Treść opublikowana przez labek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez to GieGie połowa Polski siedzi wpatrzona w monitor (jak w Truman Show kiedy przerwali program) i nie wiedzą co zrobić
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Ja mam u siebie tak zamontowane ( wklejam w celu porównania ) Kolory w rzeczywistosci sa ciemniejsze ( ten pomarancz to bardziej taki bursztynowy)
-
[B5 AGB] Dodatkowe wskaźniki
Chodziło mi o ten temat http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=55405
-
[B5 AGB] Dodatkowe wskaźniki
Na RF ludzie chwalą zegary AG (z serii peak na silniczkach krokowych), ja narazie u siebie mam boost i ciśnienie oleju (obydwa 60mm), i nie narzekam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na kładkach czasami są po to aby mierzyć czy zachowujesz prawidłowa odległość od samochodu przed tobą :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jenna Jameson Kurde chyba nawet ja się zbiore i do was wpadne...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie mam mega dylemat Samochód ma przejechane 210 tysięcy i teraz ma zalany olej 0w40 ARAL (byl wymieniany jeszcze w niemcowni), i zastanawiam sie czy przejść na mobil 1 5w50 czy valvoline 10w60, tylko te dwa oleje wchodzą w gre... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
Ale ja sie tym wcale nie przejmuje
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_gdzie_i_za_ile_kupie_rure_zamiast_katalizatora_foto-t26258.0.html Zajrzyj tutaj...
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
Ja mam wyciętego kata i po upalaniu na śniegu (latanie bokami) turbo oraz DP były czerwone :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nowy wydech od turbo do końca - jaka średnica i grubość ścianki ?
Troche przerost formy nad treścia :gwizdanie: Twoj przyszły były szwagier ma 2.5 przy 300 KM myśle ze 2.5x1.5 albo 3x1.5 ci styknie Szkoda ze w Polsce nie ma rur o średnicy wewnetrznej 2.5 cala
-
[B5 AEB] Pompa padła ?
Nie wyczyma tylko wytrzyma... :gwizdanie: Na twoim miejscu zmienilbym plyn skoro ci sie zagotował.
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
No widzisz ty znasz ale kolega Ajax jakoś nie umiał na niego wejść i sprawdzić wymiarów taśny/bandaża :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Bandaż, taśma...whatever... http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=397 Macie linka co by wam latwo było.
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę??? Błagam... myślisz ze 10 metrów ci nie starczy A tyle mierzy jedna rolka? No nie mów, że czytasz tylko to forum i nie wchodzisz na żadną inną strone... Jest chyba 1000000 ( słownie: milion) sklepów oferujących te taśmy i w każdym są napisane wymiary...
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
I czy jedna rolka bandażu styknie na rurkę??? Błagam... myślisz ze 10 metrów ci nie starczy
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Zdaje sie przez przypadek ja z nim gadałem, ale nie ze wzgledu na DP bo tego juz mam zrobionego :gwizdanie:
-
[B5 AEB] PROBLEM Z WYDECHEM [ Quattro ] 1.8T
Ja mam do sprzedania TOMSONA z kwasówki, był założony u mnie w Q wiec pasuje na 100% przelot z dwoma rurkami na koncu, jak jestes zainteresowany to wal na PW lub gg 1439026 cena b.atrakcyjna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mogliście wcześniej powiedzieć... U mnie nowa mega czad za***ista oryginala chinśka pompa dostanie nowy płyn
-
[B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?
Zgadleś
-
[B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?
Zielone strzałki powinne wszystko wyjaśnić :gwizdanie:
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda że nie możesz troche poczekać bo mógłbym spokojnie wystawić paragon na 500
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Jak podnosisz to cienienie,programem? o ile pamietam gregory uzywa MBC MBC już nie ma :gwizdanie: został usunięty po wymianie gruszki z tej co była w gt2x na tą ze zwykłej k03.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda tylko, że to nie są jej prawdziwe foty :gwizdanie: http://nasza-klasa.pl/profile/20609395/gallery/22 tutaj w troszke lepszej pozie