Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. a Tyn zajs sam tom klatom macho zartuja oczywiscie ale jak w robocie siedza i czasem ktos za mna przechodzi to sie zastanawiam co mysli czy na jakis porno portalach siedze czy co :polew:
  2. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry mam nadz ze spot udany [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:41_________________________________________________Miszka gratki w ogole
  3. dobry Synki
  4. Chopie te 10dni to Ci zleci juz roz dwa jo był na polwyspie Peljasac Orebic miasto... pieknie.. za***iście bylo doslownie yno d*pa dalij mom blado [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________ i ja współczuję
  5. Ciekawe kiedy mnie niebiescy dopadną , na ew. okoliczność nawet Basię przeszkoliłem a to w tym tez jest cos niezgodnego? ech niemieliby sie juz czego czepiac
  6. Jak bydziesz tak stary jak ja to też nic nie będziesz widział po za białą linią na środku drogi. [br] ojjj jo som Cie w ostatniej chwili zauwazyl a do tego nie wiem kaj to bylo i kiedy Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:08_________________________________________________ Jest lans co nie :gwizdanie: no jest jest i to konkretny, serio ladnie wyglada i... nietypowo tzn jak na b5 nietypowo bo wyglada prawie jak w b7
  7. Możliwe nie widziałem No to fest żeście się zapamiętali :polew: :polew: za***iście no nie? :polew: :polew: Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc
  8. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no własnie Stan gratki
  9. kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;( Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu: <---- kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox: To jest moja klata bez koszulki rocket full - niema lipy oszzz kur ciekawe jak to musi bolec [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:52_________________________________________________ Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem yno za ch nie pamietom kaj
  10. kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;( Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu: <---- kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox:
  11. jaaaaaa jak on mi w nocy esemesa sle to go czytom i zapominom :gwizdanie:
  12. kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(
  13. 3499 zł Arturo to jest okazja bierz zanim sie wozmysli
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello w ten przesliczny spotowy dzien chlopaki nie wiecie jak tam fura Taliba?
  15. powitał [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________Arek widziałem ze fele sprzedajesz, masz cos jeszcze ciekawszego na oku?
  16. Ale żeś odkopał masz te foty z nocnej sesji w Chorzowie ? :gwizdanie:
  17. za***ista jest Laki ales doyebał :polew: :polew: co do modow to pewnie drewno raz dwa wyleci no i wpadnie jakis s-line :polew: :polew:
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie nikt się nie wybiera ale jak wrócisz i będziesz jechał na krk to możesz odebrać od razu polary ps. miłego urlopu dzieki polary beda podobno dopiero za jakies 2tyg
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    helloł udanego spota tam Pany pozdro z goracej Chorwacji :gwizdanie: PS moze ktos wybiera sie na krakow bo mam potrzebe odebrania 4boczków drzwiowych
  20. a tak w ogole to piekna furka
  21. Miron jak zawsze poleciał gruuuubooo swoja droga Hammer jak cos to wiesz jak jest i na ilu kolegow mozesz liczyc :gwizdanie: :polew: :polew:
  22. hello Pany mam nadz ze spot udany pozdrowienia z goracej Chorwacyji
  23. helloł Synki wpadlem na chwile witam i sie zegnam bo za chwile wyjazd do Chorwacji 3majcie sie i do zob niebawem PS Wiesiek mijalimy sie wczoraj czy przedwczoraj na wodzisławskiej na zamysłowie ale w ost chwili sie skapłem że to Ty
  24. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie bylem tam wczoraj pierwszy raz a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.