Treść opublikowana przez Damiandix
-
Spoty wrocławskie
Czy oślepłem czy "ogłoszenia dolnośląskie" wcięło ?
-
Spoty wrocławskie
Zwłaszcza seria DV9xxx i DV6xxx , do tego z nieudanym czipsem Nvidii... :facepalm: No tak, tak! Lepiej zrobić raz, pewnie i porządnie chip niż się pałować z reballem..
-
Spoty wrocławskie
Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc Albo A&D Serwis ? naprawa serwis laptopów Wrocław sprawdź nasze ceny ? Wrocław ul. Długosza 33 tel 71 782 11 51. Reballing wystarcza na ok 2lat oczywiście w zależności od tego jak korzysta się z GPU (gierki itp.). Chyba 28-29 czerwca spot na Stadionie: Tuning - show na Stadionie Wrocław | www.wroclaw.pl
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Wspaniała pogoda dziś - idealna by siedzieć na chacie i pisać licencjat...
-
Spoty wrocławskie
Felgi 18' 8J 42ET 225/40 Będą tarły?
-
Spoty wrocławskie
Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10?
-
Spoty wrocławskie
W sobotę napiszę na forum współrzędne gdzie się rozstawiłem, będę od 12.
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
Pod błotnikiem znajduje się EVAP, ustrojstwo odpowiedzialne za odparowanie baku z oparów benzyny i doprowadzenie ich do układu dolotowego. Powinien być podpięty pod kolektor dolotowy oraz TIP, nad puszką filtra, pod osłoną powinien być taki gumowy przewód w kształcie Y. Turbo nie powinno rozgrzewać się do czerwoności, no chyba że po ostrym bucie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Obroty będą falować od struktury , a tak serio to chce użyć go tylko w "trudnych" miejscach a reszta sylikony i alu. Bo mam cooler z wyściami do wewnątrz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
FMIC homemade kit: - 2M alu 60mm - Wąż zbrojony 60mm (dostałem od znajomka metr kosztuje 108Eur, wykorzystywany do podajników wtryskarek w fabrykach) Jak który chce to się podzielę No i kawałek kwasa 80mm ale to nie do tego
-
Spoty wrocławskie
Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam na stole operacyjnym N75, jak zasysam tlen najdłuższym króćcem to powinien trzymać podciśnienie? Boost mi zaczął falować...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dziękuję, za podpowiedź
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dorwałem FMICa 600x220x40 tyle że jest na 50mm średnicę dolotu, a z tego co pamiętam chyba ori jest fi 60? Mam dojście do kształtek ale nie do coolerów, rezać na 50mm czy odpuścić temat?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
9 mat 50x25cm na jedne drzwi = 1,125m2 Spiął który Hertze DSK 165 pod wzmak na 70wRMS? Gra to?
-
Ile pali wasze autko?
PB z Orlenu + 205/55 + Quattro + Kochany Wrocław + bez buta = 13.5L PB z Orlenu + 205/55 + Quattro + Kochany Wrocław + Program na 180KM od gregora + czasami but = 12.5L Nawet jak spali 15L to nie zamienie na żaden inny
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
No nareszcie teraz hamownia i można ogarniac dalej. Jak wtryski i k03 zdrowe to stukowce powinny pozwolić na 15 konia więcej. Poskladales to na ecu z ajl czy to modyfikacja softu pod ecu aeb ? Brałem z AJL ale coś jest namotane bo 0,9b w peaku jest więc... nie wiem odpycha się- Spoty wrocławskie
Jak pogoda dopisze to możnaby "przedspota" zrobić- Spoty wrocławskie
Od dziś 180PS + 235Nm by gregor10 Muszę logi ogarnąć i pokazać mu co tam namotał- Ocena felg
Znaczy co?- Ocena felg
No napisane na niej że made in germany, poszłaby w czarny mat - przeca to oczywiste- [B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Napisz do mnie jak napisze do Ciebie, bo u mnie turbo już leje na wszystkie strony- Ocena felg
Ile mogę dać za te felgi? 18' x 8,5J x ET 40 Podejdą do 1BE + 215/40?- Spoty wrocławskie
Jaka dziura? Przecież we Wrocławiu nie ma dziur . Made in germany karwa! - Spoty wrocławskie