Treść opublikowana przez Julo
-
[B6 AVF] Czy to tryb awaryjny silnika ????
A czy przy trybie awaryjnym nie powinny wyskoczyć jakieś błędy w silniku ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poprawione, teraz musicie swoje cytaty pokolorować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za takie coś powinien być ban lub przynajmniej uciszenie na 30 dni co tak mało...?! bo świeżak :kox: :kox: W sensie, że na żółto powinno być ? ;] hehee
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, z racji tego, że umówiłem się na ozonowanie fury z lukaszr, to pojawie się dzisiaj pierwszy raz na spocie. Weźcie tam jakieś drogowskazy ustawcie żebym się na parkingu nie zgubił
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
Z zewnątrz wygląda dokładnie jak mój - czyli bardzo ładnie
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy czarnego sedana b6, zaparkowanego wczoraj po 21 pod gymnasionem przy puławskiej na ursynowie
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Chciałem tylko poinformować, że zaczęło u mnie działać wyświetlanie info na FISie. Włożyłem płytę CD, łyknął i od tego momentu wyświetla się co i jak. A z radiem nadal nie mogę się połączyć przez VAGa..
-
[B6 AKE] Numer części dolnej osłony slnika i skrzyni
Jeśli chodzi o osłonę skrzyni biegów do AVF quattro: 8E0 863 822 D (8E0863822D) to trzeba do niej dokupić jakieś wkręty itp, czy są już w komplecie ? Nie wiem czego mi tam dokładnie brakuje, w każdym bądź razie osłony w ogóle nie mam... Jeszcze jedno, przy przeglądzie, na wykazie części do wymiany, przy osłonę mam oznaczoną jako tył, a z tego co widziałem to osłony nie mam tuż za silnikiem (patrząc od przodu samochodu). Chyba nie ma 2 osłon skrzyni biegów na tył i przód ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Dobra, wróciłem z urlopu, zrobiłem trochę kilometrów więc mogę napisać o moich wrażeniach. W sumie to nie odbiegają one wiele od tego co już zostało napisane w tym wątku: 1. Samochód znacznie mniej przechyla się na zakrętach - człowiek nie wypada wtedy z fotela 2. Zarówno przy hamowaniu jak i ruszaniu nie przechyla się tak bardzo do przodu i tyłu. 3. Ogólne wrażenie po założeniu jest takie, że samochód ma twardsze zawieszenie, mniej się buja na nierównościach, a na zakrętach czuć jakby jechało się po szynach. Podsumowując, jeździ się, delikatnie mówiąc, przyjemniej
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Dobra, u mnie wymieniony tłoczek. Mając go w rękach wydawało mi się, że chodzi nie lepiej niż ten który mam założony, ale po wrzuceniu nowego wszystko śmiga tak jak trzeba. Jak zaczną się problemy to będziemy znowu myśleć, ale nad jakimś modem, bo następnym razem nie kupię nowego
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Dzięki szybkiej wysyłce od Wąskiego auto dzisiaj dostanie nowe stabilizatory na przód (+ łączniki) i tył, także mam nadzieję że zdam dzisiaj wieczorkiem relację z pierwszych wrażeń na standardowym zawieszeniu + stabilizatory rs
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
U mnie poprzedni właściciel chyba zobaczył co się szykuje i wyrzucił kołek łączący drzwiczki z tłoczkiem. Zorganizowałem sobie kołek (w ASO ok 2zł), ale masakrycznie ciężko chodziło. Spróbowałem nasmarować smarem do łańcuchów Finish Line (tylko to miałem w domu) no i niestety nie wiele to dało, a powiedziałbym że nawet jest gorzej. Wczoraj zakupiłem nowy tłoczek więc mam nadzieję, że będzie działać
-
Bixenon Xenon od A do Z
Ok, dzięki jeszcze raz. W takim razie po pracy bierzemy się .... no właśnie, do pracy :>
-
[B6 AWX] Dymi na czarno po dodaniu gazu
Potrzebujesz kabel, laptopa z VAGiem i pasażera. Jeżeli sam jeszcze nie zaopatrzyłeś się w kabelek kkl to może podjedź na najbliższego spota w okolicy - myślę, że tam ktoś Ci pomoże
-
Bixenon Xenon od A do Z
Dzięki wielkie za instrukcje . Rozumiem, że ustawiam "na oko", czy może są jakieś specjalne wartości w stylu: 2m od ściany, promień światła na wysokości XXcm ?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Mam u siebie bixenony valeo, które były w samochodzie założone po małej kraksie gdzie do wymiany była jedna lampa. I teraz tak: jak odpalam auto, jak się połącze VAGiem ze światłami to niby się ustawiają góra-dół. Jednak nie jestem pewien czy to dobrze wszystko działa, bo wydaje mi się, że światła ustawione są trochę za wysoko. Nie wiem czy to w ten sposób powino zadziałać, ale np. jak zatrzymam się na progu zwalniającym przednimi lub tylnymi kołami to światła nie zmieniają swojej pozycji. Nie powinny się w tym momencie dopasować do nowego nachylenia pojazdu ? Dodatkowo jak odpalam samochód, bez względu na odstęp czasowy między jednym odpaleniem, a drugim to światła zawsze się ustawiają (góra-dół). Czy to powinno tak działać, czy może jest to jakieś "ściemnione" samopoziomowanie?
-
[B6 AWX] Powierzchnia płynu wspomagania
Jeśli płyn się porusza to znaczy, że jest - pompa pracuje
-
[B6 AKE] VAG zwraca błędy:00914; 00912; 00915; 00913; 01560; 01561 gdzie szukać przyczyny
Mógłbyś coś więcej napisać o tym mikrostyczniku ? Który to jest dokładnie element, bo mam ten sam problem z jednymi drzwiami, próbowałem czyścić styki itd, ale nic to nie dało... Z tym, że u mnie często nie odblokowywują się po odblokowaniu drzwi przełącznikiem u kierowcy, natomiast otwarcie drzwi z kluczyka zawsze działa
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
A czy przypadkiem w VW nie ciągną CANa właśnie z klimatronika ? Gdzieś coś takiego mi na elektrodzie mignęło..
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie
Jaki komunikat się pojawił ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ja na 100% biorę komplet na tył, bez łączników, a co do przodu to jeszcze się zastanawiam
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Myślę, że na tego kotleta kilka osób czekało Ja jestem chętny, o ile ktoś potwierdzi że do mojego sedana wchodzą te same pręciki
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Hmm, zgodnie z tym http://www.nsxjr.com/docs/sat.pdf (str. 8-11) przydałoby się jeszcze połączyć z radiem i tam sprawdzić kodowanie, a tego nie udaje mi się zrobić. Autor zaleca skorzystanie z VAGa 512, więc w grę wchodzi inny kabel niż mam, ewentualnie spróbuję jeszcze z 409.1
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
w niczym to chyba nie pomoże, ale u mnie podświetlenie oraz wyłączanie po wyciągnięciu kluczyka zaczęło działać bez vagowania - od razu po podłączeniu kabli. Ja też nie mogłem się połączyć z radiem, ale możliwe że to dlatego, że miałem cały czas zablokowane (safe). Po kilku dniach pobytu radia w samochodzie dzisiaj nagle udało się wpisać kod i działa, ale czy vag się z nim łączy to niestety nie sprawdziłem. Jutro zerknę, bo dodałem 1 w kanale 62 (dzięki ArturB6 za pomoc z vagiem), ale jeszcze żadnego info z radia na FISie nie zobaczyłem więc muszę to sprawdzić to przy okazji spojrzę na łączenie się z radiem. EDIT: Wpisałem u mnie zarówno 16, jak i 17 (miałem tam wartość 0) i w obu przypadkach nie działa wyświetlanie na FISie, dodatkowo nie mogę się połączyć z radiem (moduł 56). Poza tym wszystko działa - podświetlenie radia, wyłączanie razem z wyjęciem kluczyka ze stacyjki, nie wyłącza się co 1h[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 23:34_________________________________________________Ktoś ma pomysł dlaczego wyświetlanie na FISie nie chce u mnie zadziałać ? Próbowałem kodowania jak powyżej i żadne z nich nie działa. Jak wciskam RESET na manetce to przełączam się pomiędzy 1 i 2, jak 3 raz przycisnę to nic mi się nie wyświetla, ale sam "ekran" jest podświetlony. Radio to symphony II, reszta features'ów związanych z CANem działa (podświetlenie, wyłączenie po wyjęciu kluczyka itd..)
-
[B6 AWX] Dziwny hrobot
Dzięki za informację, myślałem że już coś tam się zaczyna dziać