Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. są mocniejsze,moje Wanli 235/35r19 na 3 biegu dobrze kleją
  2. a tak spytam jaki lejesz olej? producent w sensie?
  3. nie jest potrzebna,ponad rok smigam na 2260VZK i wiem co mówię,puszka filtra powietrza też jest ori z luzem 13mm od blachy
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej ma,na bank kołka od 18" cali w góre mają wpływ
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeździć to możesz ale przy hamowaniu i w zakrętach auto będzie się inaczej zachowywać niż normalnie,propo dystansów im szerzej na zew. tym lepiej,zwiększasz rozstaw kół,ja ma z przodu 10mm z tyłu 15mm Tylko łożyska mają ciężej ,większy nacisk śmigam 5lat,w sumie z 80tys. łożysk nie ruszałem,czyli specjalnie wpływu aż tak dużego nie mają dystnse na wytrzymałość łożysk
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szacunek do siebie nawzajem przede wszystkim,VIPowie wymagacie od innych sami musicie dawac przykład,wyzwiska są niedpuszczalne,nie może być tak że są równi i równiejsi,walczycie z patologią na forum ok,kultura wypowiedzi musi być. pytanko:kto na chwile obecną decyduje które auto może należeć do B6D? jeździć to możesz ale przy hamowaniu i w zakrętach auto będzie się inaczej zachowywać niż normalnie,propo dystansów im szerzej na zew. tym lepiej,zwiększasz rozstaw kół,ja ma z przodu 10mm z tyłu 15mm
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już czynne
  9. mi styka GTB2260VZK
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na FB nie wypowiadałem się na Pański temat. Pomylił mnie Pan z Danielsem . On jest z zamiłowania Pastorem ale już Mu tłumaczyłem że Niektórych nie da się nawrócić pomimo starań. Wypowiedziałem się na Pański temat pierwszy raz - tutaj publicznie - bardzo dużo jadu oraz złośliwości Pan toczy a jako Osoba z "Rządu" na Forum powinien Pan zachować wstrzemięźliwość z racji piastowanej funkcji. Serdecznie pozdrawiam - Jarek z Rzeszowa. wprowadźmy trochę logiki,ponad 90% społeczeństwa w PL to niby chrześcijanie,gdy ktoś wrzuca cytat z mądrej Księgi to zaraz Pastor?
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tiaa,tylko mnie na fejsie nie ma,moje dzieci tam siedzą
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    "Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili." - Sokrates. Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło Czyli odpowiedni język aby gimbaza pomarańczy i kolb zrozumiała przekaz. słabe info słabe,cytaty ze Świętej Księgi to nie Jarek zapodawał
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wejdzie tu człowiek i się czegoś naumie przy okazji
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fantowski czyli ET liczymy tak,ETnowej feli minus dystans,dobrze kumam?
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to naciąg jest,masz może fotke czoła opony na feldze już?
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam teraz u siebie 19 9j i et 60 i z przodu mam 24mm a tył 27. bez dystansu nie wejdzie a oponki jakie dałeś,jaki rozmiar?
  17. czemu akurat konkretnie ten model?
  18. trzeba skalibrowac FIS po koksach,u mnie też tak było
  19. konsekwencje tego, że chcąc komuś pomóc, oferując odsprzedanie czegoś, co nam jest już niepotrzebne- można zostać tropionym i nękanym przez US... paranoja źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o nasze piękne prawo w PL,nie popieram popdpieprzania do tej czy do tamtej instytucji,stop konfiturom na forum.Tu na forum należy sobie pomagać,nie zastraszać jeden drugiego "bo mi paragonu nie dał" skoro zdemontował część ze swojego auta to paragon skąd niby? Żenująca jest ta cała sytuacja.
  20. daniels odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no to podenerwuje Cie bardziej, znaczki zostają profanacja OOOO
  21. tu raczej nie chodzi o wymądrzanie a uświadamianie,jakie to niesie czasem konsekwencje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.