Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Horas91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Horas91

  1. A to pupa no to na następnego wpadnę i kupię ramki No i pracowałem ale... Kutwa moje A4 to normalnie jakaś padaka Nie dość że jakaś menda mi wyje z tyłu to jeszcze mi się wycieraczki zjebały Normalnie te same problemy jak za czasów escorta nex, jaki to punkt regulaminu 19 :?: Właściwie to ja mam podobnie, łożysko i łącznik stabilizatora
  2. A o jakiej skodzie mówimy
  3. Może w twoim przypadku, jest problem z kontrolką która jest uszkodzona? Bo tak jak wcześniej pisali, wystarczy podnieść maskę na chwile i powinna zgasnąć, ale zaraz później zapalić się od nowa jeśli nie masz oleju, masz pękniętą odmę itd. Nie wiem czy pomoże, ale spróbuj podnieść maskę i odkręcić ten korek od wlewu oleju(poczekaj 2 min) i zamknij, właściwie nie powinno to nic zmienić, ale spróbuj. W serwisie VW czekałem 3 dni na części, więc musisz uzbroić się w cierpliwość
  4. Właściwie to też się nad tym zastanawiałem...
  5. A te piękne kwiaty, które zostały umieszczone na tym "czymś" co stoi obok głazu Ci się nie podobają ?
  6. spoko, ale musimy spota rozreklamować co by nie być tylko we 2
  7. Tutaj chyba nikogo poza nami 2 nie ma ;(
  8. Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl] Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru Nie głaz... :gwizdanie: Cicho no, zdradziłeś jego największą tajemnicę... teraz wszyscy wiedzą dlaczego nie jeździ podczas deszczu Tylko jak wylepił solar dach? Z kolorowych gazet?
  9. Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :> Wiesz. Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się wyglądem :naughty: AC w PZU atrapy [Wirtualnemedia.pl] Mówisz, że głaz ten wykonany został z papieru
  10. właściwie to w czwartek mogę się pokazać ale o której?
  11. Mówcie co chcecie ale mi się ten głaz podoba, usunął bym tylko tego klekota w tle i było by cudownie :>
  12. Jak on potrzebuje coś przy kompie zrobić no to robię ja. Nie zamawiajcie samej rury(Odmy), bo na jej końcu jest uszczelka(Zielonego koloru ) Jeśli stara uszczelka jest pęknięta, to nici z wymiany, więc dla pewności lepiej dołożyć te 10 zł. No i tak jeszcze napiszę, że ten serwis VW jest droższy niż serwis Audi
  13. Rura 06B103211H Pierścień uszczeln. N90467301 Koszt na mojej fakturze to 145,52 i 10,08 Z tym, że ja mam najbliżej do serwisu VW więc tam to zamawiałem a wymienił mi znajomy mechanik za przysłowiowe piwo
  14. To pojeździł Panowie co się z wami dzieje, że tak pusto Przecież spot dopiero jutro
  15. Wszyscy w pracy Ale mi też się już wakacje kończą ;(
  16. Pablo przyjacielu To już wiem skąd jutro będę 30 second to mars oglądał [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________ Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie Super się komponuje :naughty: Skoro działa dobrze to po co przepłacać? Zwłaszcza że nie będzie mi służyć do pogaduszek z kolegami [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:11_________________________________________________ Ja już jadę do Ciebie, nie musisz nigdzie jechać Czemu ja o tym wcześniej nie wiedziałem? Pewnie bym się wybrał, u mnie by nic nie znaleźli w samochodzie, bo mam wsio Kurde ale cisza... Monolog prowadzę no ale cóż :decayed:
  17. wrclaguna, Adas Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam... Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł Szaleństwo W zasadzie to i tak dobrze grać będą tylko w piątek Właśnie ja się do piątku przymierzam
  18. wrclaguna, Adas Też się wybierałem, ale za dużo wydatków ostatnio i odpuszczam... Kupie od ciebie ramki klubowe i już masz 12 zł
  19. Prawdopodobnie zaglądnę... ale nic nie obiecuje, bo jak na razie nie mam z kim jechac
  20. Tylko który? Zameldowania czy zamieszkania A właśnie jeśli mogę wiedzieć ile w sumie Cię to radio+ antena wyniosło?
  21. Oczywiście A chcesz żeby Janusz przyjechał do Ciebie :hi: Chyba aż tak go to nie uraziło Poza tym, sporą zabawę macie na tym forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.