Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Julo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Julo

  1. A czy przy trybie awaryjnym nie powinny wyskoczyć jakieś błędy w silniku ?
  2. Poprawione, teraz musicie swoje cytaty pokolorować
  3. za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni co tak mało...?! bo świeżak :kox: :kox: W sensie, że na żółto powinno być ? ;] hehee
  4. Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie. Weźcie tam jakieś drogowskazy ustawcie żebym się na parkingu nie zgubił
  5. Z zewnątrz wygląda dokładnie jak mój - czyli bardzo ładnie
  6. Pozdrowienia dla kierowcy czarnego sedana b6, zaparkowanego wczoraj po 21 pod gymnasionem przy puławskiej na ursynowie
  7. Chciałem tylko poinformować, że zaczęło u mnie działać wyświetlanie info na FISie. Włożyłem płytę CD, łyknął i od tego momentu wyświetla się co i jak. A z radiem nadal nie mogę się połączyć przez VAGa..
  8. Jeśli chodzi o osłonę skrzyni biegów do AVF quattro: 8E0 863 822 D (8E0863822D) to trzeba do niej dokupić jakieś wkręty itp, czy są już w komplecie ? Nie wiem czego mi tam dokładnie brakuje, w każdym bądź razie osłony w ogóle nie mam... Jeszcze jedno, przy przeglądzie, na wykazie części do wymiany, przy osłonę mam oznaczoną jako tył, a z tego co widziałem to osłony nie mam tuż za silnikiem (patrząc od przodu samochodu). Chyba nie ma 2 osłon skrzyni biegów na tył i przód ?
  9. Dobra, wróciłem z urlopu, zrobiłem trochę kilometrów więc mogę napisać o moich wrażeniach. W sumie to nie odbiegają one wiele od tego co już zostało napisane w tym wątku: 1. Samochód znacznie mniej przechyla się na zakrętach - człowiek nie wypada wtedy z fotela 2. Zarówno przy hamowaniu jak i ruszaniu nie przechyla się tak bardzo do przodu i tyłu. 3. Ogólne wrażenie po założeniu jest takie, że samochód ma twardsze zawieszenie, mniej się buja na nierównościach, a na zakrętach czuć jakby jechało się po szynach. Podsumowując, jeździ się, delikatnie mówiąc, przyjemniej
  10. Dobra, u mnie wymieniony tłoczek. Mając go w rękach wydawało mi się, że chodzi nie lepiej niż ten który mam założony, ale po wrzuceniu nowego wszystko śmiga tak jak trzeba. Jak zaczną się problemy to będziemy znowu myśleć, ale nad jakimś modem, bo następnym razem nie kupię nowego
  11. Dzięki szybkiej wysyłce od Wąskiego auto dzisiaj dostanie nowe stabilizatory na przód (+ łączniki) i tył, także mam nadzieję że zdam dzisiaj wieczorkiem relację z pierwszych wrażeń na standardowym zawieszeniu + stabilizatory rs
  12. U mnie poprzedni właściciel chyba zobaczył co się szykuje i wyrzucił kołek łączący drzwiczki z tłoczkiem. Zorganizowałem sobie kołek (w ASO ok 2zł), ale masakrycznie ciężko chodziło. Spróbowałem nasmarować smarem do łańcuchów Finish Line (tylko to miałem w domu) no i niestety nie wiele to dało, a powiedziałbym że nawet jest gorzej. Wczoraj zakupiłem nowy tłoczek więc mam nadzieję, że będzie działać
  13. Julo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Ok, dzięki jeszcze raz. W takim razie po pracy bierzemy się .... no właśnie, do pracy :>
  14. Potrzebujesz kabel, laptopa z VAGiem i pasażera. Jeżeli sam jeszcze nie zaopatrzyłeś się w kabelek kkl to może podjedź na najbliższego spota w okolicy - myślę, że tam ktoś Ci pomoże
  15. Julo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Dzięki wielkie za instrukcje . Rozumiem, że ustawiam "na oko", czy może są jakieś specjalne wartości w stylu: 2m od ściany, promień światła na wysokości XXcm ?
  16. Julo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Mam u siebie bixenony valeo, które były w samochodzie założone po małej kraksie gdzie do wymiany była jedna lampa. I teraz tak: jak odpalam auto, jak się połącze VAGiem ze światłami to niby się ustawiają góra-dół. Jednak nie jestem pewien czy to dobrze wszystko działa, bo wydaje mi się, że światła ustawione są trochę za wysoko. Nie wiem czy to w ten sposób powino zadziałać, ale np. jak zatrzymam się na progu zwalniającym przednimi lub tylnymi kołami to światła nie zmieniają swojej pozycji. Nie powinny się w tym momencie dopasować do nowego nachylenia pojazdu ? Dodatkowo jak odpalam samochód, bez względu na odstęp czasowy między jednym odpaleniem, a drugim to światła zawsze się ustawiają (góra-dół). Czy to powinno tak działać, czy może jest to jakieś "ściemnione" samopoziomowanie?
  17. Jeśli płyn się porusza to znaczy, że jest - pompa pracuje
  18. Mógłbyś coś więcej napisać o tym mikrostyczniku ? Który to jest dokładnie element, bo mam ten sam problem z jednymi drzwiami, próbowałem czyścić styki itd, ale nic to nie dało... Z tym, że u mnie często nie odblokowywują się po odblokowaniu drzwi przełącznikiem u kierowcy, natomiast otwarcie drzwi z kluczyka zawsze działa
  19. A czy przypadkiem w VW nie ciągną CANa właśnie z klimatronika ? Gdzieś coś takiego mi na elektrodzie mignęło..
  20. Jaki komunikat się pojawił ?
  21. Ja na 100% biorę komplet na tył, bez łączników, a co do przodu to jeszcze się zastanawiam
  22. Myślę, że na tego kotleta kilka osób czekało Ja jestem chętny, o ile ktoś potwierdzi że do mojego sedana wchodzą te same pręciki
  23. Hmm, zgodnie z tym http://www.nsxjr.com/docs/sat.pdf (str. 8-11) przydałoby się jeszcze połączyć z radiem i tam sprawdzić kodowanie, a tego nie udaje mi się zrobić. Autor zaleca skorzystanie z VAGa 512, więc w grę wchodzi inny kabel niż mam, ewentualnie spróbuję jeszcze z 409.1
  24. w niczym to chyba nie pomoże, ale u mnie podświetlenie oraz wyłączanie po wyciągnięciu kluczyka zaczęło działać bez vagowania - od razu po podłączeniu kabli. Ja też nie mogłem się połączyć z radiem, ale możliwe że to dlatego, że miałem cały czas zablokowane (safe). Po kilku dniach pobytu radia w samochodzie dzisiaj nagle udało się wpisać kod i działa, ale czy vag się z nim łączy to niestety nie sprawdziłem. Jutro zerknę, bo dodałem 1 w kanale 62 (dzięki ArturB6 za pomoc z vagiem), ale jeszcze żadnego info z radia na FISie nie zobaczyłem więc muszę to sprawdzić to przy okazji spojrzę na łączenie się z radiem. EDIT: Wpisałem u mnie zarówno 16, jak i 17 (miałem tam wartość 0) i w obu przypadkach nie działa wyświetlanie na FISie, dodatkowo nie mogę się połączyć z radiem (moduł 56). Poza tym wszystko działa - podświetlenie radia, wyłączanie razem z wyjęciem kluczyka ze stacyjki, nie wyłącza się co 1h[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 23:34_________________________________________________Ktoś ma pomysł dlaczego wyświetlanie na FISie nie chce u mnie zadziałać ? Próbowałem kodowania jak powyżej i żadne z nich nie działa. Jak wciskam RESET na manetce to przełączam się pomiędzy 1 i 2, jak 3 raz przycisnę to nic mi się nie wyświetla, ale sam "ekran" jest podświetlony. Radio to symphony II, reszta features'ów związanych z CANem działa (podświetlenie, wyłączenie po wyjęciu kluczyka itd..)
  25. Julo odpowiedział(a) na obcy temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za informację, myślałem że już coś tam się zaczyna dziać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.