Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szczesciarz :good: Arek znasz srebrne b4 swd cale wnetrze w skorze? wlasnie Gromek byl w opt
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Kolego trzebaby sprawdzic czy dobrze masz odpowietrzony uklad.. Mialem ten sam objaw tj blokowalo mi przednie lewe kolo (delikatnie ale zawsze cos) okazalo sie serwo.. ale zanim do tego doszli to w 3roznych zakladach wymieniali mi plyn i odpowietrzali uklad i wszedzie twierdzili ze "Ci poprzedni" zle to robili i teraz to pomoze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek to co bylo? tylko przekodowales? [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 11:56_________________________________________________ ja bede w robocie siedzial (standard) ale po szychcie bede dzwonil czy jeszcze siedzicie czy juz nie bo nie wiem o ktorej nas puszcza ale najpozniej o 21 juz bede wolny Decks o 21 to juz po nas (kierowcach :gwizdanie: ) tylko zimne posagi zostana ale mam nadz ze atmosfera bedzie goraca
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no tu z fotki wyczytalem , ale moze pozniej ladowali inna szerokosc http://motoallegro.pl/s4-avus-iii-orginal-225-45-r17-audi-vw-skoda-i1279207272.html
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly one maja et38 ale szerokosc 7cali
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie widzialem kiedys podobny a nawet chyba ten sam filmik i sie zastanawiam czy by tego na swoim autku nie wyprobowac tylko mam 2 drobne bojle przy koncu drzwi a to dziala tylko mniej wiecej na srodku elementu- przy krawedzi podobno ta technika nie da rady.. ale i tak sprobuje u siebie.. tylko musze taki lod kupic.. ktos sie sciepnie? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm no wlasnie ciekawe jak sie w Kato bawia zima :gwizdanie: fajnie najważniejsze żeby było dużo białego :polew: :polew: dobry tekst :> zapytam Pucka jak to jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm no wlasnie ciekawe jak sie w Kato bawia zima :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
no zima juz prawie jest- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nie wiem zaraz Was Kato doleca :gwizdanie: a i rybnickie juz pomalu depcza po pietach :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
:good: no Talib chetnie tam odwiedze chlopakow i chlopaczki wlasnienadrabiam zaleglosci- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no fakt chyba ze sie kazdy cieplo ubierze :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek ale mowa o przednich klockach? bo w tylnich z tego co wiem ja nie mam.. a probowales np przerwac kabel? wiem ze taki Stary Wyga jak Ty pewnie ma wszystko posprawdzane ale moze jeszcze jest inna blaha przyczyna- Spoty Katowice i okolice
No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jest jakaś podobna A4ka do mojej? Nie ma takiej drugiej Audiczki jak moja... dlatego zapytałem bo była zglebiona a coś tam czytałem o glebie.. blachy też o ile dobrze pamietam SBE.. nie no Akjam nie zebym sie smial ale jak chcesz miec wyjatkowa fure to pozostaje Ci teraz jedno... zrobic z niej olrołda :gwizdanie: mod w niski zawias nie byl jednak trafiony :doh1:- Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Kolego ale mi sie wydaje po co.. za 50peelenow i godzinke latwego rezania masz kolejne (bardzo przydatne dla mnie) info.. mialem to w passatach i na poczatku az sie zdziwilem ze w b6 nie mam kontrolki od plynu w spryskiwaczu.. ja sobie to chwale;) ja przynajmniej nie slyszalem a cisnienie tak szybko sie zmienia ze fis wg mnie by tego nie ogarnal i zawsze pokazywalby spozniona wartosc no chyba ze chcialbys wyswietlic sobie srednie- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly a patrzac na blotnik jak Ci weszly? jest roznica? czy moje obliczenia +/- sie zgadzaja i ten 1mm ktorego okiem pewnie nie zauwazysz uciekl co do odswiezanych felg.. wiedziales o tym? na zime lepiej ori lakier bo z poprawianym roznie moze sie dziac przy soli.. no i byle nie byly przed odswieazaniem spawane ani za dlugo w piecu ;( ja raz kupilem uzywane niby tylko lekko przetarte i malowane a alu bylo tak rozhartowane ze po miesiacu normlanej jazdy 2juz byly krzywe- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Póki niema temp. na minusie, to ja nie zakładam zimówek ja mam zimowki na kolach w piwnicy czekam na snieg :polew: nie no a tak powaznie to podobaja mi sie kola letnie i zawsze jakos jesienia ta wymiane przeciagam a na wiosne zmieniam pierwszy :kox: oczywiscie jezdze w tym czasie ostrozniej :decayed: PS zeby nie bylo w sluzbowych juz 3tygodnie temu wszystkie auta wymienilem :gwizdanie:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:polew: hahaha no wlasnie :good: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 15:55_________________________________________________co do felg to mi sie zawsze wydawalo ze jesli zmieniasz szerokosc razem z et to: - odejmujesz lub dodajesz roznice w milimetrach z et - a z szerokosci cale (ktore dzielisz na pol ) bo et jesl liczone od srodka felgi a szerokosc od srodka sie zmienia i do wewnatrz i zewnatrz w rownym stopniu czyli ta roznice w szerokosci dzielimy na pol i trzeba dodac/odjac w calach troche to moze zamieszane ale mam nadz ze prosto to opisalem oczywiscie wiadomo.. jeden rozmiar moze miec szersze ramiona a inny rozmiar wezsze.. ta zaleznosc ktora podalem bedzie sie tyczyc tylko blotnika i wystawania kola na zewnatrz/wewnatrz a jesli chodzi o zacisk to zawsze trzeba wedlug mnie przymierzyc jesli sie myle to prosze niech mnie ktos poprawi [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:01_________________________________________________Fly i sprawdz te felgi gole na aucie bo mi tu wychodzi ze stracisz 1mm akurat do wewnatrz.. zmieniajac wiec z tych 2 miedzy zaciskiem jeszcze 1mm Ci ubedzie a jesli ramiona sa blizej srodka to d*pa z szerokosci zejdzie Ci liczac od blotnika (z 0,5cala szerokosci polowa) 6mm do tego 5mm dystans czyli Ci sie schowa o 11mm a zmiana et wypchnie Ci ja tylko o 10mm.. to tak na moj chlopski rozum.. moze mnie ktos poprawic jak sie myle- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a to znalazl sie juz ktos taki? chyba szatan jakis- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
i w takich wlasnie niespodziewanych sytuacjach wychodzi ze warto bylo dolozyc kasy na lepsze heble i opony :good:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany zbieram sie spac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I don't know pisza ze niby do lepszego demontazu i ochrony przed korozja ale czy to czysty marketing czy dziala to kto to wie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
haha Arek no to ladnie zyczenia spelniasz , Robert takiej niespodzianki to zes sie chyba nie spodziewal wygladaja pieknie :good: - Spoty Katowice i okolice