Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawcav6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawcav6

  1. mam mały problem ze wspornikiem wycieraczki prawej 8E2 955 603 C podczas jazdy nagle wycieraczka zaczeła dziwnie sie zachowywać zatrzymałem sie podniosłem maske i zauważyłem pod plastikową osłoną że wspornik jest odłamany :wallbash: nie wiem jak jest tego przyczyna i co mogło to spowodować jak włącze wycieraczki to pracuje ale nie tak jak powinna miał może już ktoś takie zdarzenie ???
  2. zapowiada się ciekawie małe przeróbki przy montażu smarowanie chłodzenie wtrysków opanowane tylko mnie jedno zastanawia jak to będzie sie zachowywać w naszym klimacie a mianowicie chodzi mi o ujemne temperatury poniżej -15 -20 stopni wydaje mi sie że bez paliwa aby rozgrzać całość układu sie nie obejdzie
  3. no no nie rozpędzaj sie tak bo ci sie pierścienie posypią :polew:
  4. siema diman pamiętaj od pracy są konie więc sie oszczędzaj
  5. pomyślimy pomyślimy :gwizdanie:
  6. Miron mam kilka fajnych fotek nawet jak jechałeś z kadetem niewiem czy wiesz ale start miałeś o wiele lepszy a nawet wyprzedzałeś go o całą długość auta bo robiłem foty seryjnie :gwizdanie: czyli według mnie start jak na amatora na kapciach 19" to dałeś rade
  7. witam wszystkich a ja myślałem że tylko mnie morda piecze :gwizdanie: i jeszcze glaca przypieczona
  8. MIRON :szukaj: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:34_________________________________________________a kupisz na pewno
  9. ja może też pojade ale na pewno nie o 8.30 przecież to północ może coś postanowicie to ja sie podepne gdzieś po drodze ale widze że zainteresowanie jakieś słabe :gwizdanie:
  10. tak trzymaj jutro może też będe jechał do Kamienia ale nie moge tam być do późna a podejrzewam że to co najlepsze pędzie na koniec mimo wszystko przemyśle sprawe i napisze coś wieczorem jak już to będe czekał na A4 to was dogonie oczywiście jak będziesz miał pełne auto i ciągnął przyczepke bo inaczej nie dam rady :> :> :> aaaaaaaaaaaa i dzięki za przejażdżke szatan pięknie ci idzie :good: do wieczora
  11. wszystkim Miron lampy ale w realu o wiele lepiej wyglądają niż na foto zmień aparat !!!!!! przez niego twoje czarne b7 żle wygląda :gwizdanie:
  12. czyli widzimy sie dziś i ocenimy jak to wyszło :gwizdanie:
  13. zajedź b7 a lampy zawsze możesz przywieźć w reklamówkach
  14. tylko żebyś zdążył to dziś poskładać bo mam zamiar zajechać do was
  15. ciekawe jak te twoje lampy teraz wyglądają :gwizdanie:
  16. dawcav6 odpowiedział(a) na lemak temat w Audi A4 B6
    dokładnie tak musisz najlepiej złapać z dołu i pociągnąć dość mocno do góry i musi wyjść i nie powinieneś mieć z tym problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.