jeden czujnik tylko dwa dwu pinowe jeden od temp silnika a drugi od wskazan na zegarach klimatronika itp , j/w jeden mam a drugi?
  11. to ja mam czarne i też na nich widać wszystko , na dywaniki to raczej nie ma rady trzeba by w papciach albo szpitalnych emerytkach wsiadać
  12. Na kurz bardzo dobrze , nie osiada po nim jak po innych , brud tez dobrze czyści , zostawia bardzo fajny naturalny wygląd bez żadnego nabłyszczenia itp , ja jestem mega zadowolony z niego , dwa tyg albo i więcej bez kurzu na tapicerce trzyma spokojnie , a to mnie zawsze najbardziej denerwowało
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to twój aku już mówi pa pa , nic dziwnego ze nastepnego dnia nie możesz odpalic , powinien trzymać conajmniej 12,5 V
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmierzony tzn ile miał volt?jak mierzyłeś , na nieodpalonym silniku ile miał ?
  15. nice do wnętrza wypróbuj Natural Shine Protectant , jak dla mnie wymiata
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    między głośnik a moduł drzwi , siedzi dobrze
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no lusterko ciężko jest założyć , trzeba dobrze upchnąć w tą gąpke
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zjedz dobre śniadanie i drzyj , musi puścić
  19. fajny mod przycisk start brales nowy czy dorwales gdzieś na jebaju ?
  20. wbijaj , natrąbimy sie jak hary na zlocie
  21. ładnie wszystko pasuje , myślałem u siebie o pomalowaniu ramki ale mam dodatki w chromie i wyglądało by to dziwacznie , u ciebie ładnie sie zgrywa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.