Treść opublikowana przez Wihajster
-
A4 Assistance
jestem za ale watpie zeby nasze A4 odmówiło posłuszenstwa na drodze.Przeciez to audi :one:
-
Jak sprawdzić czy turbina działa OK
moze przeplywka pada i dlatego mocy mu brak
-
metaliczny terkot w silniku
co za bzdura z ta turbina pewnie kat chalasuje lub wydech wpada w rezonans,lub masz cos poluzowanego co powoduje ten dzwiek w tym zakresie obrotów
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
licytowalem dla jaj :shock: widze ze ktos tu ma za duzo kasy :razz:
-
Jaka żarówka w bocznym kierunku
oj jakie paskudctwo!!!zapomnij o tym!!
-
[B5 1,9 AFN] Podwyższenie obrotow biegu jalowego
a swoja droga ciekawe czy ktos z was wie dlaczego w autach audi vw w silnikach montowanych poprzecznie obroty sa zawsze wyzsze od montowanych wzdluznie o jakies 60-70obr/min bo ja do dzis nie wiem czemu tak jest :twisted:
-
Spotkania na drodze
to dobrze ze mam jeszcze mnóstwo pieluch po córce
-
Spotkania na drodze
a jak to przyschnie to horror z myciem
-
klima, a obroty na 1 biegu.
w dieslu sie tego nie odczuwa wcale w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5% nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz: Czuc jak najbardziej spadek mocy przy wlączonej klimie. nawet u ciebie majac 150 kucykow??to ile trza miec zeby nie czuc spadku mocy??pewnie ze 300
-
klima, a obroty na 1 biegu.
w dieslu sie tego nie odczuwa wcale w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5% nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz:
-
klima słabo działa
oby sie zrobilo chlodniej bo mi ludzie na budowie zdychaja z ciepla i wydajnasc jest kiepska
-
Spotkania na drodze
widocznie masz brudne szybki trawiz :razz: :mrgreen:
-
klima słabo działa
a ty skad wiesz ze ma byc chodniej??mama pracyje IMGW?? :razz:
-
klima, a obroty na 1 biegu.
czyli masz 115 :razz:
-
klima, a obroty na 1 biegu.
to naturalne :twisted:
-
klima słabo działa
za malo gazu w ukladzie najprawdopodobniej
-
[ALL] Klima latem
sprawdzic szczelnosc ukladu i jak oki dobic nowego gazu ,radio wyjac i dac odkodowac , koszta za klime kolo 200 za radio zdajesie 30zł
-
[ALL] Przepływomierz w TDI
mysle ze nowy do 1Z kosztuje 200
-
seryjne felgi
Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen: 15 to standart w A4 a na 17 zawiecha dlugo w polsce nie pociagnie :razz:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
nie musisz sie chwalic :razz:
-
Klima A4
człowiek tez jak sie zmeczy to fuczy i sapie to tak samo z autem jak dostanie w dupe to sobie posyczec musi dla zdrowia
-
Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie
poduchy najprawdopodobniej
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
przeciez mówie
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
bo do aso jezdza snoby majacy za duzo kasy bez urazy :razz: no chyba ze ma auto na gwarancji to juz sila wyzsza :razz:
-
[ALL] Klima latem
najlepsze jest wysiadanie z chłodnego autka na upał to takie uczucie jakby ktos cie z bejzbola potraktował takie uderzenie goraca