Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Błąd alternatora - powracający
Hmmm gdybym miał czym sprawdzić to bym zajrzał do siebie
-
Luz na kole
ja myśle że nie trzeba skoro wahacze są nie są regulowane a końcówkę drążka odkręcasz na główce ja przynajmniej nie robiłem bo nie widzę sensu (mogę się mylić)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dorwałem od gościa z forum używkę za 20zeta zobaczymy ile będzie wart jak do mnie dotrze :decayed:
-
Luz na kole
lożysko idzie wbić nie trzeba wprasowywać ale nie radzę uderzać młotkiem po zewnętrznej tulei. Ja używałem tulei ze starego łożyska przyłożyłem do nowego i trzymałem żeby się nie przemieszczało i tak pobijałem młotkiem po troche z każdej strony po krawędzi i ładnie weszło bez praski oczywiście wcześniej przesmarowałem lekko olejem hydraulicznym żeby lepiej szło ale z piastą był probem bo jak chciałem ją wbić to druga część lożyska wypadła musiałem podstawić coś pod łożysko od dołu na wewnętrzym pierścieniu żeby miało podparcie a potem praską wcisnąłem piastę i gra gitara
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nie widziołech Cie chyba że ino mojego parcha widziałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhhh za głupote się płaci wymieniałem łożysko w zwrotnicy i przy wyciąganiu chciałem wyciągnąć czujnik abs i był tak zardziewiały że go rozwaliłem nie wiedziałem że za przelotkom w nadkolu jest wtyczka cóż człowiek uczy się na błędach. Teraz muszę jeździć bez ABS póki nie załatwię innego czujnika Ceny kosmos za nowy czujnik ABS Bylok - ok 86zł Sudoł - ok 115zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już wcześniej zostałem poinformowany o tym i jadę z moją dziołchą będziemy po 15:00 wyjeżdżać jak coś to gdzieś tam na siebie wpadniemy
-
Błąd alternatora - powracający
podobno nawalający regulator powoduje że instalacja daje na światła 17V przez co palą się szybciej żarówki bo tak miał bracik od kolegi w starej A6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko :decayed: to jest najbardziej gołe audi jakie można znaleźć dlatego nie mam zamiaru trzymać wiecznie tego auta Juz go masz troche czasu ... wazne ze sie nie psuje... Nie no żadnych poważnych awarii przez te 3 lata nie zaliczył na trasie odpukać nigdy mnie nie zawiódł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko :decayed: to jest najbardziej gołe audi jakie można znaleźć dlatego nie mam zamiaru trzymać wiecznie tego auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najpierw trzeba go miec :polew:
-
Luz na kole
aha dobry numer no nic trzeba zaryzykować mam nadzieje że nowe łożysko pojeździ więcej niż stare badziewnie wykonane
-
Błąd alternatora - powracający
Kolega mi podsunął pomysł ze sprawdzeniem napięcia bo może być regulator napięcia winien tego błędu tylko kurde nie mam czym napięcia sprawdzić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmm na starych lampach często paliło mi stopy ale nie mam przyrządu żeby sprawdzić to
-
krztuszenie się silnika
:decayed: jak zrobie łożysko to skorzystam z Twojej pomocy
-
krztuszenie się silnika
Nigdy nie robiłem tego a Tomek też albo nie wiedział jak to sprawdzić albo nawet nie sprawdzał bo ja nie ogarniam za dobrze diagnostyki
-
krztuszenie się silnika
Ograniczam jazdy bo mam padnięte łożysko w kole (mam luz na kole i hałasuje też) jak zrobie to przeklęte łożysko to się zgadamy ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- hmmm jeszcze jedna rzecz mi wpadła do głowy. Czasami na zimnym silniku jak odpalam auto po całej nocy stania na parkingu to musi zakręcić parę razy zanim zaskoczy. Nawet teraz o tej porze roku nie pali od strzala. Jak jest rozgrzany albo choć trochę jeżdżony to odpala dobrze
-
krztuszenie się silnika
No można by logi zrobić bo Tomaszstn mi sprawdzał błędy na silniku i wartości na silniku (przez przypadek znalazł błąd alternatora:decayed:)
-
krztuszenie się silnika
ok to pokombinuje tak jak napisałeś
-
krztuszenie się silnika
Ok zobaczymy czy to coś pokarze tylko będe musiał pojeździć bo silnik szarpie dopiero jak się fest nagrzeje więc ma wpływ temperatura na jego wariacje
-
krztuszenie się silnika
musze sprawdzić która to żeby czasem nie odpiąć czujnika świateł cofania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki za objaśnienie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aha chyba że tak czyli wtryski mogę skreślić z listy podeśle Ci linka na PW do mojego problemu z autem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obstawiam, ze chodzilo o korekcje wtryskow No do wiesz dopuszczalny zakres był +2 do -2 dwa cylindry pokazywały podajrze 0.16 jeden -0.6 a czwarty cylinder nic nie pokazywał