Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Też mi się tak kiedyś przytrafiło po przygazowaniu. Ale od tamtego czasu ok (około rok). Już nie gazuję na zimnym
  2. Powinna zapalac sie od cienkiej czerwonej. Zrob jeszcze raz test wskazowek. Moze padl silniczek. Licznik VDO czy JAEGER?
  3. 1000 razy było Podłącz vaga ( może być nawet polski vag) Wchodzisz w grupę 17 (zegary) Robisz test wyjść Pierwszy test zakreci wskazówkami i po zatrzymaniu powinny być w pionie. Wtedy wyciągasz wskazówkę i ustawiasz aż do skutku.
  4. 20zł z kw. To podaj kolego na PW dane do przelewu.
  5. A jaka cena tych wtyczek do lifta? Oczywiscie szare?
  6. Wpisz w googlach "kodowanie licznika a4 b5" jest tego pełno.
  7. Tak
  8. Jak masz zaslepiony egr to nie musisz wymieniac tego elektrozaworu. Syczenie z klimy. Moze masz jakas nieszczelnosc w dolocie. Na temat logow znajdziesz w dziale "Diagnostyka VAG".
  9. N18 jest od zaworu egr tego na kolektorze dolotowym. Jest on odpowiedzialny za powrót części spalin do silnika podczas pracy na biegu jalowym. A co do turbiny to może geometria jest do czyszczenia. A najlepiej jak zrobisz komplet logów i wstawisz na forum.
  10. Sprawdź jeszcze tą geometrię. Mogła się już zasyfić.
  11. To powodzenia. I daj znać jak poszlo
  12. A twój obecny kluczyk (scyzoryk) otwiera i zamyka samochód? Jeśli tak to pamiętaj porównać numery. A jeśli nie to kup zwykły kluczyk, ewentualnie możesz kupić jako dodatkowy i będziesz miał 3 kluczyki A tutaj poczytaj sobie o kluczykach, może sam dasz radę dorobić: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka-266131/
  13. Kup surowke i transponder na allegro, dorób kluczyk w punkcie dorabiania kluczy, i popros na foeum by ktos z Twojej okolicy z forum zakodowal Ci kluczyk za przysłowiową flaszkę
  14. Poszukaj kolego w marketach, tam często są przy wejściu punkty dorabiania kluczy. Tylko to może być droga impreza. Masz kluczyk scyzoryk, czy zwykły? Jeśli zwykły to jeśli masz kabelek i trochę pojęcia to sam sobie zakodujesz.
  15. Najlepiej zainwestuj w coś dobrego i od razu wymień komplet. Ja wymieniałem po elemencie (masterSport) i po wymianie jednego zaraz padał drugi, bo nowy był w miarę sztywny i wybijał sąsiednie. A te niby nowe też padały po max 8-10 miesiącach :/ Teraz mam od roku komplet febi i póki co cisza i spokój
  16. Rafał, chyba tak ma być, u mnie też tak jest.
  17. A może teraz robi się jakieś zwarcie w tym guziku. Odłącz go i wtedy sprawdź.
  18. Faktycznie z A8. Przekoduj i powinno latać
  19. tak to to, tylko widzisz, w a4 jest max V6, a Ty masz V8. Może poszukaj jakiegoś kodowania od a8...
  20. a faktycznie kolego, przepraszam
  21. W kodowaniu licznika jest wszystko dobrze? Ilosc cylindrów i rodzaj paliwa? W b5 mozna zrobic vagiem korekte spalania, moze w a8 tez.
  22. Alarm ma własny przekaźnik który steruje kierunkami. Jest on właśnie w puszce. Może wystarczy go przeczyścić. A jeśli nie i to jakiś firmowy alarm to może da się go wymienić, jeśli jakaś chinszczyzna, to pewnie będzie trzeba założyć nowy.
  23. Sprawdź nastawnik pompy, moze masz do czyszczenia.
  24. A co Tobie sie stalo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.