Treść opublikowana przez dawcav6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
[ALL B6] Pęknięty wspornik wycieraczki
mam mały problem ze wspornikiem wycieraczki prawej 8E2 955 603 C podczas jazdy nagle wycieraczka zaczeła dziwnie sie zachowywać zatrzymałem sie podniosłem maske i zauważyłem pod plastikową osłoną że wspornik jest odłamany :wallbash: nie wiem jak jest tego przyczyna i co mogło to spowodować jak włącze wycieraczki to pracuje ale nie tak jak powinna miał może już ktoś takie zdarzenie ???
-
LPG w FSI
zapowiada się ciekawie małe przeróbki przy montażu smarowanie chłodzenie wtrysków opanowane tylko mnie jedno zastanawia jak to będzie sie zachowywać w naszym klimacie a mianowicie chodzi mi o ujemne temperatury poniżej -15 -20 stopni wydaje mi sie że bez paliwa aby rozgrzać całość układu sie nie obejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry paniska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no no nie rozpędzaj sie tak bo ci sie pierścienie posypią :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema diman pamiętaj od pracy są konie więc sie oszczędzaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomyślimy pomyślimy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron mam kilka fajnych fotek nawet jak jechałeś z kadetem niewiem czy wiesz ale start miałeś o wiele lepszy a nawet wyprzedzałeś go o całą długość auta bo robiłem foty seryjnie :gwizdanie: czyli według mnie start jak na amatora na kapciach 19" to dałeś rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich a ja myślałem że tylko mnie morda piecze :gwizdanie: i jeszcze glaca przypieczona- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MIRON :szukaj: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:34_________________________________________________a kupisz na pewno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja może też pojade ale na pewno nie o 8.30 przecież to północ może coś postanowicie to ja sie podepne gdzieś po drodze ale widze że zainteresowanie jakieś słabe :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak trzymaj jutro może też będe jechał do Kamienia ale nie moge tam być do późna a podejrzewam że to co najlepsze pędzie na koniec mimo wszystko przemyśle sprawe i napisze coś wieczorem jak już to będe czekał na A4 to was dogonie oczywiście jak będziesz miał pełne auto i ciągnął przyczepke bo inaczej nie dam rady :> :> :> aaaaaaaaaaaa i dzięki za przejażdżke szatan pięknie ci idzie :good: do wieczora- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim Miron lampy ale w realu o wiele lepiej wyglądają niż na foto zmień aparat !!!!!! przez niego twoje czarne b7 żle wygląda :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli widzimy sie dziś i ocenimy jak to wyszło :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajedź b7 a lampy zawsze możesz przywieźć w reklamówkach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko żebyś zdążył to dziś poskładać bo mam zamiar zajechać do was- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe jak te twoje lampy teraz wyglądają :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pany- [ALL B6] Odrzutnik wody
dokładnie tak musisz najlepiej złapać z dołu i pociągnąć dość mocno do góry i musi wyjść i nie powinieneś mieć z tym problemu - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE