Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. A mi się podoba tylko to zdjęcie - tylko musiałoby być lekko zmodyfikowane, np. coś takiego (na szybko): w oryginale zdjęcie jest bardziej naturalne,czasami nie warto robić korekt na siłę,kadrowanie owszem wyszło po za tym tonalnie lepszy jest oryginał
  2. moja chinka spokojnie wyrabia do tych do mocy
  3. a4 zacna,słuszny kolor mody też mamy podobne
  4. dziwne... po lekkim desczczu moze ladnie klei? moze tak u was inna struktura asfaltu jest taaa struktura na pewno ale opony...ale chyba nikt o mądrych zmysłach nie pałuje od zera swojej fury na 2 i 3 biegu problemów nie mam
  5. ja mam kapcie 235/45R17 P7 i specjalnie problemów z trakcją nie mam :gwizdanie:
  6. Tylko w stosunku do której? Bo nie do tej w Ecuproject. Osobiście szerokim łukiem omijam hamownie u tunerów z pewnych względów. Wole dokonać pomiaru bez normy,którą jak widać można sobie o kant pupy rozbić,po czym resztę sobie wyliczyć. Pomiar z normą,to pomiar który ostatecznie wylicza wartości wynikające z temperatury i ciśnienia. Witka zaniża wporównaniu z hamowniami z Wawy,gdzieś na forum jest jego wypowiedz,wiem że zawyża wartośći v tech doświadczyłem tego na mojej a4
  7. po testach moja a4 1.9tdi AVF spala w mieście między 7,8-8,2L pomiar tankowania:na full po korek-dystans-po korek,sam byłem zaskoczony tym bardziej że troche koksu jest dołożone,pomiar w przeciągu ostatnich dwóch tygodni czyli temperatura zew.między 2-7C
  8. by żyło się lepiej... :gwizdanie:
  9. water cyklon
  10. waterpressure
  11. turbopenetrant
  12. ja go tankowałem ale już go nie tankuje :gwizdanie:
  13. zgadzam się miałem b5 lifta teraz b6-przeskok ogromny,najbardziej wizualnie podoba mi się w b6 "muskularna sylwetka"
  14. tak uczyń,ja tak mam zoba
  15. dla mnie nie bardzo,nie lepiej zapodać s line lub s4???
  16. cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności???
  17. http://allegro.pl/unikat-nakladki-oryg-audi-rs4-a4-s4-b6-b7-01-i1992535489.html tylko takie coś ma wygląd :gwizdanie:
  18. panowie,jakieś wskazówki jak rozkleić lampy przód Valeo,próbowałem z piekarnikiem i lipa nie ma szans,chciałbym na czarno środek zrobić
  19. znajomy ma co prawda ma 1.9tdi AVF i przebieg ponad 800tysi,osobiście zrobił nią 500tys jedynie co robił to 2x dwumase :gwizdanie:
  20. z buta ciągnąć premiera? niezły pomysł
  21. Stalowa Wola Orlen Verva 5,74zł ...jak żyć panie premierze?
  22. mój urwis tylko w ten sposób pije wodę
  23. u mnie sprzęgło póki co seria :gwizdanie:
  24. daniels odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w 1.9TDI
    u mnie w cywilnym nie ma i nie będzie
  25. rzeczywiście anteny od CB mamy w tym samym miejscu,podwójna blacha rzeczywiście jest w tym miejscu ale polak potrafi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.