Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czekamy
  2. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wreszcie!! Filmik za***isty, widok jak się toczy, coś pięknego!!
  3. Jest klasa, nowy kolor siadł pięknie
  4. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja w przyszłym tygodniu opuszczam jak auto wróci z spa lakieru Choć tył i tak będzie wysoko bo chyba niżej jak 59 nie zejde z racji profilu opony i jednego nadkola wewnętrznego Ale jakieś foty na bank wpadną
  5. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    1cm przy przy takim obniżeniu to juz naprawdę dużo, pamiętam jak na z 56.5 podniosłem na nie całe 58, czułem się jak bym innym autem jechał
  6. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    U mnie auto stoi na 60 przód i koło 62 tył
  7. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja w tamtym roku wymieniałem górne lema, i już po 7 tys. km się lekko tłuką, następne kupie tanie ms-y, nawet jak bym miał co rok wymieniać to się bardziej opłaca!
  8. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To niestety u mnie zostanie seria z tyłu
  9. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylko pytanie czy nie zmienia się odsadzenie piasty wtedy, i np. jak teraz mam na styk czy później nie będzie tak że koła znów będą wychodzić Może by tak zrobić grupowy zakup na te adaptery?? W przyszłym roku musze wymienić tył to przy okazji by się zrobiło upgrade
  10. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak uzbieram trochę gotówki i zmienię zimówki z 16 na 18 to wtedy pewnie taki profil wpadnie ale póki co się nie zanosi, wtedy też pewnie jakieś większe spowalniacze wpadną Także drąż temat tyłu co będę miał kogo wypytywać
  11. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki, ale nie dla mnie takie profile Ja już to przygarnąłbym 265/30
  12. szafa odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wariat Zrób kiedyś zdjęcie całej kolekcji
  13. Moim zdaniem nie warto kupować smartfona tylko do nawigacji, lepiej jakąś używaną nawigację, a w tej cenie jest co szukać Ja z swojej strony polecam larka!
  14. a ja mu odpisałem ze nie na sprzedaż .... i dziekiWiadomo ale jak by tak to pamietaj Teraz tylko porzsdna sesja by uwydatnic kozackie wnetrze
  15. Fotele siadly za***iście Jak bys sprzedawal jestem pierwszy w kolejce !!
  16. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie grubo przynajmniej moim zdaniem, ale w przyszłości pokusiłbym się o zmianę opon na 215/35, zresztą sam zobaczysz, może akurat się to fajnie ułoży
  17. Ja polecam Rain-X, przed aplikacją wystarczy tylko dobrze wyczyścić szybę i nałożyć
  18. Zobaczymy kto ze mną pojedzie, jak tylko ja i bracik to podjedziemy Nr do Ciebie mam to przedzwonię potem i dogadamy szczegóły
  19. Dzięki Panowie Na pewno już nigdy nie będzie tak nisko jak w tamtym roku, człowiek z czasem wyrasta z takich wariacji, choć nie mówie nie Dekory to najzwyklejszy z zwykłych akryli, czarny Widząc co robią w Czesław Customizer też bym chciał powietrze i szerokie 19 ale raz że hajsu brak, 2 znaleść dobre 19 graniczy z cudem Fakt można by nowe customy zrobić ale wątpie bym znalazł kupca na moje bo mało kto zmieści takie szerokości a cena też nie będzie mała, dobre lata już za mną, teraz pojedziemy na biednie W przyszłym roku muszę wykmombinować mega beton zawias na tył i przód, rozrząd, zawieszenie, przeróbkę wewnętrznych nadkoli + plastikowe nadkola, podłokietnik, tempomat, el. szyby i fis podłączyć, jakieś audio itp, także większosć modów będzie we wnętrzu Max odwołali mi rezerwacje z powodu pogody i następny termin skoku mam na 30 także jak się nic nie zmieni to będę w Głogowie 30 od godz, 11 do 15
  20. A to ja wiem, tylko moim jedynym aparatem jest komórka Ale spoko w przyszłym tygodniu nakłonie znajomego by coś ustrzelić
  21. Dekory ogarnial mi lakiernik Raczki zmatowione do plastiku, na to podklad i czarny akryl, klamki w drzwiach odtluszczone i tylko akrylem przejechane, trzyma nic nie odpada Slavko powietrza nie bedzie, jak by kiedys nowsza buda trafila wtedy na pewno Lakier bedzie przed zima dobrze zabezpieczony, to potem pokaze jak wyglada, foty zdecydowanie nie oddaja tego co jest na zywo
  22. Fakt fotki odstają od tych co qmpel zrobił mi na czerwonym tle, z drugiej strony wszyscy mieliście za bardzo wysublimowane wymagania względem fotek i całego auta, nie jest to projekt na tak wysokim poziomie a fotki to tylko pokazały, na tył szukałem 265/30 niestety nie osiągalny rozmiar :(Moim zdaniem aktualny rozmiar to jest dobry kompromis pomiędzy szerokością a wysokością Egon właśnie z przodu mega to wygląda, widac te szerokości choć nie powiem nie każdemu musi się podobać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.