Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
KUNA a Ty w ogóle nie pier**l że szukasz b5 bo dzis mijałem z przeciwka a4 ... b8 ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miałeś jeszcze co:wink: teraz mi się dopiero o tym przypomniało ale się uśmiechnąłem jak ta tablicę przeczytałem:decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś ok 13:15 na trasie cieszyn - jastrzębie b8 nr rej S... KUNA (chyba s1 KUNA) ramek klubowych nie zdążyłem zauważyć - ale chyba nie miał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja kupiłem z boscha podstawowy s3 za niecałe 300pln i podobno wystarczy s4 są minimalnie drozsze Kuna nie chcę sie wymądrzać ale często się spotyka takie sytuacje chociaż może nie do końca to "konflikty" kiedy po prostu mieszka się z rodzicami... Wiem że niektórzy rodzice inaczej patrzą na to - ode mnie nigdy nic nie chcieli ale nie raz koledzy i nawet koleżanki mówiły mi że jednoznacznie rodzice chcą od nich kasę za to że mieszkają jeszcze z nimi... tak samo jeśli chodzi o coś co siebie dzieci "kupiły" jeszcze nie pracując.. Nie zrozum mnie źle nie znam Waszej sytuacji nie wiem skąd miałeś pieniądze na auto czy od taty czy nie i nie mam pojęcia o co poszło chcę tylko pomóc w ewentualnym Waszym dojściu do porozumienia tzn dziecko nie zawsze ma rację i czasem po prostu wypada przytaknąć i "się poświęcić" dla spokoju rodzinnego
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry z roboty potem skomentuję bo za duzo czasu mi czytanie zabrało hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Oferta - Audi RS4 - AUDI RS4 B7 produkcja 08/2007 pełne możliwe wyposażenie m.i. pakiet stylistyczny Phantom Black w środku i na zewnątrz kubły alcan ale golas nawet komputera nie ma z tego co widzę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie zazdroszcze:kwasny: widzę że się rozumiemy bo żeby zacząć sprzątać trzeba się dobrze napić najpierw ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- Stan na katowickich lepiej na pewno nie jest- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niebieskie tabletki czy wysportowane paluszki, środki nieważne, grunt żeby nie zapomniała do końca życia ---------- Post dopisany 28-12-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 23:58 ---------- Ja tego nie zazywam ale jak cos to Ci papier na nie pomoge zalatwic......trza se pomagac :grin: Arturo i jego dobre serce a właśnie Arturo apropos dobrych uczynków do kiedy siedzisz sam? może Ci tam cos pomóc w sprzataniu? ekipe sie zorganizuje i mieszkanko raz dwa bedzie gotowe na powrot Księżniczek- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin::grin: fakt mógł nie złapać o co mi chodziło- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna będziesz wytłumaczony jak gumą z tego Cieszyna śmierdziało w Ustroniu nawet ja dojechałem w końcu ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- też mam takie objawy ale to dopiero tak po 6pifku a nie po drugim:whistling: ściul...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też mam takie objawy ale to dopiero tak po 6pifku a nie po drugim:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie ma sprawy Arturoo pff...jakiś złom... :grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ja dzięki- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
A gdzie ten manometr się wpina? W waż od turbo? I jakie powinno być ciśnienie? Sorka za OFT sprawdzi Ci to mechanik:wink: bo z tego co pamiętam chodziło o ciśnienie oleju:wink: Wstrzymałbyś się Jak według ciebie turbina nie jest smarowana olejem to faktycznie jedź do mechanika:hi: Obejrzyj sobie najpierw turbine od BLB a potem wal komentarz - chociaż jak węża od oleju nie widzisz to faktycznie pogratulować!! grzecznie napisałem, więc jeszcze raz przeczytaj co napisałem ja a co Ty jestem laikiem ale cisnienie oleju chyba sprawdza się poprzez podpięcie manometru w miejsce czujnika cisnienia oleju i nie ma z tym nic wspólnego wąż od turbo- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
A gdzie ten manometr się wpina? W waż od turbo? I jakie powinno być ciśnienie? Sorka za OFT sprawdzi Ci to mechanik:wink: bo z tego co pamiętam chodziło o ciśnienie oleju:wink:- [B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
świetnie wygląda, tzn coraz świetniej czarny sufit pasowałby idealnie a przełączniki szyb są niesamowite co to? z czego to? pasują?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tylko ten pisak jest chyba zmywalny? A mi chodzi o trwałość... 0,7-1mm gruby olejowy pisze po prostu olejem czyli taką farbą - jest niezmywalny, a jeśli to rozpuszczalnikiem wezmę Ci z firmy ale może być grubszy - napisane na nim jest 1-2mm? bo cienki ma metalową końcówkę i generalnie jest podobny do biurowego korektora tzn zależy do czego potrzebujesz..- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer markera nie mam ale mogę mieć biały pisak olejowy generalnie bardzo podobne - daj znać czy chcesz i jaka grubość ewentualnie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- jak tampo świętach? kto dziś będzie bo daaawno Was nie widziałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bry po świętach- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
większość z nas zrozumiała- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
faktycznie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czas pokaże, tylko nie wiadomo co było by lepsze: 1.8T, 2.7BIT czy 2,5TDI ( 180KM) musi być q... najwięcej do wyboru jest 2,5tdi, dwóch pozostałych na jakimś sensownym wypasie, w dobrym stanie technicznym praktycznie nie ma pytasz a wiesz, oczywiście 2,7bT - a6 i allroadów też jest dużo.. Silnik tylko drogi w eksploatacji ale podobno fajny:kox:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Stanley a co nie mieścicie sie juz z wózkiem do a4? czy potrzebować będziecie 2wózki? moja tak jak napisał Mervin - średnio jak się nie zapirdala ok 10-11L, jak zupełnie spokojnie bez szaleństw to z 7-8L, a jak się pogoni trochę to ok 15L/100.. więc taka A6 myślę że 1L więcej łyknie.. Arturo, Hammer ma rację moja nie jedzie, muszę w końcu na jakiś program skoczyć bo ileż można serią jeździć ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- Mervin śliczna ta Twoja nowa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek ja też tak kiedyś myślałem o zimówkach tzn kiedyś nawet każdy oponiarz tak zalecał ale od kilku lat zmienili zdanie:decayed: często zakłada się teraz taki sam rozmiar jak letnich (taki sam jak producent zaleca bo akurat w przypadku letnich często zakłada się szersze). Węższa opona jest lepsza tylko jeśli ma się wbić np w świeży śnieg a na asfalcie czy mokrym czy suchym zawsze będzie gorsza... - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81