Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Tomek co to mikołajki już że prezenty rozdajesz?
  2. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:18_________________________________________________http://demotywatory.pl/3581208/A-ty-boisz-sie-luku-na-egzaminie :naughty:
  3. ale wy kąbinujeta jakieś wycinanie itp. ja kupiłem zamiennik kata z plecionką od Gruchota za 180 zł wymieniłem i mam spokój a norma spalin idealna w 1Z po jeżdzeniu jakiegoś miesiąca z rozsypanymi bebechami tak że auto jechało tylko 90km/h to sie z niego szatan zrobił ale i tak mocy mało jedyny + to słychać teraz turbine cicho bo cicho ale się odzywa
  4. około 13:00 glut guregoru na parkingu na ul. Andersa obok elektormechanika
  5. ale ten przekręt z BMW to dopiero takich to...
  6. a z czym masz problem :?: nie może mieć ramek klubowych :?: przecież to Audi A4 tak ale klub to już nie bardzo bo :?: może właściciel udziela się na forum i korzysta z wiedzy forum u mnie na łosiedlu też stoi A4 na klubowych ramkach a kolesia nigdy na spocie nie było ale pewnie na forum cokolwiek robi
  7. inna tapicerka niż u mnie ja nie mam kładzonego oparcia kanapy bo roczniki 95 tak miały :gwizdanie: coś takiego dokładnie bym chapnął : http://moto.allegro.pl/audi-a4-fotel-prawy-kanapy-i1903339609.html ale jest tylko jeden a ja chce dwa ;(
  8. nie przesadzaj żeby od zmiany oleju zaczęło ciec zbieg okolicznosci, audi to nie fiat czy polonez, nie ta jakośc uszczelek zlokalizuj nieszczelnosc, usun i po problemie może i za bardzo się rozpędziłem zwracam honor wy tu się lepiej znacie na olejach powycierałem silnik tak jak mogłem najlepiej i zobacze rano czy będzie plama pod autem a jeśli nie to piernicze to bo z samego oleju jestem zadowolony bo przejsciu na fulla Motula silnik ma tak jakby lżej zwłaszcza przy rozruchu.
  9. a ile na tym full syntetyku zrobiłes kilometrów? jakieś 7,5tys. wcześniej był wlany półsyntetyk Castrol Magnatec Diesel a jeszcze wcześniej któż to wie bo dopiero w lutym minie 2 lata od kupna.
  10. tak żeście zapewniali że nie rozszczelni mi się 1Z po wlaniu full syntetyka Motula i co? Silnik kurde popuszcza i nie wiem gdzie wymieniłem uszczelkę nad chłodniczką oleju bo tam popuszał, teraz poszedłem sprawdzić to jeszcze a tu mała plama pod autem jade na kanał obadać jeszcze gdzie może lać ku**** zawsze wiatr w oczy
  11. Widział ktoś coś takiego? Zrobił to debil w polsce :doh1: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/314537_279684028735729_167684246602375_714895_184832079_n.jpg jak by ktoś nie wiedział KIA Shuma na foto
  12. ja będe też licze na jakieś szamanie
  13. tu się z Tobą zgadzam Pucol albo teksty w stylu "nie chlej tyle" :gwizdanie: itp. itd. ale na ogólnopolski to już se jaką wezmę ze sobą
  14. Tam dziołchy nie trza miec ale tego nigdy mało ... :gwizdanie: moim zdaniem lepiej mieć jak nie mnieć jej ze sobą ale ma to jak zawsze dwie strony :>
  15. Myślę że może bym się wybrał do Zatoru trza będzie jakąś dziołche pochytać do czerwca
  16. ładna [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 22:55_________________________________________________ A tak z innej beczki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230250.0 Jedzie ktoś od nas? Ja się pierwszy w pisałem i będe
  17. zwłaszcza te elementy kokpitu co wyglądają jak płytki w kiblu carbon to ja rozumiem ale to co tam jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.