Treść opublikowana przez daniels
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
są mocniejsze,moje Wanli 235/35r19 na 3 biegu dobrze kleją
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
wyszło podobnie jak u mnie
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
to zapewne felga z A5 esline
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
jakie masz ET felg? doczytałem ET29
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
zapewne 19"
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
a tak spytam jaki lejesz olej? producent w sensie?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
nie jest potrzebna,ponad rok smigam na 2260VZK i wiem co mówię,puszka filtra powietrza też jest ori z luzem 13mm od blachy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
raczej ma,na bank kołka od 18" cali w góre mają wpływ
-
B6 DIVISION
jeździć to możesz ale przy hamowaniu i w zakrętach auto będzie się inaczej zachowywać niż normalnie,propo dystansów im szerzej na zew. tym lepiej,zwiększasz rozstaw kół,ja ma z przodu 10mm z tyłu 15mm Tylko łożyska mają ciężej ,większy nacisk śmigam 5lat,w sumie z 80tys. łożysk nie ruszałem,czyli specjalnie wpływu aż tak dużego nie mają dystnse na wytrzymałość łożysk
-
B6 DIVISION
szacunek do siebie nawzajem przede wszystkim,VIPowie wymagacie od innych sami musicie dawac przykład,wyzwiska są niedpuszczalne,nie może być tak że są równi i równiejsi,walczycie z patologią na forum ok,kultura wypowiedzi musi być. pytanko:kto na chwile obecną decyduje które auto może należeć do B6D? jeździć to możesz ale przy hamowaniu i w zakrętach auto będzie się inaczej zachowywać niż normalnie,propo dystansów im szerzej na zew. tym lepiej,zwiększasz rozstaw kół,ja ma z przodu 10mm z tyłu 15mm
- B6 DIVISION
-
Turbosprężarka GTD2060vzk do 1,9/2,0TDI
mi styka GTB2260VZK
-
B6 DIVISION
Na FB nie wypowiadałem się na Pański temat. Pomylił mnie Pan z Danielsem . On jest z zamiłowania Pastorem ale już Mu tłumaczyłem że Niektórych nie da się nawrócić pomimo starań. Wypowiedziałem się na Pański temat pierwszy raz - tutaj publicznie - bardzo dużo jadu oraz złośliwości Pan toczy a jako Osoba z "Rządu" na Forum powinien Pan zachować wstrzemięźliwość z racji piastowanej funkcji. Serdecznie pozdrawiam - Jarek z Rzeszowa. wprowadźmy trochę logiki,ponad 90% społeczeństwa w PL to niby chrześcijanie,gdy ktoś wrzuca cytat z mądrej Księgi to zaraz Pastor?
-
B6 DIVISION
tiaa,tylko mnie na fejsie nie ma,moje dzieci tam siedzą
-
B6 DIVISION
"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili." - Sokrates. Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło Czyli odpowiedni język aby gimbaza pomarańczy i kolb zrozumiała przekaz. słabe info słabe,cytaty ze Świętej Księgi to nie Jarek zapodawał
-
B6 DIVISION
wejdzie tu człowiek i się czegoś naumie przy okazji
-
B6 DIVISION
Fantowski czyli ET liczymy tak,ETnowej feli minus dystans,dobrze kumam?
-
B6 DIVISION
to naciąg jest,masz może fotke czoła opony na feldze już?
-
B6 DIVISION
ja mam teraz u siebie 19 9j i et 60 i z przodu mam 24mm a tył 27. bez dystansu nie wejdzie a oponki jakie dałeś,jaki rozmiar?
-
Polecane opony letnie
czemu akurat konkretnie ten model?
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
trzeba skalibrowac FIS po koksach,u mnie też tak było
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
konsekwencje tego, że chcąc komuś pomóc, oferując odsprzedanie czegoś, co nam jest już niepotrzebne- można zostać tropionym i nękanym przez US... paranoja źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o nasze piękne prawo w PL,nie popieram popdpieprzania do tej czy do tamtej instytucji,stop konfiturom na forum.Tu na forum należy sobie pomagać,nie zastraszać jeden drugiego "bo mi paragonu nie dał" skoro zdemontował część ze swojego auta to paragon skąd niby? Żenująca jest ta cała sytuacja.
-
[B6 AWX] Oem +
no to podenerwuje Cie bardziej, znaczki zostają profanacja OOOO
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
tu raczej nie chodzi o wymądrzanie a uświadamianie,jakie to niesie czasem konsekwencje