Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Julo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Julo

  1. Witam, planuję montaż symphony II u siebie, jednak autko z fabryki wyjechało bez radia. Oto co znalazłem: Z tego co widzę to nie mam CAN, i wiązki wychodzącej na wzmacniacz (aktywne głośniki tylne i sub).
  2. W przypadku zwiększenia ilości wierszy jedyną opcją była przesiadka na Excela 2007 - w tej chwili nie mogę tego sprawdzić, ale podejrzewam, że jeśli chodzi o kolumny to niestety rozwiązanie jest takie samo...
  3. Czy samo wyjęcie (odpięcie kabli) i włożenie ponownie tego samego panelu klimatyzacji powoduje konieczność ustawiania czegoś w VAG ? Domyślam się, że nie, ale chciałbym to potwierdzić bo pewnie będę przymierzać nowy panel, a nie mam jeszcze kabla...
  4. Julo odpowiedział(a) na obcy temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie sytuacja wygląda tak: Przy ruszaniu (praktycznie zawsze po nocy, gdy silnik jest zimny) po przejechaniu 1-1.5 m słychać, czy raczej bardziej czuć lekkie, pojedyncze chrobotnięcie pod pedałami - uczucie trochę jak na pedale hamulca gdy ABS się włącza. Czy przyczyny szukać w tych samych miejscach, o których pisaliście wyżej ? Silnik, napęd tak jak w profilu
  5. Chodzi mi o to, że ja nie mam grzanych foteli. Czyli szukać takiej co ma najmniej zniszczoną obudowę Najlepiej wygląda ta z grzanymi fotelami, z datą na naklejce xx.xx.07 tylko czy nawet sam panel, bez bebechów podejdzie jeśli teraz nie mam podgrzewanych stołków...
  6. Jak na dzień dzisiejszy wygląda cena stabilizatorów razem z gumkami itp ?
  7. Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że przykładowo radio, do którego link podałeś pasuje do b6 ?
  8. Ok, a co z symphony II+ i concert II+ ? Tam jest możliwość podłączenia zewnętrznego odtwarzacza ? Albo inaczej - jakie w ogóle są opcje podłączenia zewnętrznego playera/dysku do ori radia, które można zamontować w moim B6 ?
  9. Mój bład, miałem na myśli symphony II, np tu: http://www.allegro.pl/item1002895306_nowe_audi_symphony_ii_do_a4_6cd_kaseta_zobacz.html i nie widzę tu żadnego line-in, żeby cokolwiek podłączyć. Chyba, że jest z tyłu, ale wtedy gdzie jest wyprowadzone wyjście ?
  10. Czy symphony II/concert II ma Auto Reverse w kasieciaku (opcja, która sprawia że przy odtwarzaniu kasety automatycznie gdy skończy się jedna strona, zaczyna lecieć druga) ? Zależy mi na możliwości podłączenia odtwarzacza mp3/ipoda/telefonu, a jeśli jest auto reverse to chyba to nie działa. W przypadku ori radia jedyna opcja to chyba właśnie w ten sposób: na jednym końcu kaseta, na drugim mini-jack. Jeżeli są inne możliwości to prosiłbym o podpowiedź
  11. Jak odróżnić panel klimatyzacji 1 din od 2 din ? Na allegro jest tego trochę, ale opisana jest może jedna sztuka... 2 din ma taką "ząbkowaną" górę ?
  12. Nie korzystałem z nowego Garmina, ale jeśli ktoś ma problem zawsze warto spróbować: Źródło: http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=17224
  13. Za zżeranie baterii odpowiedzialny jest jeden proces, który uruchamia się wraz z włączeniem garmina i działa w tle aż do czasu restartu telefonu. Wieczorkiem, jak wrócę z pracy, napiszę dokładnie który to proces, jak go wyłączyć i co zrobić żeby się nie uruchamiał. W większości przypadków podobno pomaga, u mnie na e65 różnica niestety była niewielka.
  14. U mnie kluczyk (pilot) się rozkodował, bo był nieużywany ok roku. Sprawdziłem baterię miernikiem i była ok. Wystarczyło, że do następnej jazdy użyłem kluczyka z niedziałającym pilotem. Po dojechaniu na miejsce samochód zamknąłem już niedziałającym wcześniej pilotem.
  15. Ok, w takim razie sory za wprowadzenie zamieszania. A ten dziwny dźwięk w okolicach zamka, utrzymujący się jeszcze chwilę po otworzeniu klapy ? Co to może być i czy w ogóle należy się tym przejmować ?
  16. Póki co nie mam takiego problemu jak kolega wyżej, ale też jest związany z klapą bagażnika - nie odskakuje po przyciśnięciu pilota (otwiera się, ale nie odskakuje), a przy otwieraniu klamką, jakieś 1-1,5s po otwarciu słychać wyraźnie że jakiś tam mechanizm przy zamku pracuje. Domyślam się, że część odpowiadająca za odskakiwanie klapy nie działa poprawnie - tylko co to jest, jak się nazywa i co ewentualnie sam mogę zrobić ?
  17. Witam wszystkich, zarejestrowałem się tutaj, ponieważ będę szukać różnych informacji dotyczących a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.