Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 1Z] A4 TDi
no tu sie zgodze ale mimo to mam zamiar nisko postawic sucz na wiosne
-
[B5 1Z] A4 TDi
Panowie wszystko sie da a poprzycinac i na naciagach mozna
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
w glebokich koleinach jedzie sie po garbach na glebie dropsone gratki fury i podziwiam za checi do modzenia
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to dzialaj i chwal sie postepami
-
[B5 1Z] A4 TDi
To widze wkrotce ogarniesz foty wnetrza w pelnej krasie?
-
Muzyka w naszych autkach
Ta ruda na gitarze jest
-
[B5 1Z] A4 TDi
naprawde fajnie sie to prezentuje z dekorami bedzie rwac suty
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
u mnie seryjny ajm mial 129 ciekaw jestem wyniku po strojeniu u Ciebie, bo sam zastanawiam sie czy na wiosne nie wrzucic awx-a
-
[B5 1Z] A4 TDi
ciekaw jestem efektu koncowego powodzenia
-
[B5 1Z] A4 TDi
kiery wypas moze sam sie skusze kiedys a fotele tez pojda do obszycia?
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
Mam to samo, ale zauwazylem ze tylko jak jest mrozno przy temp powyzej zera normalnie mozna otworzyc. Narazie nic z tym nie kombinuje, brak garazu sprawia ze poczekam do wiosny ale jak sie co nie co dowiesz to pisz
-
[ALL B5] Audi S4
fajna furka, az dziwne ze jeszcze nie spotkalem na ulicy Pozdro i do zobaczenia na drodze
-
Gran Turismo 5
Pablo jaki tor obowiazuje na turnieju? Bo jak bedzie w katosach chce sprobowac sil
-
RS4 Cantona
niezle sie odpycha
-
[B5 AFN] Przeładowaywanie turbiny
zapieczone kierownice w turbinie, daj turbo do czyszczenia bedzie smigac jak nowa a tak po za tym nie ten dzial!!
-
Gran Turismo 5
koledzy od iks-klockow czekaja na forza 4 ale nie powiem ze chetnie bym pogral na ps3 z g25 w gt5
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
no spoko nie mam pretensji, poprostu nauczka na nastepny raz pozdroo
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
dzis doszla, troszke odbiega wygladem od fotek, niebieski mial byc jasny i napis dope z przodu inaczej wyszedl ale luz pozdroo
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
nic nie kopane, nawet kat jeszcze jest a przebieg juz ponad 256 tys km niemiec dobrze dotarl silnik
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
pisz sie na forum octavi, albo jedz indywidualnie! roznica tylko 200zl a nie musisz czekac na innych Jak najbardziej polecam U mnie tak wyszlo na seryjnych gratach
-
Muzyka w naszych autkach
:evil: Slipknot - Vermillion Kat- Odi Porfanum Vulgus Korn - Freak On A Leash Slipknot - Duality Korn - Did My Time
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
hehe ale najpierw nauka w domu
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
cos pieknego tak wygrac w totka i sobie sprawic taki sprzecik
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dobra Fly sa, ale nie w tej cenie co np g25
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
szkoda ze do x-a nie ma takich fajnych kierownic