Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. ojtam. kwestia czasu
  2. Na placu wolnisci zawsze jest mnustwo miejsca i oświetlenie jest w nocy... ---------- Post dopisany 26-09-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 22:16 ---------- Kto przyjedzie w Piątek? na 20?
  3. Mi brakuje takiego zderzaczka i Bixów. ehhh. jeszcze troche
  4. Trzeba zmienic to miejsce WTC. Tam jest beznadziejnie. takie moje zdanie
  5. No fajnie byliscie. od 20-21 na Placu wolnosci ale Pizza chociaż niezmiennie dobra
  6. może zacisk poluzowany.? albo poprostu klocek zamały i się wystukał. Nic nie ozostaje tylko zdejmować koło i osprawdzać.
  7. Jest Bardzo ładnie. Powodzenia w Modach Felga zawsze Dobra.
  8. kupie Dekielki odmaluje te felasy i sprzedam. W b6 mialem 17" niemarkowe. i przez 2 lata bardzo dobrze sie sprawowały. nie było z nimim problemów.
  9. musze to wszystko przemyslec
  10. jakto się mówi Przyjdzie Koza Do WOZA heheh PS. MArcin Piątek aktualny!!>??
  11. sam się wypioł z przepływki? łoł. moj AWX bez przepływki nie stracił mocy. Olej sprawdz dobrze, żebyś nie odstawiał auta do mechanika w Skarżysku Pozdro do zobaczenia w Piątek.
  12. Teraz żal mi dupe ściska że jak miałem zderzak do wymiany to nie kupiłem S-Line. Mądry "Stolkien" po szkodzie.
  13. Jasne. Wymiana poszycia to Pryszcz. Zobacz w wątku NOSBA co on zrobił ze swojego B6. wtajemniczeni już się uśmiechną.
  14. no tak. a co sie stało i gdzie zabrali Auti>?
  15. Nie mówie że ORi. do ET 43 trzeba by duże dystanse dawac. takie coś stoi na alledrogo. FELGI AUDI S4 RS4 S6 RS6 A6 A4 A3 18x8J ET35 18CAL (2577032163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do odnowienia.
  16. no kurde ale jaka obsada. W kielcach to już nie bedzie takiego Spota.. Tadek obrazony, Huzio tez, ehhh:D
  17. Aj. ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- takiedobre machery w kielcach ze sie ze stolycy przywozi?
  18. Fajny ten kolor nie ma co Fis to pikuś. Pan Pikuś. ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- napisz do wrclaguna lub do Czakiego. sprzedadzą ci manetkę, a na forum masz proces kodowania.
  19. Nie nie 19 tylko 18" wzór Klasyka RS4 B7 w poprzednim B6 mialem i poprostu są zawsze dobre
  20. Środek jeszcze LIPTON. Brak Airbaga. :/ i troche uciorany. wymyje wysprzątam. przyjdzie airbag. to zrobie i zdjecia. ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- zakupie tylko dekle i alusy idą na sprzedaż
  21. masz rację. literówka.
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu to ewidentnie oszust. juz go postraszylem policją wiec raczej wszystko sie dobrze skonczy.
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gosciu ma oddac kase odsylam za pobraniem i tyle.
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupiłem na allegrogo poduszke airbag 3 ramienną* sprzedający zapewniał ze sprawna <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.