Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbojus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djbojus

  1. Kolega prosił mnie bym zapytał sie was czy moze ktos umie rozwiazac problem ze skzynia tip tronik w AUDI A8 4,2 quattro Chodzi o to ze -nie wyswietla biegów na wyswietlaczu i tylko do 2 biegu przezucca na D i szarpie jak sie wbija wsteczny a reszta biegów nie dzala i pytanie do was czy to da sie naprawic czy wymienic skrzynie pozdrawiam
  2. djbojus odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B5
    sprawdz pompe paliwa mialem cos podobnego tylko ze krecił i wogole nie odpalal pozdrawiam
  3. tak na gazie i na benzynie chodzi tak samo i zapomniałem dodac ze faluja obroty spróbuje z akumulatorem i zobaczymy pozdrawiam
  4. witam kolegów mój silnik to 2,6 v6 i mam problem z obrotami na luzie trzymaja sie na 1400 lecz casami schodza do 1100 a po chwili wracaja wymieniłem silniczek krokowy i sondy lambda byłem na komputerze i 0 błedów w silniku moze mieliscie to samo prosze o pomoc pozdrawiam
  5. a no trzeba cos zrobic bo juz polowa wakacji hehe
  6. no to elegancko pozdrawiam
  7. to pozdrawiam kolege :>
  8. witam kolegów mam pytanko czyja to srebrna a4 w sedanie z klubowymi ramkami czesto widze ja na Goleniowie .Pozdrawiam :>
  9. dzięki chłopaki za pomoc wczoraj odebrałem i okazało się ze to pompa paliwa siadła ale jeszcze obroty silnika czasami pozostają na 1400 a czasami spadają do 1100 pozdrawiam
  10. Witam kolegów mój problem polega na tym ze moja kreci normalnie zalewa sie paliwem po dłuższym kręceniu rozrusznikiem , na początku przy 140 szarpała tak jak by było przebicie na kablach zapłonowych , potem zaczęły falować obroty do 1700i zostawały na 1100 obr\min i przy odpalaniu strzelała aż do wczoraj . pomóżcie pozdrawiam [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
  11. dzieki [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 08:01_________________________________________________witam kolegów mam pytanko co to za impreza www.motoshow.szczecin.pl ,warto na nia jechac ? pozdrawiam
  12. kolego mialem to samo w moim przypadku wyczyscilem tylko czujniki bo byly w smaze i po problemie pozdrawiam
  13. kolego miałem ten sam grało mi sie lewe tylne kolo po wymianie klocków odpowietrz jeszcze raz i powinno być dobrze u mnie ten problem ustal po 100 km pozdrawiam
  14. KOLEDZY MAM PODOBNY PROBLEM ZAPALA MI SIE ABS i wykrzyknik jak tylko wlocze zaplon czy przyczyna moze byc huczace łozysko z tylu i tarcza ham.jest nie rowno zdarta tzn.od srodka zdarta jest do połowy i jest rowek okolo 2mm pozdrawiam
  15. skoro tak malo pali to dlaczego tankuje co kilka dni ,skoro ta instalacja dziala na zasadzie lpg to auto na bezynie chodzi jakies 10 minut a w ciagu 10 min nie wypali 5 litrow czy wiecej paliwa prawda .a po za tym jesli taka instalacja istnieje to silnik nie zuzywa sie szybciej przeciez to wodorotlenek czyli gaz tak .Pozdrawiam :>
  16. silnik super color tez i oczywiscie szerokosci zycze pozdrawiam
  17. naprawde bardzo fajna pozdrawiam,
  18. fajny kolor i super silnik mam taki sam i nie narzekjam i do tego jak u mnie pozdrawiam
  19. podoba mi sie kolor i cala reszta pozdrawiam :>
  20. własnie
  21. witam autko fajne avant zawsze mi sie podobalo pozdrawiam i szerokosci zycze :> ps jak 1,6 daje sobe rade bo dziewczyna chce a4 z tym silnikiem i sie zastanawiam pozdrawiam
  22. fajnie wyglada kolor taki jak moj prawie no i oczywiscie zycze bezawaryjnosci
  23. ja tez nie dojechałem bo braklo na paliwo pozdrawiam
  24. ja bym był w 2 dzien swiat i najlepiej śniatowo lub makowice pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.