Treść opublikowana przez Julo
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Witam, planuję montaż symphony II u siebie, jednak autko z fabryki wyjechało bez radia. Oto co znalazłem: Z tego co widzę to nie mam CAN, i wiązki wychodzącej na wzmacniacz (aktywne głośniki tylne i sub).
-
Excell - pytanie do znawców: czy można zwiększyć ilość kolumn?
W przypadku zwiększenia ilości wierszy jedyną opcją była przesiadka na Excela 2007 - w tej chwili nie mogę tego sprawdzić, ale podejrzewam, że jeśli chodzi o kolumny to niestety rozwiązanie jest takie samo...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy samo wyjęcie (odpięcie kabli) i włożenie ponownie tego samego panelu klimatyzacji powoduje konieczność ustawiania czegoś w VAG ? Domyślam się, że nie, ale chciałbym to potwierdzić bo pewnie będę przymierzać nowy panel, a nie mam jeszcze kabla...
-
[B6 AWX] Dziwny hrobot
U mnie sytuacja wygląda tak: Przy ruszaniu (praktycznie zawsze po nocy, gdy silnik jest zimny) po przejechaniu 1-1.5 m słychać, czy raczej bardziej czuć lekkie, pojedyncze chrobotnięcie pod pedałami - uczucie trochę jak na pedale hamulca gdy ABS się włącza. Czy przyczyny szukać w tych samych miejscach, o których pisaliście wyżej ? Silnik, napęd tak jak w profilu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Chodzi mi o to, że ja nie mam grzanych foteli. Czyli szukać takiej co ma najmniej zniszczoną obudowę Najlepiej wygląda ta z grzanymi fotelami, z datą na naklejce xx.xx.07 tylko czy nawet sam panel, bez bebechów podejdzie jeśli teraz nie mam podgrzewanych stołków...
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jak na dzień dzisiejszy wygląda cena stabilizatorów razem z gumkami itp ?
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że przykładowo radio, do którego link podałeś pasuje do b6 ?
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Ok, a co z symphony II+ i concert II+ ? Tam jest możliwość podłączenia zewnętrznego odtwarzacza ? Albo inaczej - jakie w ogóle są opcje podłączenia zewnętrznego playera/dysku do ori radia, które można zamontować w moim B6 ?
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Mój bład, miałem na myśli symphony II, np tu: http://www.allegro.pl/item1002895306_nowe_audi_symphony_ii_do_a4_6cd_kaseta_zobacz.html i nie widzę tu żadnego line-in, żeby cokolwiek podłączyć. Chyba, że jest z tyłu, ale wtedy gdzie jest wyprowadzone wyjście ?
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Czy symphony II/concert II ma Auto Reverse w kasieciaku (opcja, która sprawia że przy odtwarzaniu kasety automatycznie gdy skończy się jedna strona, zaczyna lecieć druga) ? Zależy mi na możliwości podłączenia odtwarzacza mp3/ipoda/telefonu, a jeśli jest auto reverse to chyba to nie działa. W przypadku ori radia jedyna opcja to chyba właśnie w ten sposób: na jednym końcu kaseta, na drugim mini-jack. Jeżeli są inne możliwości to prosiłbym o podpowiedź
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak odróżnić panel klimatyzacji 1 din od 2 din ? Na allegro jest tego trochę, ale opisana jest może jedna sztuka... 2 din ma taką "ząbkowaną" górę ?
-
Nawigacja w telefonie...
Nie korzystałem z nowego Garmina, ale jeśli ktoś ma problem zawsze warto spróbować: Źródło: http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=17224
-
Nawigacja w telefonie...
Za zżeranie baterii odpowiedzialny jest jeden proces, który uruchamia się wraz z włączeniem garmina i działa w tle aż do czasu restartu telefonu. Wieczorkiem, jak wrócę z pracy, napiszę dokładnie który to proces, jak go wyłączyć i co zrobić żeby się nie uruchamiał. W większości przypadków podobno pomaga, u mnie na e65 różnica niestety była niewielka.
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
U mnie kluczyk (pilot) się rozkodował, bo był nieużywany ok roku. Sprawdziłem baterię miernikiem i była ok. Wystarczyło, że do następnej jazdy użyłem kluczyka z niedziałającym pilotem. Po dojechaniu na miejsce samochód zamknąłem już niedziałającym wcześniej pilotem.
-
[B6 ALL] Problem z tylną klapą sedan
Ok, w takim razie sory za wprowadzenie zamieszania. A ten dziwny dźwięk w okolicach zamka, utrzymujący się jeszcze chwilę po otworzeniu klapy ? Co to może być i czy w ogóle należy się tym przejmować ?
-
[B6 ALL] Problem z tylną klapą sedan
Póki co nie mam takiego problemu jak kolega wyżej, ale też jest związany z klapą bagażnika - nie odskakuje po przyciśnięciu pilota (otwiera się, ale nie odskakuje), a przy otwieraniu klamką, jakieś 1-1,5s po otwarciu słychać wyraźnie że jakiś tam mechanizm przy zamku pracuje. Domyślam się, że część odpowiadająca za odskakiwanie klapy nie działa poprawnie - tylko co to jest, jak się nazywa i co ewentualnie sam mogę zrobić ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, zarejestrowałem się tutaj, ponieważ będę szukać różnych informacji dotyczących a4