Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Julo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Julo

  1. Niestety nie odskakuje, nawet nie ma go jak złapać, żeby pomóc mu odskoczyć - wygląda to jakby ktoś go za bardzo wcisnął któregoś razu, wystaje może ze 2-3 mm
  2. Ale przycinanie tunelu środkowego to chyba ten wątek ?
  3. Mógłby ktoś zrobić zdjęcie rączki od hamulca ręcznego tak, żeby było ją widać całą od góry (b6) ? Bo coś mi się wydaje, że źle złożyłem i mam takie dwa małe dzyndzle nad rączką, a nie kojarzę żeby przed przycinaniem tunelu środkowego tam były, dodatkowo przy zdejmowaniu ręcznego, osłona rączki czasem zaczepia o obudowę tunelu, która jest pod nią...
  4. Pozdrowienia dla właściciela czarnej b7 sedan, WN zaparkowanej na Nowoursynowskiej wczoraj po południu, klubowa naklejka na klapie
  5. U mnie jest 158 000, potwierdzony w 100%, ale to samochód krajowy
  6. Czy trzeba przycinać ten plastik, który jest za popielniczką ? W instrukcji przycinania tunelu jest powiedziane, że tak, ale ktoś tu wspominał, że niekoniecznie. Jeśli tak to o ile mniej więcej cm trzeba skrócić tę zaokrągloną krawędź ?
  7. Jak wpiszę channel 62 to wyskakuje info o konieczności aktywacji VAGa (mam aktywowany), i atomatycznie zmienia się wartość na 09 - zresztą każdy kanał powyżej 09 powoduje takie samo zachowanie, więc wnioskuję że jest tam tylko 9 kanałów ?
  8. Używam VAGa 409.01, w którym kanale trzeba dodać wartość 1 ? Do wyboru są od 00 do 09, ale aktywne (dostępne) są chyba tylko 00, 02, 03 i 05 (chyba te, później poprawie dokładnie) ?
  9. W zaawansowanych ustawieniach przeglądarki sprawdź czy masz włączoną obsługę SSL 2.0 i SSL 3.0
  10. Rano spróbuję się trochę posiłować z tą rączką przy zamku, ale wydaje mi się że u mnie problem ze złożeniem tej części kanapy jest związany z wciśniętym, płaskim kawałkiem plastiku po tej stronie. Jutro wrzucę zdjęcia jak to wygląda
  11. Pozdrowienia dla kierowcy czarnego avanta WRA, naklejka klubowa na klapie, który dzisiaj o świcie (7.20) skręcał z Rosoła w Ciszewskiego przy SGGW
  12. Ale żadna strona Wam się nie składa, czy tylko ta szersza - środek + strona pasażera ?
  13. Hehe, no dobra, ale skoro jest możliwość zamknięcia na kluczyk blokady (po obu stronach) to niech przynajmniej działa jak należy
  14. Nie mogę złożyć tylnej kanapy w sedanie B6 quattro. Siedzenie za kierowcą - ciągnę do góry za taki plastikowy pasek obok zagłówka i fotel można złożyć. Natomiast problem jest po stronie pasażera. Tam ten pasek wygląda jakby był wciśnięty do końca - nie ma go jak złapać, nie widać jego pomarańczowej części. No i tu jest problem, co bym nie robił nie jestem w stanie złożyć tej części kanapy (prawa strona + środek). Myślałem, że trzeba najpierw odsunąć dolną część kanapy do przodu, ale tego też nie mogę ruszyć. W którymś temacie widziałem rysunek jak odsunąć dolną część kanapy, ale nie mogę teraz go znaleźć, jednak próbowałem w podobny sposób i nie chciało się ruszyć. Mógłby ktoś wrzucić jakąś instrukcję dotyczącą obsługi tej części samochodu ?
  15. Tak, ale tylko w ostateczności, jeżeli woda zacznie się wlewać i zwierzęta zaczną szaleć - rzucać się nawzajem na siebie i takie tam...
  16. Ori jest chyba produkowany we Francji, a przynajmniej mój był made in france
  17. Julo odpowiedział(a) na pakotomasz temat w Audi A4 B6
    Tu jest napisane jak rozłożyć kluczyk: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_gumowych_nakladek_w_kluczykach-t56816.0.html U mnie było dokładnie to samo - kluczyk długo nieużywany, nie działał pilot. Po wymianie baterii też nie zadziałał. Wystarczyło, że kluczykiem z niedziałającym pilotem odpaliłem samochód, przejechałem jakąś trasę (było to kilka km, nie wiem ile trzeba przejechać - może wystarczy samo uruchomienie silnika) i po tej operacji pilot w kluczyku już normalnie działał.
  18. Ja swego czasu sporo życia straciłem na tej grze jeździłem na turnieje, mecze cb itp, ale od jakiś 2 lat to sporadycznie sobie czasem odpalę. A szalało się od bety 7.0
  19. Ja dzisiaj spróbuję przeczyścić wtyki i dam znać czy coś to dało
  20. Czy udało się uporać z tym poblemem ? U mnie wystepuje dokładnie ta sama sytuacja - po odblokowaniu drzwi z wewnątrz (przyciskiem u kierowcy), nie można otworzyć z zewnątrz drzwi z tyłu, po stronie pasażera. Od środka trzeba dwa razy za klamkę ciągnąć. W module komfortu mam 2 błędy, dotyczące obu tylnych drzwi, jednak fizycznie problem występuje tylko z tymi po prawej stronie. Błędy: 01561 - Left Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe Jeszcze nie rozbierałem tych drzwi. Próbował ktoś może czyścić styki w wiązce idącej do drzwi ?
  21. Chciałem tylko potwierdzić - numery części, podane w tym poście: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_czy_ktos_zakladal_stabilizator_z_rs4_do_zwyklej_a4-t33458.0.html;msg690952#msg690952 są takie same dla avantów, sedanów, quattro i ośki ?
  22. Witam, mam do pomalowania zderzak, lekko przytarty, naprawa z OC sprawcy. Byłem w Auto Vivie, żeby zweryfikować wycenę PZU - ~300 zł z ceną lakierowania w ASO - ~1200zł. Powiedzieli, że oddaję jednego dnia rano, a drugiego po południu będzie do odbioru i że to oni już załatwiają tak, żeby PZU im zapłaciło. Czy jak oddam do Vivy (mam najbliżej z pracy) to mam się czegoś obawiać ze względu na ich jakieś umowy z PZU bądź ich brak ? Np sytuacja taka, że pzu wyceniło niżej i oni nie zapłacą tyle za naprawę ? Zderzak jest przerysowany, typ z serwisu obejrzał i powiedział, że pewnie trzeba lekko zeszlifować i pomalować, a gdyby się okazało, że zderzak jest pęknięty od środka (nie sądzę) to naprawa się wydłuży o 2 dni, bo PZU będzie musiało zatwierdzić wymianę części.
  23. Witam, w mojej a4 quattro co jakiś czas, zazwyczaj na rozgrzanym silniku, pojawia się metaliczny dźwięk, który nasila się po wciśnięciu sprzęgła: Kliknij tutaj, aby odtworzyć mp3 Nagrywając telefon miałem przy prgu, otwarte drzwi kierowcy, silnik zgasiłem z wciśniętym sprzęgłem. Rozmawiałem z mechanikiem - z opisu stwierdził, że to może się dwumas odzywać... Samochód jeździ normalnie, nie trzęsie nim, nie wpada w wibracje. I pytanie do Was: co się dzieje ? Czy to coś groźnego ? W wakacje planuję dalszą podróż więc wszystko musi hulać
  24. do b6 bez CANa podobnie, byleby miał wtyczkę OBDII - jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu..
  25. No tak, tylko tam wszyscy piszą, żeby brać najtańszy bo wszystkie są takie same...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.