Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Jaki plecak?
mam nadzieje, że Nas nie wychłostasz za ten plecak
-
Jaki plecak?
Ja posiadam ten plecaczek (targus cn600) od 5 lat. przez 4 lata służył mi codziennie zaczynając od rzeczy na studia po noszenie trunków na imprezy. plecak solidny i wytrzymały. Godny polecenia. Fajne były też plecaki w Tesco te w promocji Wenger ja akurat mam torbę. Fajna i wygodna. Targus CN600 - Plecak na notebook do 15 - 16" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL i wolałbym w sklepie kupić.
-
nagły brak ogrzewania
Przemku zmieniałeś płyn może?? Dodane. Jej tak to jest jak się nie czyta postów od początku ( z wiadomych względów) Ja u siebie kiedyś zmieniłem płyn. i powoli ogrzewanie siadło. Potem płukanie układu i nagrzewnicy. zalanie nowym płynem i na drugi dzień ogrzewanie od tak zginęło. zamieniliśmy węże na nagrzewnicy i ciepło jest znowu.
-
Jaki pierwszy motor sportowy
Jeden kumpel startował zaraz po prawku cebrą 600 f3, a taki znajomek kupił teraz w sumaie też na 1 moto zx9r. Ten drugi jeszcze żyje...
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Najczęściej tak bywa. gdyż w Concert kabel na którym jest + cały czas służy do zasilania radia i jednocześnie jest to memory. Natomiast + po stacyjce włącza radio po stacyjce. I teraz wyjaśnienie. Normalnie możesz włączyć radio bez kluczyka pogra godzinę i się wyłączy. a jak masz włączone radio czyli cycek wystaje to jak przekracasz kluczyk to się włączy/wyłączy. Natomiast w tych niefabrycznych radyjkach + cały czas służy tylko jako memory ( przynajmniej u mnie tak jest.), a + po stacyjce włącza i wyłącza radio i nie ma możliwości włączenia bez przekręcenia stacyjki. Takie zabezpieczenie. No chyba, że podłączysz wbrew zaleceniom producenta.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Piotrku Kostki się zostawia. Wszystkie. Jedyne co trzeba wywalić to ten nieszczęsny mini wzmak który po odkręceniu odcina się od 2 kabelków, ale zlutować je żaden problem... Ja miałem ten plus, że jakieś kable były więc w zasadzie tylko podłączyć pod głośniki i pod kostkę ISO i gra I faktycznie trzeba zmieniać kabelki Power i Memory chyba, że ktoś chce zostawić sobie radio na noc, ( albo kilka nocy przez przypadek) i mieć miłą niespodziankę.
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Ja mam dużo prostsze rozwiązanie... Jak mamy niefabryczne radyjko to powinno mieć kostkę ISO. Nie wiem jak w Avancie ale w sedanie z tyłu jest taki mały wzmacniacz na te głośniki. najprostsza metoda to rozpiąć ten wzmacniacz ( czytaj wywalić go), pociągnąć kabelki do kostki ISO tam gdzie jest miejsce na tył, i podłączyć tylne głośniki wsuwkami czy po prostu polutować kabelki. Oryginalne głośniki Nokii graja całkiem przyzwoicie, są "sterowalne". oryginalna instalacja zostaje jak była, a jak chcesz założyć Concerta wpinamy tylko wtyczki i podłączamy wzmacniacz. Cała filozofia.
-
Dziwne stuki
Miałem coś podobnego i właśnie tzw banan był winowajcą a ponoć wszystko było ok bo wymienione oprócz tego jednego właśnie. Mnie mówią, żę generalnie ciężko jest stwierdzić czy banan jest bez luzów nie wyjmując go i też mechanik mówił, że jest ok... ja się uparłem i po wymianie była cisza.
-
Spotkania na drodze
Dziś na wylocie z TOP w kierunku Staszowa ładna parówa B5
-
Spotkania na drodze
Dziś w Ostrowcu Św pozdrawiam kierownika którego wpuściłem na rondku koło THM. Czarna B6 sedan z nalepeczkami...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
O a ja korzystając z okazji pozdrowię Tomka TOMKU pochwal się co miałeś w tym ładnym prostokątnym pudełeczku na pizze z Nic Nowego? czyżby pizzę?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak wyciągniesz jeszcze moczymordę z domu to dlaczego by nie...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba Prezes dziś po 15 widziany W Woli Jachowej w stronę na CK...
-
Dławienie się przy redukcji biegu.
I znów masz racje... ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 06:28 ---------- Tomku problem (chyba) rozwiązany. Teraz pokrótce o tym jak wyglądała całość. Najprawdopodobniej niedomagał właśnie ten czujnik położenia hamulca. Na Vagu pokazywało w bloku chyba 4(6) 0-0-1 czyli jakoby jedna z części tegoż czujnika niedomagała. Ciekawostką jest fakt, że po przygazowaniu auta do powiedzmy 2-2.5k rpm i wciśnięciu hamulca czujnik działał i zwalniał w miare sprawnie obroty do 1200. Wtedy trzymając nadal stop i poruszając gazem silnik wracał do życia. I chyba właśnie tak to wyglądało podczas jazdy, jakby ecu dostawał sygnał o wciśnięciu stopu i odcinał paliwo. Niestety podczas wymiany czujnika okazało się, że jest zamontowany dodatkowy czujnik na hamulcu, jednak mój mechanior nie kombinował wymieniając tylko ten czujnik oryginalny. Po wymianie błąd czujnika pozostał w ECU mimo kasowania i było nadal 0_0_1. Wniosek taki, że chyba było coś kombinowane z tym dodatkowym czujnikiem ( może to czujnik stopów założony jako obejście tego oryginalnego) albo po prostu błąd w ECU. w każdym razie w testach drogowych od czasu do czasu nadal świeci się kontrolka świec i jest błąd 741. Natomiast póki co po przejechaniu blisko 1000 km w mieście/trasie problem nie wystąpił. Głębiej szukać narazie nie zamierza w myśl zasady jest dobrze nie trza psuć. choć nie lubię takiego kombinatorstwa będę musiał się tym rozwiązaniem zadowolić. To chyba tyle z opisu mojego przypadku, może komuś takie informacje podsuną jakieś rozwiązanie własnych problemów. jeszcze raz dzięki za pomoc. Pozdrawiam KRIS
-
padły wycieraczki prośba o pomoc
W b5 też częsty problem... pomaga rozebranie i nasmarowanie mechanizmu. Też temat przerabiałem obeszło się bez wydatków, a wyglądało to drastycznie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin jutro jestem w CK a dzis zajade na ostrowiec co potrzebujesz? ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- BTW Bolek auto zmieniłeś czy ukradłeś komuś? A może się mi wydawało i to nie Ciebie widziałem w czarnym Volvo? ---------- Post dopisany 25-07-2013 at 06:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 16:26 ---------- Ot zdjęcie z wczorajszego spota
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
o Kielce Marcinie Dzieki w takim razie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin pytanko takie nie wiesz czy ktoś ma jakiś pokój /lokum do wynajecia na miesiąc od 23 lipca?
-
Bulgotanie w zbiorniczku płynu wspomagania
Bulgotanie to ponoć norma. U mnie to sitko się obluzowało, było dużo piany w zbiorniczku a do tego coś dziwnie wyło pod maską. Już myślałem, że jakieś grube wydatki mnie czekają, ale po przczytaniu paru wątków poprawiłem sitko i jest OK.
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Timex jest fajna firmą. Tak poza konkursem WR 100 nie znaczy, że można w zegarku pływać do 100m.
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Też tak myślę. Teraz Bosch bo były w dobrej cenie.
-
Dławienie się przy redukcji biegu.
Tomku dziękuję bardzo za chęci i rady:wink:. Dziś, w związku z tym, że problem zaczął się nasilać, oraz dodatkowo pojawiły się notlaufy zapiąłem kompa i moim oczom ukazały się dodatkowe błędy. 1262 - Zawór magnetyczny ograniczenia ciśnienia doładowania - N75 przerwa lub zwarcie do masy oraz 575 - Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania - sporadycznie. Diagnoza jest już raczej pewna. Dzięki !!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łukasz o tej porze ma przerwę na śniadanie... Drugie śniadanie:wink:
-
Swiatła do jazdy dziennej. Pytanko.
Ja mam wpiete w bezpiecznik nr 27 czyli wycieraczka tylnej szyby której to wycieraczki nie mam i jest ok.
-
(Dla mieszkających w blokach)
A myślałem, że tylko ja tak robię...