Treść opublikowana przez felipe.avant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mysle zeby każdy mógł sie zorganizować wybierzemy Sierpień , być może data ulegnie zmianie 9.08.2009 lista chętnych : 1.felipe[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 21:49_________________________________________________ps, panowie może ktoś posiada bagażnik do avanta??
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
ciekawe bo ja mam toczka w toczke i mam motor AFN 110km
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Drodzy klubowicze, czas zorganizować kolejny piękny KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY Miły klimat nad jeziorkiem, okolice Bydgoszczy, termin bedzie ustalony w najblizszym czasie Strona ośrodka: http://www.julia.bydgoszcz.pl/galeria.htm Mapka podglądowa: http://tinyurl.com/mvxoaq
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jest dobre "odwołany z powodu zaintresowania" ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co to koncert życzeń.... 13 lub 14 prosze o wypowiedz przewodnika turystycznego z grodu kopernika
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co z niedzielą??? dużo chętnych?? z chęcią bym odwiedził "kopernika"
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
również i moje depo pieknie świecą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kroghot widziano Cię w ChipTuning czyli +30 kucy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kopcenie byłą sprawą złego ustawienia kąta wtrysku,zmniejszenie dawki paliwa i kodowanie sterownika,kopcenie ustało, chłopaki na koronowskiej znają sie na rzeczy Reniu faktycznie po wycięciu kata auto dostało ducha,bardzo pożyteczny zabieg,szczególnie przy dużym przebiegu/kat zawalony sadza/ auto cicho pracuje a przy wkręcaniu delikatny gwizdek turbinki :gwizdanie:
-
Alternatywa dla katalizatora
operacja gotowa - nowa plecionka wzmocniona,wywalony kat/wspawana rurka/, auto dostało ducha, cichutko chodzi, dosłownie chwilowy lekki gwizdek turbinki przy wkręcaniu, zdecydowanie polecam ten zabieg w dieselkach
-
Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
operacja gotowa - nowa plecionka wzmocniona,wywalony kat/wspawana rurka/, auto dostało ducha, cichutko chodzi, dosłownie chwilowy lekki gwizdek turbinki przy wkręcaniu, zdecydowanie polecam ten zabieg w dieselkach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokładnie załóż coś porządnego, podobno ruville bardzo polecają mechanicy i chyba takie założe cena 1100 a co powiecie na temat tych okazyjnych lemów.. za 1050 /allegro/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kolego w miejsce kata mam wspawaną rurke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziś po zabiegu - kąt wtrysku ustawiony,nowa plecionka,wywalony kat,auto ożyło i rwie siędo pracy
-
[B5 AFN] Sadza z komina
okazało się że zły kąt wtrysku,zmniejszenie dawki,kodowanie sterownika
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
piękny spocik,bravo dla wszystkich myśle żę lepiej rzadziej organizowaća z pełną frekfencją, Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pięknie :good:Zapisywać się na liste: 1. BINEK 2. PAWEL89 3. MAJKI 4. RAFI 5. RENIU 6. Kroghot 7. kempas 8. karwat23 9. dropsone 10.felipe 11.. wszyscy chętni z Bydgoszczy HALA ŁUCZNICZKA 12:00 czekamy i ruszamy...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Felgi ładne, oponki pewnie jeszcze lepsze jak michelin Lista obecności: 1.Paweł 2.Binek 3.Felipe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ma być piękny weekend, myśle ze frekfencja powinna być wysoka
-
[B5 AFN] Sadza z komina
jutro prawdze na kanale od spodu ten dolot,może akurat [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:25_________________________________________________nadal szukam przyczyny,kazdy wezyk pomacany,od spodu równiez/komputer wykazał nieszczelność w dolocie/ rozkreciłem przepływke, czysta jak łza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
strobo wczoraj byłeś pod Tesco widziałem twoją fure a my byliśmy 10 metrów dalej....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:oklaski:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
więc jutro dla zainteresowanych podziemny parking TESCO-BYDGOSCZ gdyż może padać godz.19.00 będzie WAG warto podjechać
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
także napewno jest jakaś racja w montażu dobry"doktor" do montażu się należy