Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. rób te foty:decayed:
  2. trzeba wyprogramować egra vagiem
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    propo jednostki to moim skromnym zdaniem nic nie komponuje się tak perfekcyjnie jak RNS
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    teraz wszystko sqrwole kradną,jedyna opcja to: -------------------- albo stacja multimedialna żerań
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiedyś oglądałem
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie do końca tak jak mówisz mi nawet kiedyś samą dupe ukradli panel dopasować nie problem chociaż 2 din ciężko ale jest te gnoje i z tym sobie radzą :banghead: memory five-wladi i wszystko jasne:) dokładnie jak sqrwol ma zap..lić to i tak to zrobi
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sqrw....syny że by sqrwolowi łapy pousychały
  8. daniels odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    chyba sportec ale mnie się nie widzi za duża buła
  9. o widzisz,czyli problem był w czymś innym a raczej kimś
  10. u mnie puszka jest ale po małym tuningu ---------- ---------
  11. http://www.wfpzl-sedziszow.rze.pl/
  12. daniels odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    u mnie tam jest zapasowy tłok
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łukasz szukasz RNSa? przecież wyłapałeś jakąś igłe z forum co z nią?
  14. filtry sędziszów
  15. ja też mam gtb17 na flanszy a raczej już miałem
  16. fotografia to nie inżyniera, a sztuka i wszystko zależy od tego jaki mam styl,co nam się podoba i co chcemy pokazać dlatego nie przesadzałbym z tym centralnym kadrem "Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe."
  17. jest kosa
  18. Do czarnego idealnie pasuje ta czarna obwódka, ciekawe jak do jasnego koloru:wink:
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dwumas AVF czy BRD jest taki sam sprzęgło BRD podejdzie P&P do AVF i jest zdecydowanie mocniejsze trzyma nawet 450Nm,GTB2260 w a4 b6 to wyzwanie jeśli ma zostać ori puszka filtra powietrza,mało miejsca jest a GTB2260 to bydle potężne,zastanów się nad gtb1756,wejdzie bez problemu i 210Ps/220Ps jest osiągalne i 430Nm czy 450Nm i dwumas spokojnie wytrzymuje
  21. daniels odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    folia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.