Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
ewentualnie dbał
-
Spociki Łódzkie
Seba jesteś prze..uj :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Spoko Madzia nie widzę problemu
-
Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2014-a-307986/#post3945820
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
Seba jutro będzie "tanken kocioł" jak by się ktoś pytał
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3Rek kosa to Twoje autko :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
Spociki Łódzkie
tylko lepiej PW
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
:kox: Gratki furki :kox:
-
Spociki Łódzkie
troszkę główka boli ale leczę się ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- i czekam na przyjazd Gościa
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
oooooooo to to to to :oklasky::oklasky:- Spociki Łódzkie
Seba powiem Ci, że byś wziął i pozamiatał, o zgaszeniu światła nie wspomnę- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bart jak zakończysz VW to daj cynka jakoś przeboleję te pare tygodni bez auta ale podrzucę Ci swojego i coś porezasz :grin: bo Ty bez rezania to chyba chory chodzisz, snujesz się po mieszkaniu i nie wiesz co ze sobą zrobić :grin: Szacun za wytrwałość i graty za umiejętności :kox:- Spociki Łódzkie
:polew::polew: Przecież to ludzka rzecz - Mamusię oszukasz, Tatusia oszukasz .... :polew:- Spociki Łódzkie
życzysz - masz ale dopiero jak wygram w Lotto jakąś zacną kumulację- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
R line- Spociki Łódzkie
:slina: :slina: :slina: :slina:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie