Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. mi sie nic nie odkreca wiec nie wiem dlaczego u ciebie sie odkrecaja
  2. mi to dziala w obie strony z duzej odleglosci bez klopotu
  3. ciekawe u mnie dziala w obie strony :mrgreen:
  4. jak silnik jest zimny i zakrecisz śmigłem reka to powinien swobodnie sie krecic
  5. suwmiarka tez łatwo da sie radio wyciagnac
  6. ile masz kasy do wydania??
  7. to ze sie zalaczy klima jak dasz nawiew na szybe to zadna nowina ale jak masz mroz to nawet jak dasz na szybe nawiew to klima sie nie zalaczy
  8. jak jest w minusie to na bank nie dziala
  9. dziala ale jak jest w plusie kolo5 stopni :razz:
  10. mi sie jeszcze 2 bieg nie wlaczyl wiec nie wiem jak glosno chodzi :razz:
  11. uzyj szukaczki bylo o tym ostatnio az do bólu!!
  12. zdeniu on sie zawsze kreci caly czas :razz:
  13. Wihajster odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    Spanky ale kolega nic nie pisze o notlaufcie wiec kierownice raczej nie
  14. Wihajster odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    najpierw podmien od kogos i sprawdz a nie kupuj
  15. Wihajster odpowiedział(a) na jas temat w 1.9TDI
    stawiam na przeplywke
  16. wszyscy to wiedza ale sie tym nie chwala :razz: u mnie to nawet da sie zrobic z pilota.poprostu masz moduł komfortu :razz:
  17. moze masz siedzenia z innej a4 :razz:
  18. pewnie kupil a4 w polsce :razz:
  19. Na 100% były A4 z 1PP zapomnialem ze najubozsze wersje szly na polske wiec u nas mogly byc z 1 jaskiem
  20. ja uwazam ze zawsze byly conajmniej 2 jaski
  21. hugo nie da sie tego pisac jak w wordzie bo to sa koszmarne blędy i az sie to zle czyta
  22. ojej ale to brzydko wyglada.rzeczywiscie jak byla to na bank jest wystrzelona i masz zaslepke albo jest tak jak hugo pisze
  23. mi bierze raczej przed polowa wiec jest narazie oki
  24. mi tez sie podoba szkoda ze nie turbo albo tdi
  25. dla mnie zbedna rzecz zalacz jak chcesz mijania i juz :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.