Treść opublikowana przez tomekhxc
-
czujnik G2 i G62
problem jest tego typu (już pisze w kilku miejscach żeby dostac jakas konkretna odpowiedz) wskazówka na blacie ma odchylenia szczegolnie teraz w chlodniejsze dni , jak szybciej jade to zejdzie gdzies do 80 zwolnie albo postój wejdzie z powrotem na 90 , a w cieple dni tego nie ma stoi jak wryta , juz mam zalozony 3 termostat wszystkie ori aso , i słabe grzanie w srodku jest, gdzie szukac przyczyny?
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
odgrzeje troche kotleta... jeśli różnica obu czujników jest jakiś 0,5-1 stopnien na cieplym oczywiście , to oznacza uszkodzenie któregoś ? problem jest taki ze po zmianie 3-go już termostatu wskazówka świruje na blacie , wcześniej stała jak drąg a jak ida zimne dni takie jak teraz to przy szybszej jezdzie spada na jakieś 80 jak zwolnie to podnosi sie na 90 wtf? zaznaczam ze wszystkie termostaty ori
-
czujnik G2 i G62
i pewnie jest oznaczony jako g83? patrzyłem na wskazania na vagu i na ciepłym silniku różnica wskazań obu czujników jest jakaś 0,5-1 stopien , czy to normalne czy któryś z czujników nie teges?
-
[Rozwiązany] [AMB] Wypadanie zapłonu, ale tylko na zimnym silniku
ja zrobiłem z gumy o grubości 6mm i tak żeby wypełniła korek wlewu , wczesniej kupilem gotowy oring ale on testu nie zdał był za cienki i za wąski , nie mówie że u ciebie też to bedzie ale u mnie ta pierdoła była przyczyną tego wszystkiego, warto sprawdzić
-
[Rozwiązany] [AMB] Wypadanie zapłonu, ale tylko na zimnym silniku
Mialem błąd MIL ON a przy tym wypadanie zapłonów , cieżko odpalał szarpał itd , tyle szukania a tu głupia uszczelka , takze możesz sprawdzić
-
czujnik G2 i G62
Wlasnie znalazłem ten z drugiego rysunku bez problemu ale ten drugi za nic nie moge zlokalizować , gdzies widziałem tez foto ze moze byc na dolnym wężu chłodnicy ale czy faktycznie jest , na pewno gdzies jest skoro są dwu pinowe
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
O ludzie , to widziałem gdzies takie za 400
-
[Rozwiązany] [AMB] Wypadanie zapłonu, ale tylko na zimnym silniku
tak czytam , może to i głupie co powiem ale może kto wie, miałem też podobny problem a to mi zapłony wypadały a to cieżko palił ,szarpał , a to check raz był raz nie było.....wszystko miałem sprawdzane wszystkie zaworki pozmieniane wtryski te i te (lpg) .... prawie od roku czasu, co mi sie ostatnio okazało....AMB ma taki dziwny system który mierzy ciśnienie w baku paliwa jeśli wykryje nieszczelność taki cyrki sie dzieją czyli to co opisałem , naprawa wyglądała tak że w pracy wyciołem nową uszczelke korka wlewu .... od tamtej pory jak ręką odją nic nie szarpie nie krztusi , zapłony nie wypadaja ,chodzi jak żyleta , nie mówie że u ciebie jest to samo ale warto sprawdzić
-
B6 DIVISION
Pany ktoś coś pomoże? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/374733-czujnik-g2-i-g62/
-
czujnik G2 i G62
Pany , który mi powie gdzie sie znajdują te czujniki w ASB, jeden znalazłem od sciany grodziowej koło turbiny ale za cholere nie moge zlokalizować dugiego a chce zmienic ?ktoś coś? problem jest w tym ze nie jest to jeden czujnik tylko dwa dwu pinowe jeden od temp silnika a drugi od wskazan na zegarach klimatronika itp , j/w jeden mam a drugi?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
to ja mam czarne i też na nich widać wszystko , na dywaniki to raczej nie ma rady trzeba by w papciach albo szpitalnych emerytkach wsiadać
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Na kurz bardzo dobrze , nie osiada po nim jak po innych , brud tez dobrze czyści , zostawia bardzo fajny naturalny wygląd bez żadnego nabłyszczenia itp , ja jestem mega zadowolony z niego , dwa tyg albo i więcej bez kurzu na tapicerce trzyma spokojnie , a to mnie zawsze najbardziej denerwowało
-
B6 DIVISION
to twój aku już mówi pa pa , nic dziwnego ze nastepnego dnia nie możesz odpalic , powinien trzymać conajmniej 12,5 V
-
B6 DIVISION
zmierzony tzn ile miał volt?jak mierzyłeś , na nieodpalonym silniku ile miał ?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
nice do wnętrza wypróbuj Natural Shine Protectant , jak dla mnie wymiata
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
przyjade b6
-
B6 DIVISION
między głośnik a moduł drzwi , siedzi dobrze
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
można wiedzieć hał macz cie przycisk wyszedł?
-
B6 DIVISION
no lusterko ciężko jest założyć , trzeba dobrze upchnąć w tą gąpke
-
B6 DIVISION
zjedz dobre śniadanie i drzyj , musi puścić
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
fajny mod przycisk start brales nowy czy dorwales gdzieś na jebaju ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nakładki tez są w planach
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a taki był , ma taką wgniotke i już
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wbijaj , natrąbimy sie jak hary na zlocie
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
ładnie wszystko pasuje , myślałem u siebie o pomalowaniu ramki ale mam dodatki w chromie i wyglądało by to dziwacznie , u ciebie ładnie sie zgrywa