Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. jestem za ale watpie zeby nasze A4 odmówiło posłuszenstwa na drodze.Przeciez to audi :one:
  2. moze przeplywka pada i dlatego mocy mu brak
  3. co za bzdura z ta turbina pewnie kat chalasuje lub wydech wpada w rezonans,lub masz cos poluzowanego co powoduje ten dzwiek w tym zakresie obrotów
  4. licytowalem dla jaj :shock: widze ze ktos tu ma za duzo kasy :razz:
  5. oj jakie paskudctwo!!!zapomnij o tym!!
  6. a swoja droga ciekawe czy ktos z was wie dlaczego w autach audi vw w silnikach montowanych poprzecznie obroty sa zawsze wyzsze od montowanych wzdluznie o jakies 60-70obr/min bo ja do dzis nie wiem czemu tak jest :twisted:
  7. to dobrze ze mam jeszcze mnóstwo pieluch po córce
  8. a jak to przyschnie to horror z myciem
  9. w dieslu sie tego nie odczuwa wcale w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5% nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz: Czuc jak najbardziej spadek mocy przy wlączonej klimie. nawet u ciebie majac 150 kucykow??to ile trza miec zeby nie czuc spadku mocy??pewnie ze 300
  10. w dieslu sie tego nie odczuwa wcale w benzynce niezaturbionej slyszalem ze ok 5% nie przesadzaj czuc ze jest slabszy w czasie jazdy a w szczególnosci podczas przyspieszen :razz:
  11. oby sie zrobilo chlodniej bo mi ludzie na budowie zdychaja z ciepla i wydajnasc jest kiepska
  12. widocznie masz brudne szybki trawiz :razz: :mrgreen:
  13. a ty skad wiesz ze ma byc chodniej??mama pracyje IMGW?? :razz:
  14. czyli masz 115 :razz:
  15. to naturalne :twisted:
  16. za malo gazu w ukladzie najprawdopodobniej
  17. sprawdzic szczelnosc ukladu i jak oki dobic nowego gazu ,radio wyjac i dac odkodowac , koszta za klime kolo 200 za radio zdajesie 30zł
  18. mysle ze nowy do 1Z kosztuje 200
  19. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen: 15 to standart w A4 a na 17 zawiecha dlugo w polsce nie pociagnie :razz:
  20. nie musisz sie chwalic :razz:
  21. człowiek tez jak sie zmeczy to fuczy i sapie to tak samo z autem jak dostanie w dupe to sobie posyczec musi dla zdrowia
  22. poduchy najprawdopodobniej
  23. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    przeciez mówie
  24. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bo do aso jezdza snoby majacy za duzo kasy bez urazy :razz: no chyba ze ma auto na gwarancji to juz sila wyzsza :razz:
  25. najlepsze jest wysiadanie z chłodnego autka na upał to takie uczucie jakby ktos cie z bejzbola potraktował takie uderzenie goraca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.