Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felipe.avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez felipe.avant

  1. mysle zeby każdy mógł sie zorganizować wybierzemy Sierpień , być może data ulegnie zmianie 9.08.2009 lista chętnych : 1.felipe[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 21:49_________________________________________________ps, panowie może ktoś posiada bagażnik do avanta??
  2. ciekawe bo ja mam toczka w toczke i mam motor AFN 110km
  3. Drodzy klubowicze, czas zorganizować kolejny piękny KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY Miły klimat nad jeziorkiem, okolice Bydgoszczy, termin bedzie ustalony w najblizszym czasie Strona ośrodka: http://www.julia.bydgoszcz.pl/galeria.htm Mapka podglądowa: http://tinyurl.com/mvxoaq
  4. to jest dobre "odwołany z powodu zaintresowania" ;(
  5. co to koncert życzeń.... 13 lub 14 prosze o wypowiedz przewodnika turystycznego z grodu kopernika
  6. co z niedzielą??? dużo chętnych?? z chęcią bym odwiedził "kopernika"
  7. kroghot widziano Cię w ChipTuning czyli +30 kucy
  8. kopcenie byłą sprawą złego ustawienia kąta wtrysku,zmniejszenie dawki paliwa i kodowanie sterownika,kopcenie ustało, chłopaki na koronowskiej znają sie na rzeczy Reniu faktycznie po wycięciu kata auto dostało ducha,bardzo pożyteczny zabieg,szczególnie przy dużym przebiegu/kat zawalony sadza/ auto cicho pracuje a przy wkręcaniu delikatny gwizdek turbinki :gwizdanie:
  9. operacja gotowa - nowa plecionka wzmocniona,wywalony kat/wspawana rurka/, auto dostało ducha, cichutko chodzi, dosłownie chwilowy lekki gwizdek turbinki przy wkręcaniu, zdecydowanie polecam ten zabieg w dieselkach
  10. operacja gotowa - nowa plecionka wzmocniona,wywalony kat/wspawana rurka/, auto dostało ducha, cichutko chodzi, dosłownie chwilowy lekki gwizdek turbinki przy wkręcaniu, zdecydowanie polecam ten zabieg w dieselkach
  11. dokładnie załóż coś porządnego, podobno ruville bardzo polecają mechanicy i chyba takie założe cena 1100 a co powiecie na temat tych okazyjnych lemów.. za 1050 /allegro/
  12. kolego w miejsce kata mam wspawaną rurke
  13. dziś po zabiegu - kąt wtrysku ustawiony,nowa plecionka,wywalony kat,auto ożyło i rwie siędo pracy
  14. okazało się że zły kąt wtrysku,zmniejszenie dawki,kodowanie sterownika
  15. piękny spocik,bravo dla wszystkich myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów
  16. pięknie :good:Zapisywać się na liste: 1. BINEK 2. PAWEL89 3. MAJKI 4. RAFI 5. RENIU 6. Kroghot 7. kempas 8. karwat23 9. dropsone 10.felipe 11.. wszyscy chętni z Bydgoszczy HALA ŁUCZNICZKA 12:00 czekamy i ruszamy...
  17. Felgi ładne, oponki pewnie jeszcze lepsze jak michelin Lista obecności: 1.Paweł 2.Binek 3.Felipe
  18. ma być piękny weekend, myśle ze frekfencja powinna być wysoka
  19. jutro prawdze na kanale od spodu ten dolot,może akurat [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:25_________________________________________________nadal szukam przyczyny,kazdy wezyk pomacany,od spodu równiez/komputer wykazał nieszczelność w dolocie/ rozkreciłem przepływke, czysta jak łza
  20. strobo wczoraj byłeś pod Tesco widziałem twoją fure a my byliśmy 10 metrów dalej....
  21. więc jutro dla zainteresowanych podziemny parking TESCO-BYDGOSCZ gdyż może padać godz.19.00 będzie WAG warto podjechać
  22. także napewno jest jakaś racja w montażu dobry"doktor" do montażu się należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.