Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Bilsteina to mam od ręki , fakt jakość amortyzatora mówi sama za siebie tylko cena..... za koszt jednego kupisz dwa MTS-y i jeszcze ci zostanie , osbobiście nie mam doswiadczenia z MTS ale trzymałem w łapie nie raz i tragedii nie ma , a złego słowa od klientów tez nie słyszałem , wszystko zależy od kasy i tak jak Hammer mówi , w razie czego tył to wymienisz w pół godziny
  2. B6 słuzyła bardzo dobrze przez długie lata, temat można zamknąć , auto sprzedane , ciesze się że została w klubie, niech służy
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na grupach fb nieraz pisza ze jak amortyzator zmienisz to sie auto podniesie, jestes z okolic , podjedz na czasie to dobiore ci odpowiednie
  4. Stołki jak stołki ale te emblematy na boczkach
  5. Bardzo ładna, aż sie prosi o jakis rasowy wydech
  6. O czym innym mowa, zlot jak najbardziej ale z czasem kiepsko ostatnio , szczególnie teraz jak sie sezon narciarski zacza
  7. Odważny kolor
  8. Nefka OE 215 zł Na jutro
  9. Na zimie przyszedł pomysł żeby boxa w kolor nadwozia pomalować
  10. Następny majule licznik a te zlewki w środku to co ? czy to obdrapane
  11. U mnie by sie to wcale nie sprawdziło , gleba , dokładka itp w zimie , tymbardziej ze czesto sie jezdzi na nraty
  12. Karol jak kiedys bedziesz ściągał zderzak przedłuz sobie wiązki od obrysów, pozniej przy zmianie żarówki łape tylko przez kratke i mega wygodnie sie wtedy zmienia, zapas kabla zawsze tam gdzies sie upcha
  13. Obrysy spoko u mnie już działaja podświetlane z 1,5 roku , fajna sprawa chodz czasami jest cięzko zmienić żarówke po stronie kierowcy , w sumie tylko raz sie spaliła
  14. Nie da rady, wali jak w rondel Jutro mam podjechac jeszcze do innego magika może co wymyśli
  15. Nic, tylko podczas hamowania, sprawdzalem obydwa zaciski , lewy, pr obydwa tak samo siedza , klocki Textara
  16. Siedzi sztywno wszystko , gumki sa nowe, trzpienie równiez Co ciekawe stuki takie sa tylko jak auto jest pod obciążeniem, próbowalismy z mechanikiem takiej opoeracji na podnosniku, wyhamowac auto ale wtedy nic nie slychac
  17. To jest zacisk 320 , on ma blaszke z przodu , wszystko jest ok sprawdzane bylo z 5 razy , łozysko mogło by tak stukac? Chociaz wydaje mi sie że łozysko bylo by caly czas slychac , cholera wie tak naprawde juz , patrzylem tez czy klocek siedzi dobrze w jarzmie ale wszystko jest ok , nic nie jest poluzowane zadne sruby
  18. Nic, tylko przy hamowaniu
  19. Mozliwe, poduszek pod silnikiem nie sprawdzałem , ale wali tylko przy hamowaniu i slychac to ewidentnie w przednim prawym kole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.